Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 15. 7. 2012, 00:51:10 delete
e-mail:
 
Už několik dní sem chodím a hledám příležitost se zapojit do konverzace... teď je moje chvíle!

Jéé... kontrola je pryč? O_o
Jméno: LoganStoppable 14. 7. 2012, 23:00:18 delete
e-mail:
 
Elemir:

Tak dávej bacha, aby tě ty vedlejšáky neupozadili do křesla - jsem na nich strávil šílenýho času Hlavní dějovou linku jsem si nechal nakonec, ale ta vypadala jako vedlejší úkol
Jméno: Elemir 14. 7. 2012, 22:36:55 delete
e-mail:
 
Pamatuju si, že u Morrowindu jsem napoprvé ani rychleji nemohl, protože jsem vůbec neměl ponětí, kam vlastně mám jít U Skyrimu je to trochu horší. Mapa je sice velká, ale díky té nápovědě v kompasu se toho dá jen málo minout. Proto jsem ty úkoly upozadil, aby mě to nenutilo někam "pospíchat".

4Adam23: Výborně a mě včera to tučně vůbec nefungovalo :D Tak teda jo, já to z toho popisu vyškrtnu ... I když devítkový Explorer to taky nevzal, holt Firefoxu to asi nevadí. Pravděpodobně tu bude rozdíl v zobrazení strong vs bold.
Jméno: LoganStoppable 14. 7. 2012, 22:14:52 delete
e-mail:
 
Elemir:

Skyrim (potažmo všechny TES) je doporučeno hrát JEN v klidným režimu Jsem tam strávil 45 hodin a ještě všechno nemám.
Jméno: Adam23 14. 7. 2012, 21:11:37 delete
e-mail:
 
Test
Jméno: Majk 14. 7. 2012, 19:52:59 delete
e-mail:
 
Jsem si toho všimnul už včera, ale zase se mi nechtělo psát příspěvek jenom na vyzkoušení, když jsem neměl co zrovna na srdci nějakou novinku. Báječné, díky, určitě se to aspoň na ty odkazy bude hodit.
Jméno: Elemir 14. 7. 2012, 19:17:12 delete
e-mail:
 
Opět do této diskuse vstoupím s trošku něčím jiným Včera se mi podařilo úspěšně implementovat a odladit možnost používání BBCode zde v knize. V principu se nic nemění, jen tu ta možnost je a kdo chce, může ji využít. Druhou věcí je odstranění manuální kontroly (ochrana proti spamu). Ta je po vzoru Fóra konečně realizována JavaScriptem, takže pokud ho nemáte zrovna vypnutý, neni už třeba nic ověřovat. Změnšený formulář tedy neni známkou nefunkčnosti a neni třeba se proto obávat přispívat Z technologických novinek je to v nejbližší době asi vše ...

A teď k tématu. Nakonec jsem znovu rozehrál Skyrim a zkusil zvolnit tempo. Je to o poznání lepší. Klasicky jsem se začal věnovat lovu, alchymii a kovařině. Úkoly jsem hodil zatím za hlavu a postavu nechal na prvním levelu. Nějak jsem zatím nenašel odvahu vytáhnout něco z herního archivu, to asi nakonec nechám až na podzim
Jméno: LoganStoppable 13. 7. 2012, 14:00:00 delete
e-mail:
 
StriderCZ:

Grimrock mi připomínal Dungeon Mastera - ale to bylo spíš vítaný, hodně jsem se u toho pobavil. Jen pro pobavení, pamatuje někdo z prvního Dungeon Mastera ty teleportační cely, ve které byla truhla a pomocí tlačítek u cel jste ji museli dostat ven? Tak to samý bylo v Grimrocku.

Diablo III bylo relativně dobrý a hodně jsem u něj zkejsnul - co vám mám povídat, bavil jsem se královsky.

Borderlands jsem si pořídil i s datadisky - solidní nakládačka. Pro mě už je pohodlnější být u konzole než u PC. Některý náročnější gamesy mám jen na XBox. Jistota je jistota.
A to už jsem projel asi třikrát, všechny questy.

Dungeon Siege II i s daťourem jsem si objednal nedávno a chytlo mě to. Z nějakýho důvodu jsem to nedohrál a hrál jsem to jaksi lážo plážo na všechny schopnosti bez zaměření. A Broken World jsem nedohrál vůbec, protože ty přednastavený postavy za moc nestály.

Jméno: StriderCZ 13. 7. 2012, 11:09:36 delete
e-mail:
 
Grimrock byl fajn, těším se, jestli se ujme enginu někdo šikovný, a zkusí udělat dobrou modifikaci, nebo remake.
Jinak z horka jsem docela blbnul, a navíc chystal všechno na dovolenou. Po (zklamání) s Diabla III jsem si pustil Borderlands, skvělá relaxace, takové Diablo ve scifi prostředí. Při hraní na PS3 nemá chybu (právě to "nešikovné" ovládání mu dává patřičnou šťávu). Jinak díky za tipy na herní obchody, vyhlédl jsem si Dungeon siege II + datadisk za směšných 220 kč. (DS II jsem dohrál, pirátksou verzi , nikdo není dokonalý )
Jméno: Majk 13. 7. 2012, 10:55:54 delete
e-mail:
 
No teda... prakticky za stovku? To mi přijde až jako podhodnocení. Ale pro zákazníka dobrý, samozřejmě. Grimrock není úplná bomba, do těch legend, kterým se snaží přiblížit, mu pár fousů chybí, ale i tak je to opravdu dobrá hra. (Jenom škoda, že jí můj počítač nezvládá, takže si jí přískokama hraju u šváry a teď na to čas nebyl). Rozhodně stojí i za 11 Euro, za který jsem jí kupoval, a za míň než půlku už fakt není co řešit.
Jméno: Elemir 13. 7. 2012, 10:39:49 delete
e-mail:
 
Má to hezkou cenu. V podstatě polovina. Včera jsem si však vyzvedl Dark Sun 2, takže tohle až tak někdy v budoucnu
Jméno: Adam23 12. 7. 2012, 21:21:07 delete
e-mail:
 
Jste se nad tím rozplývali, takže mě láká.
Jméno: Adam23 12. 7. 2012, 21:17:31 delete
e-mail:
 
Legend of Grimrock za 4,39 éček.
Jméno: Adam23 12. 7. 2012, 20:37:18 delete
e-mail:
 
No my o vlku a na Steamu mají Summer Sale
Jméno: Elemir 11. 7. 2012, 20:35:49 delete
e-mail:
 
Na Steamu mám zatím jen tu jednu , na GOGu 25. Spíš brouzdám v historii, něco z abandonware pak sháním po eBay, ale ty ceny jsou mnohdy nehorázné :(
Jméno: Adam23 11. 7. 2012, 19:33:06 delete
e-mail:
 
Těď zrovna pařím Total Annihilation, Core kampaň. Tu hru prostě miluju
Jméno: Adam23 11. 7. 2012, 19:32:08 delete
e-mail:
 
Já mám na Steamu momentálně 68 her a na GOG 18.
Jméno: Elemir 11. 7. 2012, 18:22:29 delete
e-mail:
 
Kdysi jsem si Steam zakládal už kvůli nějakému demu. Takže mám sice doma originál placku Skyrimu, ale bez Steamu se stejnak nehnu Má to však celkem zajímavé možnosti, tak jsem na to zvědav. Mám spíše averzi k tomu principu nucení zákazníků. Poláci na to šli výrazně lépe. K Zaklínači jsem automaticky dostal možnost aktivace zálohy na GOGu a samotná hra mě neotravovala ani CD-Keyem (ten co tam je, slouží právě jen pro aktivaci zálohy).
Jméno: Majk 11. 7. 2012, 15:05:31 delete
e-mail:
 
Jasně, ono ne že by to bylo extra nutný, ale občas prostě v diskusi vypadá líp odkaz s alternativním textem než samotná URL. Ale žádnou křeč z toho taky nemám.

Steam jsem nikdy neřešil, distribuce her tímhle způsobem mě neoslovuje. Samozřejmě má své nesporné výhody a líbí se mi, že tam existuje podpora nezávislých vývojářů, ale pro mě to opravdu vyhrál GOG s prostým stažením instalačky bez DRM, možností dělat si s hrou (v rámci zákona) co chci a hrát si jí nezávisle na připojení. S tím CD Projektem je to pro mě překvapení, já vůbec netušil, že česká větev skončila, když polský majitel jede vesele dál, ale teď se pro mě všechno vysvětlilo. Comgad je jen nová pobočka Poláků - já myslel, že jde o původní českou společnost. Sorry za mystifikaci.

Jinak tedy asi nějaký vyloženě oblíbený e-shop nemám, snad někdo další dá zajímavý tip.
Jméno: Elemir 11. 7. 2012, 14:33:42 delete
e-mail:
 
Klasický zápis slova s http:// se převede automaticky na odkaz, ale modifikovaný odkaz udělat nejde - ve filtru jsem s tím nepočítal, takže to z něj udělá jakýsi zdvojený odkaz. Mám tu jenom něco jako jsou povolené html, takže třeba i a u fungují normálně. Přemýšlel jsem, že bych to zavedl formou BB syntaxe ... večer na to kouknu, ono to bude jednodušší, než-li to dopisovat do stávajícího filtru.

Na Comgad mě přesměřovali odněkud z CDProjektu, který už skončil, ale ještě jsem si to tam moc neprohlížel. Vlastně u Zaklínače 2 byla přiložená registrace, jenom netuším, jestli tam převedli i původní CDProjekťácký účty.

Steam jsem dneska akorát při aktivaci Skyrimu po letech oprášil, ale obchod jsem taky zatím neprohlížel. Moc se nemůžu sžít s tou centralizací, v tomhle mi GOG přijde lépe. Ale asi je to jen o zvyk - jenom doufám, že mi to pojede i když nebudu moci být on-line .