Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Uran | 25. 8. 2012, 17:50:52 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
| PoF je mod pro BG2. Je to takova kompilace pretexturovanych lokaci z BG1, ToB, PST, IWD, ... a dalsich RPG. nove NPC, ukoly, predmety, ukoly a pozmeneny pribeh. Zacina se jinde nez v puvodni BG2 ... jinak informaci je pomalu a nektere ukoly nejak moc nedavam (viz nizsi post). | |||
| Jméno: | JCMurphy | 24. 8. 2012, 22:07:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
dlouho jsem to tu nesledoval... co to je za mod? vůbec neznám ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 24. 8. 2012, 07:06:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
4Helper: Úplně jsem zapoměl na odpověď ... The Chaos Conspiracy je zde záměrně ve starší verzi kvůli kompatibilitě s češtinou. Co se obecně update týče, vlasně jsem neměl ani v plánu je nějak sledovat, downloady odtud totiž nebyly původně zamýšleny vůbec, ono se to pak jenom celé zvrhlo Ve chvíli volna zkusím na rozdíl u Lud. MM7 Modu kouknout a kdyžtak bych to zaměnil.
Ještě taková drobnost k nedávno lehce diskutovanému tématu Free-To-Play viz Command & Conquer: Generals 2. V odkazovaném článku už se to okrajově prezentuje jako budoucí trend lepší protipirátské ochrany. Těžko říci, jak přesně to bude vypadat, ale možná to bude ve finále mít podobné svázání s účtem jako u Diablo III a pak by to byl celkem oprávněný argument. Ovšem na CDr sdílejí stejné obavy o platbě za kdejakou pitominku :) Když to vemu do detailu, tak opravdu začínám věřit tomu, že novodobá éra hraní už neni pro mě. Začíná se to zbytečně komplikovat a za poslední dobu nevyšlo nic, co by mě i přeze všechno dokázalo nějak nadchnout. |
|||
| Jméno: | Elemir | 22. 8. 2012, 14:24:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
Člověče, tak na Sigilu jsem se objevoval někdy v roce 2006 a to se o tom modu jenom mluvilo. Ostatně tam se často jenom mluvilo Spíše jsme tenkrát dojednávali podmínky pro komplexní M&M web. Taže s PoF ti moc neporadim, ale JCMurphy o tom možná bude něco vědět. Já jsem na ty mody vůbec jaksi všeobecně rezignoval.
Ještě jsem si vzpoměl na jednu věc, na http://www.databaze-her.cz se řada lidí ze Sigilu objevuje, můžeš to zkusit zadat taky do karty BG2. |
|||
| Jméno: | Uran | 22. 8. 2012, 08:41:35 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
| Hoj je to trochu mimo. Na sigilskem foru jsem narazil na mod Paladin´s of Faerun. A protoze jsem tam objevil i nick elemir a na foru neni nikdo aktivni tak bych se rad zeptal zde na par zaseku.
2) Úkol s Tethirem - šlechtic začal pálit les a ukradl meč. Kde ho mám najít? Na mapě s lesem není, na mapě se sídlem taky ne (a dovnitř sídla už mě to nepustí) 3) Řád a Chaos - po zabití kostlivců mi hra radí, abych našel kněze. Kterého? 4) PoF - po projití jeskyní mi hra radí najít toho hodného ze dvou paladinů začínajícího na G. Kde? 5) Pustil jsem k vodě toho zaklínače z Irenicova dungeonu. Bude to překážkou dokončení některých questů? blizsi info k modu na: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?f=28&t=4402 ... Dekuji a omlovam se za oftopic. |
|||
| Jméno: | Helper | 21. 8. 2012, 18:32:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Pre autora stranky
Prevdepodobne novšia verzia pre MOD - Might & Magic 6 - The Chaos Conspiracy verzia na svetmightandmagic.cz je z 2009 zaberá podstatne viac The Chaos Conspiracy - part 1 (první část, 589 MB) The Chaos Conspiracy - part 2 (druhá část, 137 MB) the_chaos_conspiracy_repack.7z (513,4 Mb) Legendary Heroes v1.1.7z (6,1 Мb) súbory s dátumom 1.9.2010 http://mmgames.ru/index.php?option=com_content&vie ... opera namiesto stavania 7z archiv otvorila, tak staci click pravym na link "Uložit cíl odkazu jako..." |
|||
| Jméno: | Helper | 21. 8. 2012, 18:15:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Pre autora stránky
Ludmeister´s MM7 mod version 1.0 (111 MB) Updated March 21st, 2012 http://www.jeffludwig.com/mm7/download.php ... odkaz tu ma okolo 82 mb |
|||
| Jméno: | schveider | 19. 8. 2012, 12:18:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No pred rokem jsme nic oficialne nevydali, takze jestli nemyslis tohle http://www.youtube.com/watch?v=04VoJmmb6og, ... tak s tim asi nemame nic spolecneho. Kdyztak sem dej link a reknu ti to s jistotou.
Asi nejvetsim problemem projektu, coz souvisi s tim predavanim prace, byla az tristni neorganizovanost, nikdo prakticky neresil priority jednotlivych ukolu etc. Zrejme mi nezbyva nic jineho nez zakonzervovat vsechny game assets a treba se toho ujme nekdo v budoucnu nebo poslouzi jinemu MM projektu. |
|||
| Jméno: | Majk | 17. 8. 2012, 23:16:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jasný jasný. Jinak s tím MMTribute, oni mají od letoška novou stránku: http://www.mmtribute.com/
Jednou z věcí, pro kterou se nedávno rozhodli, že Karigor nakonec nebude severní Jadame, ale ostrov, podle kánonu. Nicméně upřímně ačkoliv jsem jim nikdy nepřestal fandit, nedávám tomu moc velký šance. Rád bych se ale nechal překvapit. |
|||