Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 15. 7. 2012, 00:51:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Už několik dní sem chodím a hledám příležitost se zapojit do konverzace... teď je moje chvíle!
Jéé... kontrola je pryč? O_o |
|||
| Jméno: | LoganStoppable | 14. 7. 2012, 22:14:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir:
Skyrim (potažmo všechny TES) je doporučeno hrát JEN v klidným režimu Jsem tam strávil 45 hodin a ještě všechno nemám. |
|||
| Jméno: | Elemir | 13. 7. 2012, 10:39:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
Má to hezkou cenu. V podstatě polovina. Včera jsem si však vyzvedl Dark Sun 2, takže tohle až tak někdy v budoucnu ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 11. 7. 2012, 20:35:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
Na Steamu mám zatím jen tu jednu , na GOGu 25. Spíš brouzdám v historii, něco z abandonware pak sháním po eBay, ale ty ceny jsou mnohdy nehorázné :( |
|||
| Jméno: | Adam23 | 11. 7. 2012, 19:33:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
Těď zrovna pařím Total Annihilation, Core kampaň. Tu hru prostě miluju ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 11. 7. 2012, 14:33:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Klasický zápis slova s http:// se převede automaticky na odkaz, ale modifikovaný odkaz udělat nejde - ve filtru jsem s tím nepočítal, takže to z něj udělá jakýsi zdvojený odkaz. Mám tu jenom něco jako jsou povolené html, takže třeba i a u fungují normálně. Přemýšlel jsem, že bych to zavedl formou BB syntaxe ... večer na to kouknu, ono to bude jednodušší, než-li to dopisovat do stávajícího filtru.
Na Comgad mě přesměřovali odněkud z CDProjektu, který už skončil, ale ještě jsem si to tam moc neprohlížel. Vlastně u Zaklínače 2 byla přiložená registrace, jenom netuším, jestli tam převedli i původní CDProjekťácký účty. Steam jsem dneska akorát při aktivaci Skyrimu po letech oprášil, ale obchod jsem taky zatím neprohlížel. Moc se nemůžu sžít s tou centralizací, v tomhle mi GOG přijde lépe. Ale asi je to jen o zvyk - jenom doufám, že mi to pojede i když nebudu moci být on-line . |
|||