Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 10. 9. 2012, 19:38:45 delete
e-mail:
 
4Adam23: Teď mi to teprve došlo Držím palce.
Jméno: KILLER (Eru) 10. 9. 2012, 17:05:25 delete
e-mail:
 
StriderCZ: Nainstaluj GOG verzi, na ní nainstaluj GrayFace patch a nakonec češtinu (pokud o ní máš zájem). Netřeba řešit nic víc.
Jméno: Elemir 10. 9. 2012, 16:52:11 delete
e-mail:
 
4StriderCZ: Bohužel, nemám s tím žádné zkušenosti a emailem mi za celou dobu přišly i různé odezvy Vista vs 7 apod. U sebe používám stále ty původní XP patche, ale jak je známo, mám taky nainstalován přímo WinXP. Pokud by se někdo našel a ozkoušel to na různých verzích, bylo by to dobré.
Jméno: Adam23 10. 9. 2012, 15:17:38 delete
e-mail:
 
Takže si to zase musím udělat sám, jedu hru bez loadů. Zatím mě to celkem dost baví, člověk musí krapet víc přemýšlet a to je ta správná výzva, jakou může starý protřelý dobrodruh chtít
Jo, je to P, A, D, S.
Jméno: Uran 10. 9. 2012, 14:56:33 delete
e-mail:
 
"https://sites.google.com/site/moddingtweaking/mod- ding/might-magic-vi"

Sorry kniha nejak pridava - ??
Jméno: anonymní uživatel 10. 9. 2012, 14:55:27 delete
e-mail:
 
Takhle je to spravne

https://sites.google.com/site/moddingtweaking/modd- ing/might-magic-vi
Jméno: StriderCZ 8. 9. 2012, 20:51:39 delete
e-mail:
 
https://sites.google.com/site/moddingtweaking/modd- ing/might-magic-vi
Jméno: StriderCZ 8. 9. 2012, 20:50:54 delete
e-mail:
 
Na www.databaze-her.cz jsem nararil na odkaz na GrayFace Patch 1.11.2 na VI

Vzhledem k tomu, že MM VI nyní instaluji z gogu na vistu (klasický patch nějak nefungoval..., VII na vistě nejdou spustit (setup), nešlo by dát ty patche nějak do kupy, které kam a jak, mám v tom (TROCHU) chaos. Díky
Jméno: Elemir 8. 9. 2012, 15:51:57 delete
e-mail:
 
4schveider: Na tohle jsem jednou narazil při pročítání diskuzí o BGTutu, tak jsem to jenom převzal. Mě to celé totiž přišlo jen jako lepší implementace právě toho BGTutu. Proto jsem taky docela zvědav, jak to dopadlo, neboť tuhle modifikaci se mi kdysi nepodařilo vůbec zprovoznit. Docela mě překvapilo, že informací je k release docela poskrovnu - byla vůbec náhoda, že jsem na to narazil. Každopádně za 10 dní sami uvidíme

1pp si nejsem moc jist, co by to mělo být, diskuzi k tomu jsem nesledoval. Jakmile jsem viděl screenshoty, tak jsem to zaškatulkoval jako modifikaci pro BGII.
Jméno: anonymní uživatel 8. 9. 2012, 09:07:05 delete
e-mail:
 
No ono tech vylepseni bude vicero: nove lokace a questy k novym NPC, graficka ylepseni http://www.shsforums.net/topic/55047-1ppv400-relea ... a dalsi
Jméno: schveider 7. 9. 2012, 19:27:55 delete
e-mail:
 
@Elemir: Obe BG bezi na stejnem enginu. BG2 akorat podporuje vyssi rozliseni. Spis by me zajimalo, jestli udelaji kvalitnejsi sprity, tedy jednotlive predrenderovane graficke prvky.
Jméno: Elemir 7. 9. 2012, 10:12:52 delete
e-mail:
 
Grafika bude trochu vylepšená, podle screenshotů to vypadá na implementaci enginu z BGII + lehké úpravy map lokací apod. Tím to nejspíš skončilo, takže žádné velké změny v tom nebudou. Ostatně ono se to ani moc neočekává. Předpokládám, že tolik peněz se jim do toho vrážet nechtělo, tak to tomu přizpůsobili (i vývoj byl moc krátký) a teprve podle ohlasů se uvidí co dál ... obavy můžou být jen z BGIII
Jméno: JCMurphy 6. 9. 2012, 22:49:59 delete
e-mail:
 
BG I mi nikdy nevydrželo na víc jak na pár hodin, ale určitě se k tomu někdy dokopu a pak budu litovat, že jsem to nehrál dřív
ten remake by byla dobrá příležitost, ale co tam teda bude všechno za změny? nerad aby se v tom moc šťourali (například klasická grafika) a pak to ztratilo ten patřičný nádech
Jméno: Elemir 5. 9. 2012, 12:24:30 delete
e-mail:
 
Christof to psal na fóru viz http://forum.baldursgate.com/discussion/2026/predo ...
Jméno: Uran 5. 9. 2012, 08:57:32 delete
e-mail:
 
Kde je nejake info o tom, ze bude cestina soucasti instalace?
Jméno: Elemir 4. 9. 2012, 20:39:12 delete
e-mail:
 
Dovolil bych si zde menší reklamu anebo spíše by se slušelo říci upoutávku Jak už tu párkrát padlo, na tento měsíc se chystá release původní Baldur´s Gate viz BG:EE.

Datum je stanoven na 18. září a cena předobjednávky činí 18$ (cca 370 Kč). Oficiální distribuce je elektronickou formou přes obchod BeamDog, kde se dá platit běžně i přes PayPal. BeamDog si bude držet nějakou dobu exluzivitu, takže na GOGu se s tímto titulem jen tak nesetkáme. Nicméně včera jsem předobjednávku na BeamDogu zaplatil a obešlo se to bez jakýchkoliv problémů.

Podle mě je to dobrá příležitost vyzkoušet si tuto legendární ságu i s podporou novějších technologií, resp. vyzkoušet si jí vůbec . Podle všeho bude čeština součástí instalátoru - nové kampaně a postavy budou také přeloženy. Podle zájmu by se pak vývojáři pustili i do úpravy BGII. Osobně můžu říci, že podporu širokoúhlého monitoru jsem nedávno u hraní docela postrádal, tak jsem sám zvědav, jak to vše bude vypadat.
Jméno: Elemir 1. 9. 2012, 22:12:21 delete
e-mail:
 
4Helper: Mám staženo, verze vyměním. Díky.
Jméno: anonymní uživatel 1. 9. 2012, 07:02:26 delete
e-mail:
 
GrayFace patches
GrayFace MM6 Patch v1.11.2 [August 26]
GrayFace MM7 Patch v1.6.2 [August 26]
GrayFace MM8 Patch v1.5.1 [August 26]
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ...

tu v sekcii "Ke stažení" su staršie verzie
MM6patchLoc.rar (verze 1.11.1)
MM7patchLoc.rar (verze 1.6.1)
MM8patch.rar (verze 1.5)
Jméno: JCMurphy 30. 8. 2012, 11:01:39 delete
e-mail:
 
já mám styl hraní - líný muž... radši během vteřiny nahraju, než se pak trmácet 5 minut pěšky do chrámu
když sem hrával s plnou partou, tak to zase tak zlý nebylo
zato M&M8 s jedním trolem byla spíš loadovací seance
Jméno: Helper 30. 8. 2012, 09:01:00 delete
e-mail:
 
Might and Magic 9 - knižnica cshell.dll

Knižnica tu má odstranenú možnosť tvorby screenshotov pre Lloydov maják aj pre uložené pozície.
http://www.svetmightandmagic.cz/pmm/pmm_tipy.php ...

Našiel som funkčnú kniznicu cshell.dll (MM9_cshell_fix.rar) ktorá rieši problém s príliš dlhým "loading sreen" a zároveň funguje aj tvorba screenshotu pre Lloydov maják aj pre uložené pozície.

http://www.chlala.dk/mightandmagic/Mok/ ...

http://www.chlala.dk/mightandmagic/Mok/MM9_cshell_ ...