Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 20. 9. 2012, 12:03:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak me čeká hrad Darkmoor, černá, země a vzduchu na 30, vzhůru na oči. Nejdřív práce, pak zábava (jeskyně dračích jezdců ) |
|||
| Jméno: | Majk | 20. 9. 2012, 00:15:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jo mimochodem narazil jsem na zajímavý web tvtropers.org, který se snaží popsat filmy,
seriály, počítačové hry, komixy a vůbec tyhle věci z trochu jiného pohledu. Mají vytvořený seznam často se v daném médiu opakujících věcí (ať už jde o klišé nebo prostě nějaké vlastnosti, "kategorie"). A u každého díla najdete právě seznam kategorií, do kterých spadá, i s krátkým vysvětlením proč. Docela zábavný. Série Might and Magic má opravdu nespočet kategorií, do kterých patří, např. "Den stará legenda", což znamená, že patří mezi ty hry, kde vám kovář za přinesenou rudu vyková legendární (starobylou) zbraň či zbroj. No... uznejme, něco na tom je.
Jestli se chcete podívat, co všechno přiřadili Might and Magic, tak tady: http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/VideoGame/Mi ... (Nejdřív je obecné povídání o M&M, pro seznam "kategorií" sjeďte trošku dolů.) |
|||
| Jméno: | Majk | 19. 9. 2012, 23:36:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
No samozřejmě že v Ironfistu. Klasický kousek klasické muziky. Měls to dát v týhle verzi, to by byla možná větší makačka na bednu.
Ale na druhou stranu to provedení na který jsi odkazoval je opravdu moc krásný. Možná bysme mohli na fóru rozjet "hru" s podobnejma hádankama, co vy na to? |
|||
| Jméno: | Adam23 | 19. 9. 2012, 21:29:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
Krása, hned jsem si musel pustit MP3ky abych to přiřadil, Chrám Baa? ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 19. 9. 2012, 21:06:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
Hezké, zítra budu muset kouknout, co mi uteklo
A teď trochu odjinud, viz http://www.youtube.com/watch?v=hSBwXlvpw0w&feature ... , kdo pozná, má malé bezvýznamné plus ... ![]() |
|||