4VOSA: Mě chyběly asi 2 kartičky, ono ne na všechno se dalo snadno přijít Některé byly spojené s příběhem a k jiným vedl obloukem quest. Co se týče příběhu, tak tam jsem balancoval všelijak, jednou jsem pomohl těm, podruhé oněm a nakonec jsem stejnak sympatizoval s elfy. Dvojka jde v tomhle ještě dál, tam se úplně mění celá jedna kapitola. Jinak gratuluju.
4Majk: Tu starou NWN neznám, ale ono všechno z tohohle "okolí" se točí kolem toho samého. Lord Nasher je jedním z aliance Lordů desetiměstí, v novějších NWN vystupuje také, jen se to točí kolem jiného děje. Jestli to však na sebe nějak více navazuje netuším. U nové NWN byl příběh spíchnut narychlo, takže až datadisky to vytahují z průměru. Vzhledem k tomu, že tu starou má na svědomí SSI, tak bych řekl, že to ani nebude špatné.
4JCMurphy: Hezké video, gratuluju. Já jsem na něj šel naposledy s družinou s levelem přes dvacet. Ty dvě plechovky padly hned a Belhifeta usekali dva bojovníci (mág mi umřel už před zrcadlem ). Ostatní jen stáli na místě. Zato Pán osudu v TOL mi dal pěkně zabrat. Za sólo postavu bych asi neměl odvahu, minimálně klerika tahám všude. |