Když já už byl nadšenej tolikrát...
Do Anduran Saga jsem vkládal velký naděje, oni měli třeba velmi schopný grafiky. Navíc to podle všeho vypadalo, že to bude mít hodně společnýho s Pradávnýma, že budou hratelný zajímavý rasy (něco strašně podobnýho strážcům hrobky VARN třeba). Takovej svěží pohled na věc, ale s úctou k universu. Ale dlouho jsem o nich nic novýho neslyšel, jejich web dávno nefunguje, že by někde založili novej, to se mi taky nepodařilo vypátrat. Jako nemůžu to říct úplně jistě, ale myslím, že to prakticky mrtvý je. Rád bych se pletl, protože ten tým jako jeden z mála evidentně chápal pozadí celýho universa (místo obvyklýho chápání M&M, za který může hlavně H3, tedy nekromanti VS ještě horší nekromanti).
Children of the Void stále po několika letech žije, to je pravda. Jenže jak jsem psal na začátku příspěvku, těch projektů už jsem viděl zdechnout tolik... Až se mi skoro zajídá, když vidím oznámení nějakého nového. I když bych přál každému, aby se mu to podařilo, tak optimismus už v téhle věci zrovna nemám. |