Kouknu na to, už jsem na jejích stránkách nebyl hodně dlouho, tak mi to uniklo.
Nj, JS ... já raději preventivně vyplňuju nejdřív nick a pak teprve píšu , ale na zahradě.cz se třeba podepisuju až na konci příspěvku (neregistrovaný je automaticky nick host) a na to dost často zapomínám. Je to docela nezvyk, ale všiml jsem si, že někteří lidé hází podpis i u knih, kde mají registraci. Možná by ti mohl pomoci takový to skriptový udělátko, GreaceMonkey nebo jak se to jmenuje.
4VOSA: U Gothicu je to docela záhul, ale nakonec jsem nejčastěji umíral při pádu apod. :) Jakmile se člověk překouše přes začátek, tak se to dá docela uhrát bez loadů, je fakt, že ta hra leze rychle pod kůži a ta ostražitost vyplyne na povrch sama. Škoda, že v trojce to docela podělali :/ |