Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 25. 9. 2012, 16:42:34 delete
e-mail:
 
Tak ta sedla, stylově.
Jméno: LoganStoppable 25. 9. 2012, 16:19:13 delete
e-mail:
 
Elemire, abys nedostal do držtičky palcátem +1
Jméno: Elemir 24. 9. 2012, 12:22:50 delete
e-mail:
 
No no, aby se hned slečinky neozvaly Je to opravené, takže už je to zas správná hra pro drsňáky
Jméno: LoganStoppable 23. 9. 2012, 22:49:31 delete
e-mail:
 
Majku, ten si teda dovolil moc, co?
Jméno: Majk 23. 9. 2012, 21:09:54 delete
e-mail:
 
Jak jako slečinky?
Jméno: LoganStoppable 23. 9. 2012, 19:08:42 delete
e-mail:
 
Máš pravdu, vůbec jsem si nevšimnul
Jméno: Adam23 23. 9. 2012, 19:00:55 delete
e-mail:
 
Wow aktualizace
Jméno: Logan Stoppable 23. 9. 2012, 18:49:02 delete
e-mail:
 
Tak teď jsi mě dostal, proti tomu žádný argument neobstojí xD
Jméno: Elemir 23. 9. 2012, 18:41:46 delete
e-mail:
 
Kdepak, to je naprosto v pořádku, protože WOX hrajou jen slečinky

Díky, zkusím to opravit.
Jméno: LoganStoppable 23. 9. 2012, 18:36:21 delete
e-mail:
 
Našel jsem šotka ve "World of Xeen a jeho unifikaci".
"...abyste do adresáře s instalací čtvrtého dílu nahrály" - na konci by mělo být "i"
Jméno: Elemir 22. 9. 2012, 13:17:44 delete
e-mail:
 
Užil jsem si , dostal jsem to do celkem provozuschopného stavu, ale stabilita dost blbá, tak jsem nakonec celý Mandrake odpískal. Tuším verze 10.0, jinak docela povedná, ale tohle mě odradilo.

CMM je opravdu Crusaders of M&M.

BG:EE bylo kvůli odladění odsunuto na konec listopadu. V uterý měl být release a holt nic. Skoro to vypadá, jako by to bývali chtěli vydat odfláknuté
Jméno: LoganStoppable 22. 9. 2012, 12:00:06 delete
e-mail:
 
Takže s contribution verzí sis užil víc než dost
Gothic 3 byla BETA v enginu. Jsem to teď spouštěl na čtyřjádru v full rozlišení s 1 GB grafárnou. Jako jo, jelo to dobře, ale jak se přelínaly regiony tak se mi to kousalo jako sviňa. Ale hra to je výborná.
CMM? Myslíš Crusaders of Might and Magic? To byla beta jak vyšitá, ale dohrát to šlo, to je pravda.
BG:EE jsem zaslechl jen zběžně. Docela se na to i těším. A čeho se bojíš?
Jméno: Elemir 22. 9. 2012, 11:44:24 delete
e-mail:
 
Asi jo, teda vyjma jedné jiné alfy ... kdysi jsem si koupil Linux Mandrake v nějaké Contribute verzi. To, že to nebude plně odladěné jsem věděl, ale to, že bude problém s instalací a nastavením, protože se to mezi sebou hádalo, to už jsem nevěděl Tenkrát mě to stálo nějakých 450,- a od té doby už jsem do ničeho podobného nezainvestoval. U her jsem si jinak dával docela bacha, jen Gothic 3 byla beta, CMM tedy taky, ale ten šel alespoň bez problémů dohrát. Ono to je nejvíce tím, že novinek kupuju málo, spíš si rok a více počkám a koupím až další verze. Teď začínám mít docela obavy o BG:EE, to byla pro změnu moje první předobjednávka (tedy alespoň myslím ).
Jméno: LoganStoppable 22. 9. 2012, 11:20:56 delete
e-mail:
 
• Obvious Beta: Might and Magic IX was cited by the developers themselves as being "pre-alpha at best".

Tak u toho jsem se zasmál. Takže ani ne BETA, ale PRE-ALPHA v nejlepším? A já to kupoval za 999 ,- . Nejdražší polotovar co jsem kdy koupil. Až zamrzí jak to mohlo vypadat kdyby to bylo kompletní.
Jméno: LoganStoppable 22. 9. 2012, 10:55:51 delete
e-mail:
 
Jsem tady dýl nebyl a zase jsem prošvihl tolik zajímavostí

Koukám na to tvtropes na ty kategorie a snad všechno souhlasí

U MM:WoX a MM6 jsem se teď zadrhnul, protože toho mám docela dost v reálným životě U WoX jsem zase vytáhnul starý dobrý blok a tužku a jedu jak za starých časů
Jméno: Majk 21. 9. 2012, 19:11:05 delete
e-mail:
 
Adam23: Taky gratulace!

A všem - tak jo, můžem zkusit, jestli se to chytne. Víc na fóru v hospodě.
Jméno: Elemir 21. 9. 2012, 17:17:44 delete
e-mail:
 
4Adam23: Tož gratuluju

4Majk: Asi by se na fóru koutek hádanek dal vytvořit, za pokus to stojí ... takže se budeme tešit na tvoji první hádanku
Jméno: Adam23 21. 9. 2012, 10:54:00 delete
e-mail:
 
Finito, viz Hall of Fame
Jméno: JCMurphy 21. 9. 2012, 09:49:16 delete
e-mail:
 
tvtropers.org znám jednou jsem tam narazil když jsem hledal nějaký anime záležitosti a nestačil sem se divit těm kategoriím, ale všechno sedí

jinak na M&M VI se už musím taky vrhnout, začíná semestr tak to sand vyjde
Jméno: Adam23 20. 9. 2012, 19:26:36 delete
e-mail:
 
S magií je to piece of cake
Jdu do VARNu... shrapmetal, rock blast, implosion to jistí.