Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Majk | 14. 10. 2012, 15:09:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
Super, rád si zas počtu. Dneska jsem taky po dlouhý době hodně poskočil s češtinou, Terra začíná být v dohledu! |
|||
| Jméno: | Adam23 | 12. 10. 2012, 15:23:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
Dneska mě předběhli DD
Tak aspoň takhle http://www.gog.com/en/promo/ubisoft_weekend_promo_ ... |
|||
| Jméno: | KILLER | 12. 10. 2012, 12:24:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na GOGu zlevnili MM sérii i Heroes (a také další hry spadající dnes pod Ubisoft). | |||
| Jméno: | Majk | 12. 10. 2012, 09:34:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jojo, s tím Edenbrookem to bylo vážně tak, že z dopisů jsem to nepochopil já. A taky jsem asi až moc věřil tý ortofotomapě Enrothu.
Deník Ali je fantastický, super se čte. Mimochodem když to hodíte do Wordu, je to 24 stránek A4. Což je teda na herní deník hutný! |
|||
| Jméno: | Majk | 12. 10. 2012, 01:22:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
Dodatečně dík za úpravu.
Zavadil jsem o zajímavý Kicstarter projekt Oldschool RPG. Brenda Bradwaithe (pracovala na všem možném na Wizardry) a Tom Hall (spoluzakladatel idSoftware) mi dost mluví z duše. Navíc tolik prvků společných s Might and Magic: 1st person, party based, fantasy/sci-fi. Jenom mám blbej pocit, že požadovaný milion neseženou... ![]() |
|||
| Jméno: | Majk | 8. 10. 2012, 18:07:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nějak zablbnul odkaz, možná to návštěvní kniha nepochopila. Ještě jednou:
GrayFace patch Edit Elemir: opraven odkaz - bylo tam více mezer. |
|||
| Jméno: | Majk | 8. 10. 2012, 18:04:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Beny, nevím co jsi všechno zkoušel, ale na MM6 existuje GrayFace patch, který řeší hudbu stejně jako GOG verze - uděláš z CD mp3, nahážeš je podle návodu ke hře a mělo by to fungovat.
Sám jsem GrayFace nezkoušel, jen vím, že lidi na Round Table říkali, že to funguje. |
|||
| Jméno: | Beny | 6. 10. 2012, 23:14:16 | ![]() |
| e-mail: | beny(tečka)em(z)seznam(tečka)cz | ||
Díky moc za tyhle stránky. Návody na instalaci ve Win XP jsou napsané tak dobře, že jsem to dokázal rozchodit u dcery po telefonu. Instalovali jsme na WinXP Pro SP3 a použili jsme patch na 1.1, MM7patchLoc.rar (verze 1.6.2) a češtinu. Bez HW akcelerace zdá se vše funguje jak má. Díky díky díky. Jestli obdobný patch pro MM6 opravdu rozchodí hudbu ve hře a upraví rychlost, tak radostí překousnu drát od klávesnice. ![]() |
|||
| Jméno: | Strider | 5. 10. 2012, 20:03:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| DJ potvrdil to, co si o něm dlouho myslím: je to BOREC, právě pracuje na remaku Eye of Beholder (www.oldgames.sk) | |||