Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 24. 9. 2012, 12:22:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
No no, aby se hned slečinky neozvaly Je to opravené, takže už je to zas správná hra pro drsňáky ![]() |
|||
| Jméno: | Logan Stoppable | 23. 9. 2012, 18:49:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak teď jsi mě dostal, proti tomu žádný argument neobstojí xD | |||
| Jméno: | Elemir | 23. 9. 2012, 18:41:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
Kdepak, to je naprosto v pořádku, protože WOX hrajou jen slečinky
Díky, zkusím to opravit. |
|||
| Jméno: | LoganStoppable | 23. 9. 2012, 18:36:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Našel jsem šotka ve "World of Xeen a jeho unifikaci".
"...abyste do adresáře s instalací čtvrtého dílu nahrály" - na konci by mělo být "i" ![]() |
|||
| Jméno: | Majk | 21. 9. 2012, 19:11:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
Adam23: Taky gratulace!
A všem - tak jo, můžem zkusit, jestli se to chytne. Víc na fóru v hospodě. ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 21. 9. 2012, 17:17:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
4Adam23: Tož gratuluju
4Majk: Asi by se na fóru koutek hádanek dal vytvořit, za pokus to stojí ... takže se budeme tešit na tvoji první hádanku ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 20. 9. 2012, 19:26:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
S magií je to piece of cake
Jdu do VARNu... shrapmetal, rock blast, implosion to jistí. |
|||