Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Majk 5. 10. 2012, 13:32:20 delete
e-mail:
 
To mi připomnělo že mám taky hlášení, koukni se kdyžtak na mapu Kriegspire. V legendě stojí, že tam je vesnice Edenbrook. Já byl vždycky přesvědčen (i z "pěti dopisů" mi to tak vyplynulo), že Edenbrook je ta vesnice v Rajském údolí... ale jistě to říct nemůžu. Tak jen kdyby náhodou.
Jméno: Elemir 5. 10. 2012, 12:05:17 delete
e-mail:
 
Ahoj, díky za info.
Jméno: Kane 5. 10. 2012, 10:12:46 delete
e-mail:
 
Ahoj.Chtěl bych jen poupravit info ohledně kouzel Božský zásah a Temné tajemství.Píše se,že se tyhle kouzla dají získat jen vyřešením obeliskové hádanky,ale také mohou vypadnout z Titánů nebo Draků(jako mě včera),ale je to jen detail.
Jméno: Majk 2. 10. 2012, 12:42:28 delete
e-mail:
 
No v 99% případů taky jo, drtivá většina GM projektů nestojí za nic. Tohle je fakt výjimka.
Jméno: Elemir 2. 10. 2012, 10:32:20 delete
e-mail:
 
Vypadá to zajímavě. Pod Game Makerem jsem si tedy hned představil úplně něco jiného.
Jméno: Majk 30. 9. 2012, 01:17:55 delete
e-mail:
 
Ještě bych rád upozornil na hru Swords and Sorcery, která byla před pár dny zdárně dokončena a v kterou jsem ani moc nedoufal. Gameplay přesně ve stylu MM1/MM2, akorát s docela dost pěknou grafikou (místy teda trochu slabší, místy skoro špicovou). Není to free, plná stojí 20 chechtáků amerických, ale je ke stažení demo. Bohužel z nějakýho důvodu mi to běží strašně pomalu, dost to tuhne, holt taky to bylo dělaný v Game Makeru. Takže se nemůžu podělit o moc dojmů ze samotné hry. Prostě jestli máte zájem, zkuste demo a uvidíte.
http://www.olderbytes.com/
Jméno: Majk 29. 9. 2012, 23:47:25 delete
e-mail:
 
No jo, legendární hra a série. Sice hry na mobilních zařízeních nehraju, ale leckdo určitě takovou možností neopovrhne. Mimochodem chystají nový díl a na Kickstarteru, o kterém jsme se tuhle bavili, mají pěkné video s (už úspěšnou) prosbou o dotace. Dám odkaz na VideaČesky, kde je to i s překladem.
Jméno: Strider 29. 9. 2012, 22:53:27 delete
e-mail:
 
Na Android marketu je do zítra hra Broken sword the shadow of templars ve slevě (cca 5 kč).
Jméno: Strider 29. 9. 2012, 12:50:54 delete
e-mail:
 
Aha, tak vidím, že už do deníku bohatě píšeš... pěkný deník (lepší, než ten můj). A Expy zkusím posbírat v dungeonu pod Sorpingalu...
Jméno: Strider 29. 9. 2012, 12:46:13 delete
e-mail:
 
To Ali: Deník by byl super. Prosím tě , nepamatuješ si, kde v MM I se dá slušně levelit (jsem na 5. levelu, a docela by se mi hodila nějaká ta hodina strávená smysluplným trénováním na nějakou 8-10. úroveň.
Jméno: Majk 29. 9. 2012, 01:05:51 delete
e-mail:
 
Jasně že pomůžu. Chápu asi správně, že chceš stejný systém jako používá Strider? Zařídíme.

Kdykoliv budeš mít na wiki problém, napiš mi přímo na mojí diskusní stránku
Jméno: Ali 28. 9. 2012, 20:00:24 delete
e-mail:
 
Majku pomůžeš mi s deníkem? Nějak jsem se v tom zamotala.
Jméno: Elemir 28. 9. 2012, 10:38:43 delete
e-mail:
 
U toho si pamatuju na recenzi, způsobilo to tenkrát docela pozdvižení
Jméno: Adam23 27. 9. 2012, 16:33:41 delete
e-mail:
 
Na GOGu vyšel Carmageddon
Jméno: KILLER 26. 9. 2012, 18:34:04 delete
e-mail:
 
Majk: Hry sto let za opicemi nepočítám.
Jméno: Majk 26. 9. 2012, 17:11:44 delete
e-mail:
 
Ve dvojce palcát (jakoukoliv zbraň) +1 najdeš v pohodě.
Jméno: Adam23 26. 9. 2012, 15:33:33 delete
e-mail:
 
Lol.
Jméno: KILLER 26. 9. 2012, 15:32:13 delete
e-mail:
 
LoganStoppable: Takový v Might and Magic není. Podobné jsou jen +0 nebo +2.
Jméno: Elemir 26. 9. 2012, 09:14:23 delete
e-mail:
 
Hmpf, grrrrrrrr
Jméno: Majk 25. 9. 2012, 23:44:14 delete
e-mail:
 
Yea... ta byla dobrá. Logane, pojď s náma taky hrát hádanky.