Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Uran | 25. 7. 2012, 10:37:52 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
| "trolí kladivo temnoty z rudy" je artefakt nebo neco jineho? | |||
| Jméno: | Templayer | 24. 7. 2012, 17:18:32 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| = druid a druhý nekromancer.
S prvním máš pravdu, druhý neznám ani já sám xD Druhá epizoda hotova - http://www.youtube.com/watch?v=u5KeACvCDUI ... Víc už toho ohledně tohohle spamovat nebudu. ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 24. 7. 2012, 16:17:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
eh... na začátku slyším Sylvan theme z HoMaM V a to druhý tipuju na něco od TSFH tohles myslel? |
|||
| Jméno: | Templayer | 24. 7. 2012, 14:53:07 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| http://www.youtube.com/watch?v=b9aSZlNGRXk
... Coop videonávod, 8x obtížnost, druid vyvolávač a nekromancer vyvolávač. Ta úvodní hudba by měla sedět k povoláním, je to tak správně? |
|||
| Jméno: | Templayer | 22. 7. 2012, 12:05:20 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
Tak pro všechny, co mi vyčetli, že sbírám každou hovadinu, co najdu. Trochu jsem to videu ... zlepšil, aby se na to dalo víc dívat. Nechť mi to všichni kritici předešlého ohodnotí
http://www.youtube.com/watch?v=9D86VjwNFnk ... |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 20. 7. 2012, 19:08:32 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
jak tak na to koukám, tak by nebylo špatný k rudám přidat kde všude se dají najít v M&M mám docela těžký časy... tam to není jak v sedmičce kde se všude válí minimálně kergitová |
|||
| Jméno: | Adam23 | 20. 7. 2012, 08:56:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak nakonec jsem dýl na dýl nevyužil, musím přestat hrát Team Fortress 2 a začít hrát pořádný hry jako Deus Ex, Skyrim a Mass Effect ![]() |
|||
| Jméno: | Majk | 18. 7. 2012, 23:57:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ne že bych měl zrovna nějaký hodnotný příspěvek do diskuse, ale tohle mě rozsekalo, na to se nedá nereagovat vysmájlíkem. ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 18. 7. 2012, 18:34:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jinak na GOGu je teď možnost koupit The Witcher 2 za 13,59 USD, pokud už od nich máte jedničku. Dost dobrej dýl ![]() |
|||
| Jméno: | rengo | 18. 7. 2012, 13:33:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemire podival ses do MM6 na ten tip co jsem ti jednou rikal ohledne hradu na postevnikove ostrove? | |||