Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | LoganStoppable | 17. 8. 2012, 23:14:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
Majku, v pohodě Je fajn, žes poslal ten link, o MMO jsem opravdu nevěděl. O Meridianu 59 jsem už hodněkrát slyšel, ale tohle by mě nenapadlo ![]() |
|||
| Jméno: | Majk | 17. 8. 2012, 23:11:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Logan: Nemyslíš Warriors nebo Legends? To samozřejmě jo, ale to byly čistě 3DO projekty. To o čem mluvím mělo být vyvíjeno v NWC a používat technologie Meridian 59, opravdu čistě internetová MMO hra. Tady je o tom něco málo:
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=77 ... Ale ještě se někde na Celestial válí rozhovor s Jonem, kde se o tom rozpovídal trochu víc, nemůžu to najít. |
|||
| Jméno: | LoganStoppable | 17. 8. 2012, 22:53:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemire, ale doporučuju minimálně PII 333 Mhz, 233 Mhz je opravdu málo.
Win98 jsem na novějších strojích ani nezkoušel. Raději
|
|||
| Jméno: | LoganStoppable | 17. 8. 2012, 19:59:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já tyhle mršárny s kompatibilitou vyřešil jednoduše - sice prasecky a s hafáckými nároky na místo. Takže - Mám Acer One s XP; díky slabšímu procáku a integrovanou grafárnou můžu spouštět starší hry pro Widle. Dokonce i GTA 1 a 2. Což je fajn.
Potom mám Barbone - už trošku silnější, ale už to vypadá že odchází. Taky s XP a tam jsem hrával novější hry ( nebo když už večer při odpolední nemám co na práci tak ho vytáhnu a smažím. Ale pšššt, muhehehe )
Předposlední je to čtyřjádrový hovado, který má Win7 - téměř nutnost na nejnovější pařby. Má to dva HDD (Win7 na jednom a XP na druhým) + 1 TB externí. A poslední je čajíček PII 233 s Win98, kde už jen tak tak spustím 3D dungeony, už Wizardry 8 tomu dělá potíže, ale můžu si zasmažit opravdu klasiky a hry typu "blast from the past". http://www.zkracovatko.cz/GTBQTS ... (snad bude odkaz fungovat). Četli jste tohle? Kdyby se raději vykvajzli na takovýhle krávoviny a raději udělali pořádný RPG, ne takovýhle poloprdelní ptákoviny. Jak někdo řekl na komentech u jednoho videa - Ať se vrátí Jon Van Caneghem, on je Might and Magic. A měl pravdu. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 17. 8. 2012, 19:57:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jaj upgrade systému
Já dneska řešil, jak zprovoznit HP skener pod Win 7, no byl to porod. Nakonec jsem to musel pořešit přes XP mode |
|||
| Jméno: | Elemir | 17. 8. 2012, 12:20:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
To je to, co asi ani nebudu mít příležitost blíže poznat ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 16. 8. 2012, 19:36:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
hmm... počkej... jestli mluvíš o NWN2, tak ten sem ani nehrál sem si to automaticky vztáhnul k jedničce
teď mi došlo, že asi každej mluvíme o něčem jiným |
|||