Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Uran 25. 8. 2012, 17:50:52 delete
e-mail:
 
PoF je mod pro BG2. Je to takova kompilace pretexturovanych lokaci z BG1, ToB, PST, IWD, ... a dalsich RPG. nove NPC, ukoly, predmety, ukoly a pozmeneny pribeh. Zacina se jinde nez v puvodni BG2 ... jinak informaci je pomalu a nektere ukoly nejak moc nedavam (viz nizsi post).
Jméno: Elemir 25. 8. 2012, 06:20:05 delete
e-mail:
 
Nehrál jsem.
Jméno: JCMurphy 24. 8. 2012, 22:07:00 delete
e-mail:
 
dlouho jsem to tu nesledoval... co to je za mod? vůbec neznám
Jméno: Elemir 24. 8. 2012, 07:06:58 delete
e-mail:
 
4Helper: Úplně jsem zapoměl na odpověď ... The Chaos Conspiracy je zde záměrně ve starší verzi kvůli kompatibilitě s češtinou. Co se obecně update týče, vlasně jsem neměl ani v plánu je nějak sledovat, downloady odtud totiž nebyly původně zamýšleny vůbec, ono se to pak jenom celé zvrhlo Ve chvíli volna zkusím na rozdíl u Lud. MM7 Modu kouknout a kdyžtak bych to zaměnil.

Ještě taková drobnost k nedávno lehce diskutovanému tématu Free-To-Play viz Command & Conquer: Generals 2. V odkazovaném článku už se to okrajově prezentuje jako budoucí trend lepší protipirátské ochrany. Těžko říci, jak přesně to bude vypadat, ale možná to bude ve finále mít podobné svázání s účtem jako u Diablo III a pak by to byl celkem oprávněný argument. Ovšem na CDr sdílejí stejné obavy o platbě za kdejakou pitominku :) Když to vemu do detailu, tak opravdu začínám věřit tomu, že novodobá éra hraní už neni pro mě. Začíná se to zbytečně komplikovat a za poslední dobu nevyšlo nic, co by mě i přeze všechno dokázalo nějak nadchnout.
Jméno: Elemir 22. 8. 2012, 14:24:17 delete
e-mail:
 
Člověče, tak na Sigilu jsem se objevoval někdy v roce 2006 a to se o tom modu jenom mluvilo. Ostatně tam se často jenom mluvilo Spíše jsme tenkrát dojednávali podmínky pro komplexní M&M web. Taže s PoF ti moc neporadim, ale JCMurphy o tom možná bude něco vědět. Já jsem na ty mody vůbec jaksi všeobecně rezignoval.

Ještě jsem si vzpoměl na jednu věc, na http://www.databaze-her.cz se řada lidí ze Sigilu objevuje, můžeš to zkusit zadat taky do karty BG2.
Jméno: Uran 22. 8. 2012, 08:41:35 delete
e-mail:
 
Hoj je to trochu mimo. Na sigilskem foru jsem narazil na mod Paladin´s of Faerun. A protoze jsem tam objevil i nick elemir a na foru neni nikdo aktivni tak bych se rad zeptal zde na par zaseku.

2) Úkol s Tethirem - šlechtic začal pálit les a ukradl meč. Kde ho mám najít? Na mapě s lesem není, na mapě se sídlem taky ne (a dovnitř sídla už mě to nepustí)
3) Řád a Chaos - po zabití kostlivců mi hra radí, abych našel kněze. Kterého?
4) PoF - po projití jeskyní mi hra radí najít toho hodného ze dvou paladinů začínajícího na G. Kde?
5) Pustil jsem k vodě toho zaklínače z Irenicova dungeonu. Bude to překážkou dokončení některých questů?

blizsi info k modu na: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?f=28&t=4402 ...

Dekuji a omlovam se za oftopic.
Jméno: Helper 21. 8. 2012, 18:32:40 delete
e-mail:
 
Pre autora stranky

Prevdepodobne novšia verzia pre MOD - Might & Magic 6 - The Chaos Conspiracy

verzia na svetmightandmagic.cz je z 2009
zaberá podstatne viac

The Chaos Conspiracy - part 1 (první část, 589 MB)
The Chaos Conspiracy - part 2 (druhá část, 137 MB)

the_chaos_conspiracy_repack.7z (513,4 Mb)
Legendary Heroes v1.1.7z (6,1 Мb)

súbory s dátumom 1.9.2010

http://mmgames.ru/index.php?option=com_content&vie ...

opera namiesto stavania 7z archiv otvorila, tak staci click pravym na link "Uložit cíl odkazu jako..."
Jméno: Helper 21. 8. 2012, 18:15:21 delete
e-mail:
 
Pre autora stránky

Ludmeister´s MM7 mod version 1.0 (111 MB) Updated March 21st, 2012

http://www.jeffludwig.com/mm7/download.php ...

odkaz tu ma okolo 82 mb
Jméno: schveider 19. 8. 2012, 20:52:52 delete
e-mail:
 
Sry zapomnel jsem se podepsat
Jméno: anonymní uživatel 19. 8. 2012, 20:52:10 delete
e-mail:
 
@Elemir: No obcas se nekdo objevil, ale po tydnu uz po nem nebylo ani slechu.
Kazdopadne jde spis o to, ze ja odchazim, jelikoz mi MMT neprijde zachranitelny.

@Logan: Mozna to vypada, ze to neco umi, ale nebylo tam ani skriptovani, tvorba materialu se musela delat rucne v HLSL a navic to zrovna neoplyvalo rychlosti. Urcite nic co by se nedalo zlepsit, ale sahnout po UDK bylo vzhledem k velikosti tymu jedine rozumne reseni.

A jeste oprava: starsi game assets nejsou prepouzitelne v jinem projektu kvuli dementni licenci. To se ale netyka kodu pro UDK, ktery je pod FreeBSD licenci (permisivni open source licence) a game assets, ktere byly vytvorene po tom, co jsem zacal vest projekt, jelikoz jsem zmenil licenci i pro ne. Takze kdybyste nekdo chtel ...
Jméno: LoganStoppable 19. 8. 2012, 20:24:27 delete
e-mail:
 
S jistotou můžu říct, že tohle tech demo určitě není to samé, co bylo někde v zadu. Tohle už je hodně pokročilý. Nebo aspoň víc. Poslední tech demo tohohle Tribute, o kterým se tu bavíme, byl jen procházkou téměř beze všeho.

Zakonzervovat? To je hodně nejistá budoucnost - a docela i škoda.
Jméno: Elemir 19. 8. 2012, 18:26:23 delete
e-mail:
 
To na tom odkaze bude asi ono, nějak tak se to jmenovalo, to tech demo vypadá povědomě. Ono to tu jenom proběhlo, takže odkaz bude buhví kde vzadu.

Uvidíš, třeba se někdo přidá a bude to moci pokračovat.
Jméno: schveider 19. 8. 2012, 12:18:32 delete
e-mail:
 
No pred rokem jsme nic oficialne nevydali, takze jestli nemyslis tohle http://www.youtube.com/watch?v=04VoJmmb6og, ... tak s tim asi nemame nic spolecneho. Kdyztak sem dej link a reknu ti to s jistotou.
Asi nejvetsim problemem projektu, coz souvisi s tim predavanim prace, byla az tristni neorganizovanost, nikdo prakticky neresil priority jednotlivych ukolu etc.

Zrejme mi nezbyva nic jineho nez zakonzervovat vsechny game assets a treba se toho ujme nekdo v budoucnu nebo poslouzi jinemu MM projektu.
Jméno: Elemir 19. 8. 2012, 08:04:49 delete
e-mail:
 
Tak to je mi docela líto, i přes tu skepsi jsem doufal, že se to přeci jen nějakého pozitivního konce dobéře. Zas tak podrobně jsem to nesledoval, ale na úplném začátku bylo něco, co hodně připomínalo MM8 a poté to bylo vystřídáno něčím na platformě NET. Odchody lidí jsou přirozená věc, škoda že nebylo nijak pojištěno předávání práce. Mě to vlastně přišlo tak, že čím více času uběhlo, tím méně toho bylo k vidění.

To demo, co se minulý rok někde objevilo, to byl jiný projekt a jiný tým? MM, družina běhá po pobřeží ...
Jméno: schveider 19. 8. 2012, 00:44:11 delete
e-mail:
 
@Majk: Jo, byl to Sir Felgar. Po nem to prevzala Ribannah, ktera se asi pred dvema lety taky vytratila a od te doby jsem to vedl ja.
Pro zajimavost, celkem jsme vystridali 4 enginy. Prvni byl nejaky komercni, ktery MMTribute dostal darem od spolecnosti, ktera ho vyvyjela. Mozna bych i dohledal jmeno. Ale pokud se nepletu, tak ona firma prestala tento engine vyvyjet, protoze snad zkrachovala ci co . Tou dobou zacala Ribannah psat prototyp v C#, ktery se jeste da nekde stahnout (pouze 2D). Cislo tri je opet v C# napsany pomoci MS XNA, takovy DirectX pro .NET. Problemem tohoto enginu bylo, ze i kdyz jsme meli nejakych 15000 radek kodu, tak porad zbyvalo udelat spoustu prace a navic po par mesicich odesel i hlavni programator a od cloveka, ktery to po nem mel dostat jsme uz taky neslyseli. Nakonec jsem si jednou vsiml Unreal Development Kitu (UDK) a navrhl pokracovat ve vyvoji za jeho pomoci. Po par mesicich zmizela i Ribannah a jelikoz se k tomu nikdo nemel, tak jsem se projektu ujal. Problem ovsem byl, ze i kdyz uz jsme meli engine, tak nam pro zmenu chybeli kvalitni "game assets"(nenapada me cesky preklad).
Proste ""shit happens" .

A to jsem nechtel psat roman
Jméno: Majk 19. 8. 2012, 00:26:38 delete
e-mail:
 
schveider: Sir Felgar nebo tak nějak si říkal, ne? To byla vůbec největší škoda, tenhle engine už toho uměl poměrně dost a taky to vizuálně připomínalo MM6-8 podstatně víc než cokoliv, co jsem viděl potom. Kdyby tenkrát nezmizel, už to asi dávno bylo na světě... no to se holt u takových projektů stává. Škoda. Tys tam měl na starost co?
Jméno: schveider 18. 8. 2012, 22:49:18 delete
e-mail:
 
@Elemir: Vyvoj MMT jsme (zatim) neoficialne ukoncili z duvodu, o kterem pises, tj. nemame stabilni tym. Jeste na zacatku roku vypadalo celkem nadejne, ze by se projekt mohl znovu rozjet, ale jakmile mi zacali lidi psat, ze nemaji cas, tak bylo jasny, ze to je v haji. Bude to znit cynicky, ale zda se, ze jsme jen oddalovali nevyhnutelne.
Jeste k te zmene enginu. Pokud mas na mysli to prvni technologicke demo z roku 2004, tak tam byl problem, ze clovek, ktery ten kod napsal ho nikdy neuplodoval a pak nahle zmizel, nikdo nevi kam.
Jméno: Elemir 18. 8. 2012, 07:09:40 delete
e-mail:
 
Kdysi jsem tu míval K6-III, to byla docela slušná herní mašinka, ale pak jsem ji prodal (svižně se na tom dal hrát i Unreal Tournament). Po PII bych už asi ani nesahal, co jsem nedávno koukal na bazar, tak to už by se špatně skládalo. Teď už jsou tam samá dvoujádra. Přitom ještě před dvěma lety to bylo samé AMD (jednojádro). Problém byl zahlídnout i PIII a ten jsem si vždycky přál zkusit Mým největším úlovkem tohoto roku byla 5.25 mechanika za pěkných 50 Kč + poštovné.

O Meridianu 59 jsem kdysi slýchával, prý to mělo celkem úspěch. U Legends jsem zkoušel demo,v principu opravdu takový CS ve fantasy prostředí. Grafika velmi podobná MMIX. Prý se to občas ještě hrává. Ovšem dle mého, neni nad starou dobrou RUNE

U MMTribute jsem skeptický už od začátku. Jakmile změnili prvně engine, tak bylo jasné, že to jde celé k šípku, protože se začali soustředit na úplně něco jiného, resp. nemá to stabilní tým. Přitom třeba u Husitů bylo tuším zmíněno, že dnes existují i free enginy s celkem slušnými nástroji. To je jedna věc, druhá je vlastnictví práv k universu M&M. Podle mě by si Ubisoft klidně mohl nárokovat podíl, což je u free hry docela problém. Kdyby vzali všechno, co dosud vytvořili, sehnali nějakého toho php programátora, tak za pár měsíců mají hru alespoň ve webovém prohlížeči. Nakonec neni to tak dlouho, co jsme se o krokovacích dungeonech bavili
Jméno: LoganStoppable 17. 8. 2012, 23:20:28 delete
e-mail:
 
To jsem teda nečekal! Přísahal bych, že to poslali k ledu Děkuji

To je docela škoda, ostrovy nemám zrovna v lásce. Mám rád otevřený světy na kontinentech...no, ale můžeme být rádi i za to co je
To já taky bych se rád nechal překvapit.
Jméno: Majk 17. 8. 2012, 23:16:38 delete
e-mail:
 
Jasný jasný. Jinak s tím MMTribute, oni mají od letoška novou stránku: http://www.mmtribute.com/
Jednou z věcí, pro kterou se nedávno rozhodli, že Karigor nakonec nebude severní Jadame, ale ostrov, podle kánonu. Nicméně upřímně ačkoliv jsem jim nikdy nepřestal fandit, nedávám tomu moc velký šance. Rád bych se ale nechal překvapit.