Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Templayer | 17. 7. 2012, 10:15:27 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Myslím, že ty omezení byly pro staré hry dobré. Alespoň jim tolik nezáleželo na grafice. A tak se to snažili vynahradit dobrým příběhem, hratelností apodobně.
NWN je hra docela dobrá, ale v multiplayeru. Konečně Oblivion multiplayer COOP, kterej funguje - http://www.youtube.com/watch?v=1RyhkJ5m-e8 ... NPC synchronizace (tu většina ostatních COOP módů nemá), druhý hráč si může brát a používat výbavu apodobně. Střelba je upravená na částečně automatické míření, jak bývá v konzolích. Tomu říkám něco. Vypadá to velmi kvalitně, včetně nastavení kamery. |
|||
| Jméno: | Templayer | 16. 7. 2012, 22:12:20 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| But then I´ve got an arrow in the knee. xD
GLITCHBORN !! http://www.youtube.com/watch?v=UQ3K_XFRB68&list=PL ... Chudáci nevěděli, do čeho jdou xD |
|||
| Jméno: | Templayer | 16. 7. 2012, 20:19:30 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Skyrim je zabugovanej jak prase, ani jsem ho nehrál. Nechápu, proč kolem něj byl takovej poprask. Já na grafiku seru a zbytek Skyrimu - nic moc.
Nejvíc mně nasralo, jestli už jsem to tedy zde jednou neříkal, že ve Skyrimu jsou ty samé bugy, co byly ve Falloutu 3. Akorát místo létajících Deathclawů máme létající Mamuty kupříkladu. Když jsou vývojáři líní spravit chyby z předchozí hry, ze které berou engine, a ty pak jsou i v další hře, tak to je hnus. Kde jsou ty časy, kdy vývoj trval i 6 let a poté se hra stala legendou ... dneska všichni šílí, když vyjde hra a kolikrát za rok po ní nikdo ani neškytne ... co teprve za 10 let. Ikdyž Skyrim docela spíše svou slávu čerpá od Oblivionu. Stejně jako čerpal Fallout 3 slávu od F 1 a 2. U Oblivionu byla na tu dobu vynikající grafika (a s Obscuro Oblivion Overhaul ještě lepší, například možnost nekonečného dohledu, odstranění level scalingu ... jak už jsem zde beztak jednou říkal, vidět patnáct minotaurů v dálce, když máte rezavou plátovku, je průser xD ) V Morrowindu stál boj kouzlama zahovno. |
|||
| Jméno: | Majk | 16. 7. 2012, 19:41:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
Já myslel, že na problémy ohledně špatně mířených šípů je tady Skyrim. ![]() |
|||
| Jméno: | Templayer | 16. 7. 2012, 19:21:12 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Nikdy nedělejte hovadiny ! Žádný hrabání se v menu s věcí v kurzoru xD
Žádný střílení šípů do země (to ani nevím, jak se mi povedlo ... ve videu to možná není, mám ten pocit, že se mi to stalo na konci, když jsem šel z města na kraj mapy, to jsem totiž vystřihl/nenatáčel) |
|||
| Jméno: | Elemir | 16. 7. 2012, 18:40:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
GrayFace taky nepoužívám, navíc by mě nikdy nenapadlo ukládat hru s předmětem v "ruce" ![]() |
|||
| Jméno: | Templayer | 16. 7. 2012, 17:28:13 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Počkat, hele, na zemi je cetka !! V_V | |||
| Jméno: | Templayer | 16. 7. 2012, 17:27:36 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ono o vykliknutí předmětu nejde, spíš o to, že se nemůžu po nahrání uložené pozice (kterou jsem uložil s předmětem v kurzoru) dostat z lokace. Informace o ostatních lokacích šly do kelu. Když loadnu autosave, tak mám jen jednu postavu xD
Pro ostatní: Podívejte se od půlky videa do konce a máte to. Na závěr videa i jeden přídavek xD |
|||
| Jméno: | Majk | 16. 7. 2012, 15:47:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Můžeš uvést minutu, ideálně i sekundu? Sledovat celých patnáct minut kvůli chybě se mi nechce. | |||
| Jméno: | Templayer | 16. 7. 2012, 15:24:16 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| http://www.youtube.com/watch?v=X2Ezm0j9cmw
... Dobrá chyba v MM8, aneb nedělejte moc věcí s předmětem v kurzoru. Stalo se to už někomu? Mám Grayfacův patch tuším. A jsem si 100% jist, že to není způsobeno editorem uložených pozic. Který byl použit jen na počátku hry, takhle dodatečně vymazat data / zaměnit je po tolika A TOLIKA hodinách není možné :S . |
|||
| Jméno: | Majk | 16. 7. 2012, 01:11:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Trochu odbočím, ale stojí to za to. Už jste zkoušeli kombinaci Wolfensteina a Minecraftu? :-D Teď jsem u toho slušně vytuhnul. Je to prakticky skoro jakoby starý dobrý wolf, ale kdykoliv můžete zapauzovat a level si upravit nebo postavit úplně nový po minecraftím způsobu z kostiček a dalších prvků. Má to pár bugů a není to plnohodnotná hra, ale dobrá hříčka na pobavení to je určitě. | |||