Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Majk | 29. 8. 2012, 20:56:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jasně, jestli myslíš podrobnosti kde co na internetu najít a jak to dohromady spustit, tak ti samozřejmě napíšu. I když obecně se tu všichni spíš snažíme doporučit koupi přes Good Old Games. ![]() |
|||
| Jméno: | Evanna | 29. 8. 2012, 20:32:10 | ![]() |
| e-mail: | trancegemini(z)seznam(tečka)cz | ||
tak to je dokonalé!! určitě bych o to měla zájem, jsem opravdu fanynka M&M a nic mě nebolí víc než to, že s devítkou všechno skončilo :( (a podle mě je devítka nejhorší, čekala jsem od ní mnohem víc.. příběh je určitě pěkný, ale.. já nevím.. je to prostě muj názor ) .. kdyžtak kdybys mi poslal nějaké podrobnosti na můj email? ted to tedy hrát asi nebudu (ještě mam resty u VI a VII.. ) ale do budoucna zcela určitě ! ![]() |
|||
| Jméno: | Majk | 29. 8. 2012, 19:47:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
Evanna: Dá se to -- a dobře! Naopak s díly VI-VIII mohou být u někoho problémy, ale všechny starší díly jsou pro DOS (a další starší systémy), takže díky skvělému programu DOSBox je můžeme hrát na libovolném moderním operačním systému bez omezení. Kdyžtak se můžeš podívat k nám na wiki, jak vypadají všechny možné díly a verze starších MM. Taky bych doporučil aspoň zkusit 4+5 díl, do toho jsem dělal češtinu, jak psal StriderCZ (pořád se nemůžu dokopat k slibované češtině pro trojku, asi to nechám na pochmurné podzimní večery). Je to opravdu kouzelný dvojdíl, takový až pohádkový, spousta lidí vůbec neví o co přichází. ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 28. 8. 2012, 12:07:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Evanna: Stavy postavy jsou popsány v "Nejen pro začátečníky":
http://www.svetmightandmagic.cz/pmm/pmm_vek.php ... Z opilosti je nejjednodušší se vyspat. Obecně na negativní stavy platí kouzlo, lektvar nebo léčení v chrámu. |
|||
| Jméno: | Evanna | 28. 8. 2012, 11:35:09 | ![]() |
| e-mail: | trancegemini(z)seznam(tečka)cz | ||
Ahoj , chtěla jsem se zeptat, zda nemáš v plánu zařadit alespoň pro mě "chybějíví rubriku" (doufám, že jsem ji jen nepřehlédla). Často se ptám, co vlastně znamená, když je můj hrdina opilý, nemocný nebo zestárlý, atd., do kdy a čím se to dá vyléčit. Nevím, zda v M&M VI hledat nějaké skryté významy kromě těch viditelných, že má hrdina třeba nepřirozenou sílu a štěstí... (ve Wizardrech je nemoc jedním z nejhorších stavů, protože po chvíli začne trvale likvidovat body zdraví či dovednosti, v M&M VII lze zestárnutí vyléčit jen černým lektvarem, ale zdá se mi, že tady mají černé lektvary trochu jinou funkci) s opilstvím si nevím rady vůbec, vyprchá samo? a kdy? .. raději si hry teda nahrávám a hraju čistě bez poskvrny negativních stavů (zestárnutí se bojim nejvíc .. ) Byla bych velice ráda, kdyby bylo možné sestavit nějaký seznam stavů s jejich účinky a řešením.
Děkuji moc, Tvůj web je mým světlem a průvodcem na cestě za zachráněním světa
Evanna ![]() |
|||
| Jméno: | Uran | 27. 8. 2012, 08:23:33 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
| KILLER: Ja jsem polozil dotazy ohledne modu PoF na: http://www.databaze-her.cz/hry/baldurs-gate-ii-sha ... Jeste jsem zkusil kontaktovat autora modu na bgslayer[b]centrum[b]cz, ale bez vysledku resp. email se mi vratil jako nedoruceny. |
|||
| Jméno: | KILLER | 26. 8. 2012, 19:02:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nefigurujete náhodou někdo na Databázi her zmiňované v příspěvku z 22. 8. 2012, 14:24:17? | |||
| Jméno: | Uran | 25. 8. 2012, 17:55:25 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
| Jinak jsem zapomel zminit, ze se jedna o cesky mod propagovany na sigil.cz. | |||