Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Majk | 2. 10. 2012, 12:42:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No v 99% případů taky jo, drtivá většina GM projektů nestojí za nic. Tohle je fakt výjimka. | |||
| Jméno: | Elemir | 2. 10. 2012, 10:32:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Vypadá to zajímavě. Pod Game Makerem jsem si tedy hned představil úplně něco jiného. | |||
| Jméno: | Majk | 30. 9. 2012, 01:17:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ještě bych rád upozornil na hru Swords and Sorcery, která byla před pár dny zdárně dokončena a v kterou jsem ani moc nedoufal. Gameplay přesně ve stylu MM1/MM2, akorát s docela dost pěknou grafikou (místy teda trochu slabší, místy skoro špicovou). Není to free, plná stojí 20 chechtáků amerických, ale je ke stažení demo. Bohužel z nějakýho důvodu mi to běží strašně pomalu, dost to tuhne, holt taky to bylo dělaný v Game Makeru. Takže se nemůžu podělit o moc dojmů ze samotné hry. Prostě jestli máte zájem, zkuste demo a uvidíte.
http://www.olderbytes.com/ |
|||
| Jméno: | Majk | 29. 9. 2012, 23:47:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
No jo, legendární hra a série. Sice hry na mobilních zařízeních nehraju, ale leckdo určitě takovou možností neopovrhne. Mimochodem chystají nový díl a na Kickstarteru, o kterém jsme se tuhle bavili, mají pěkné video s (už úspěšnou) prosbou o dotace. Dám odkaz na VideaČesky, kde je to i s překladem. ![]() |
|||
| Jméno: | Strider | 29. 9. 2012, 22:53:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na Android marketu je do zítra hra Broken sword the shadow of templars ve slevě (cca 5 kč). | |||
| Jméno: | Strider | 29. 9. 2012, 12:50:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Aha, tak vidím, že už do deníku bohatě píšeš... pěkný deník (lepší, než ten můj). A Expy zkusím posbírat v dungeonu pod Sorpingalu... | |||
| Jméno: | Majk | 29. 9. 2012, 01:05:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jasně že pomůžu. Chápu asi správně, že chceš stejný systém jako používá Strider? Zařídíme.
Kdykoliv budeš mít na wiki problém, napiš mi přímo na mojí diskusní stránku |
|||
| Jméno: | Elemir | 28. 9. 2012, 10:38:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
U toho si pamatuju na recenzi, způsobilo to tenkrát docela pozdvižení ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 26. 9. 2012, 15:32:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
LoganStoppable: Takový v Might and Magic není. Podobné jsou jen +0 nebo +2. ![]() |
|||
| Jméno: | Majk | 25. 9. 2012, 23:44:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
Yea... ta byla dobrá. Logane, pojď s náma taky hrát hádanky. ![]() |
|||