Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Uran 25. 7. 2012, 10:37:52 delete
e-mail:
 
"trolí kladivo temnoty z rudy" je artefakt nebo neco jineho?
Jméno: JCMurphy 24. 7. 2012, 19:50:37 delete
e-mail:
 
tak se mi podařilo sehnat na padesátej save/load trolí kladivo temnoty z rudy, kvůli které sem se půl dne sral s obeliskama a králem jednorožců...
nyní když dokážu umlátit několik draků na férovku má ta hra konečně řádnej říz
Jméno: Templayer 24. 7. 2012, 17:18:32 delete
e-mail:
 
= druid a druhý nekromancer.
S prvním máš pravdu, druhý neznám ani já sám xD

Druhá epizoda hotova -
http://www.youtube.com/watch?v=u5KeACvCDUI ...

Víc už toho ohledně tohohle spamovat nebudu.
Jméno: JCMurphy 24. 7. 2012, 16:17:08 delete
e-mail:
 
eh... na začátku slyším Sylvan theme z HoMaM V a to druhý tipuju na něco od TSFH tohles myslel?
Jméno: Templayer 24. 7. 2012, 14:53:07 delete
e-mail:
 
http://www.youtube.com/watch?v=b9aSZlNGRXk ...

Coop videonávod, 8x obtížnost, druid vyvolávač a nekromancer vyvolávač. Ta úvodní hudba by měla sedět k povoláním, je to tak správně?
Jméno: JCMurphy 24. 7. 2012, 14:39:24 delete
e-mail:
 
no ono s magií by to byla lahoda... ale s tím trolem sem to přepísk... obzvlášť když nemůžu ani za prase sehnat žádnou zbraň se sáním života
teď sem horkotěžko prolezl přes regnu a musím být hodně vynalézavej a zákeřnej

Jméno: LoganStoppable 24. 7. 2012, 13:35:51 delete
e-mail:
 
JC:

A to je hratelný s jednou postavou? Jsem měl příšerný problémy ( v době kdy jsem to hrál na plné čáře) i se všemi postavami. Vždyť to musí být docela záhul.
Jméno: Templayer 22. 7. 2012, 12:05:20 delete
e-mail:
 
Tak pro všechny, co mi vyčetli, že sbírám každou hovadinu, co najdu. Trochu jsem to videu ... zlepšil, aby se na to dalo víc dívat. Nechť mi to všichni kritici předešlého ohodnotí

http://www.youtube.com/watch?v=9D86VjwNFnk ...
Jméno: JCMurphy 21. 7. 2012, 20:49:28 delete
e-mail:
 
Tak hraju solo M&M 8 s jedním trolem... zatím lvl 36, jsem na začátku questu tvoření aliance a jsem nesmírně zklamanej z dovednosti regenerace :( na velmistrovi to obnoví jenom 40 hp za hodinu? a pochybuju, že by se to s přidáváním bodů zlepšilo... vědět, že to je takhle mizerný, tak to už zrovna hraju za rytíře... plátovka, štít, kopí a měl bych 3x větši armor class než s trolem, čož by bylo určo lepší než ubohejch 40hp za hodinu
teď mi nezbývá než čekat na nějakou zbraň se sáním života, nebo maxovat palcát abych všechny ochromil než mi udělají nějakou škodu
Jméno: JCMurphy 20. 7. 2012, 19:08:32 delete
e-mail:
 
jak tak na to koukám, tak by nebylo špatný k rudám přidat kde všude se dají najít v M&M mám docela těžký časy... tam to není jak v sedmičce kde se všude válí minimálně kergitová
Jméno: Adam23 20. 7. 2012, 08:56:59 delete
e-mail:
 
Tak nakonec jsem dýl na dýl nevyužil, musím přestat hrát Team Fortress 2 a začít hrát pořádný hry jako Deus Ex, Skyrim a Mass Effect
Jméno: Majk 18. 7. 2012, 23:57:00 delete
e-mail:
 
Ne že bych měl zrovna nějaký hodnotný příspěvek do diskuse, ale tohle mě rozsekalo, na to se nedá nereagovat vysmájlíkem.
Jméno: Adam23 18. 7. 2012, 22:02:38 delete
e-mail:
 
Jméno: Elemir 18. 7. 2012, 20:31:24 delete
e-mail:
 
Máš pravdu, je to opravdu na dýl
Jméno: Adam23 18. 7. 2012, 18:34:50 delete
e-mail:
 
Jinak na GOGu je teď možnost koupit The Witcher 2 za 13,59 USD, pokud už od nich máte jedničku. Dost dobrej dýl
Jméno: Elemir 18. 7. 2012, 15:24:39 delete
e-mail:
 
Nepodíval, MM6 už jsem neměl dlouho spuštěnou.
Jméno: rengo 18. 7. 2012, 13:33:23 delete
e-mail:
 
Elemire podival ses do MM6 na ten tip co jsem ti jednou rikal ohledne hradu na postevnikove ostrove?
Jméno: Elemir 18. 7. 2012, 09:48:53 delete
e-mail:
 
Ono je to takhle starý, na to jsem nekoukl, na CBDB vypadlo rovnou 2007 u překladu, tak jsem tipoval max. tak pár let zpět. V tom případě je Viconie výmyslem BI V BG se z temných elfů objeví právě jen Viconie (kterou lze vzít do party stejně jako ve dvojce) a Drizzt. To je vše, co tam z této rasy je. Žádný vstup do Podtemna, celé se to točí jen okolo lidských sídel (tedy vyjma jednoho druidího hájku a vesnice vlkodlaků). Ve dvojce jsem Viconii neměl v družině nikdy moc dlouho, takže její variantu příběhu neznám. Ale plánuju to s ní rozehrát. V jedničce se mnou putovala taky jen chvíli, ale tam zas chybí rozhovory v družině.
Jméno: JCMurphy 18. 7. 2012, 08:59:23 delete
e-mail:
 
4Elemir: Stejnej případ... Domovina je z roku 1990, takže R.A.Salvatore neměl potřebu rozepisovat se o tomhle rodu...
ale teď mi tam chybí střípky informací z BG 1... jak to tam bylo s Viconií a byli jste tam taky v nějakým městě temných elfů?
Jméno: Elemir 18. 7. 2012, 08:43:19 delete
e-mail:
 
5 GB to dá, ale je to různé podle hry. Např. Gothiky jsou docela velké, takže když se jedná o celý soubor kapitol, je to třebas hned 100 MB. Celkem se totiž jedná jen o 36 her. Až při tom třídění jsem zjistil, kolik toho vlastně chybí. Původně jsem chtěl schovávat jen savy z prvotních her, ale u her ze světa FR to navíc slouží jako záloha charakterů pro import, takže se to všechno začalo pomalu kupit. Je tu i dost savů nedohraných nebo bez datadisku, který tou dobou ještě nebyl, ale k těm už se vracet nebudu Závěrečné listiny taky nemám všechny.

4JCMurphy: Začal jsem Domovinou, během noční jsem to měl skoro dočtené. Překvapilo mě, že je to dost "tenké", ale to jsou přesně ty chybějící části, které by se bývaly zabývaly podrobnějším popisem světa. Takhle jsem měl před sebou stále obraz Ust Natha Hezké je, že to má spád. Jsem zvědav, jak si autor dále poradil s rodem DeVir, když až na Altona měli všichni zemřít ... to by Viconie nebyla ráda, kdyby se o sobě měla dozvědět, že vlastně neexistuje