Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: rengo 19. 10. 2012, 21:41:03 delete
e-mail:
 
Díky Majku
Jméno: Majk 19. 10. 2012, 21:27:45 delete
e-mail:
 
rengo, máš to připravený,
Jméno: rengo 19. 10. 2012, 19:20:04 delete
e-mail:
 
JCMurphy: nalevo jak je to menu tak je tam pod kartou Přehledy: Corakovy zápisky(wiki) kdyz na ne kliknes uz deniky najdes

Elemir: jj já to zkoušel z tahovym modem .... samozrejme zalezi trochu na stesti je treba se trochu pohnout nebo v nejhorsim pripade prosekat no ..... jestli chces klidne to nejak dej do tipu třeba to nekomu muze pomoct
Jméno: JCMurphy 19. 10. 2012, 15:50:52 delete
e-mail:
 
kde vlastně najdu ty deníky?
Jméno: Elemir 19. 10. 2012, 15:42:02 delete
e-mail:
 
Ahoj, já bych v tom problém neviděl, domluv se s Majkem.

Jo, abych nezapomněl. Ten tip se seskokem ve Vyšším chrámu Baa byl od tebe, že? Funguje to +/- dle představ, ale Telekinezi mi zacloni démoni - v hlavní komnatě jich bylo docela dost. Každopádně mě překvapilo, že se dá na ostrůvek doskočit celkem bez zranění. Holt jsem se tedy dole musel trochu prosekat, ale je to skutečně zřetelné zrychlení. Možná jsem měl během seskoku zapnout tahový mód.
Jméno: rengo 19. 10. 2012, 12:58:09 delete
e-mail:
 
Ahoj. myslite že by byl zájem o deník na MM6?
Jméno: Adam23 19. 10. 2012, 08:43:12 delete
e-mail:
 
Tam co je těch $0.99 se dá psát $0.01 nebo klidně i $1000
Jméno: Adam23 19. 10. 2012, 08:40:18 delete
e-mail:
 
Tak ta akce je nastavená tak, že pay what you want je >=$0.01 za 8 her, >= průměr $13.49 momentálně za 20 a pokud chces i Fallouty apod tak > $34.99.
Jméno: Elemir 19. 10. 2012, 06:39:43 delete
e-mail:
 
Někde už jsem snad četl něco na ten způsob, že ho bez toho guestu zranit nešlo. On je celý nějak zabugovaný, ale mě šlo draka zranit i před splněním úkolu s jeho vyvoláním.

Jen takový dotaz bokem, ta akce na GOGu, zaplať kolik chceš ... jaký to má pravidla? Nějak mě to z toho neni jasné, mě to přijde, že tam se počítá nějaký průměr, který pak určuje minimální cenu k zaplacení. Což ale neni to, co bych si pod tím představoval.
Jméno: JCMurphy 18. 10. 2012, 22:24:05 delete
e-mail:
 
Já měl spíš problém mu vůbec ubrat nějaký hp...
nevím jestli to byl nějakej bug, nebo tam šlo o ten quest
družinu jsem měl druid, hraničář, asasin, lich
Jméno: Elemir 18. 10. 2012, 15:59:05 delete
e-mail:
 
Zabít Krále draků je různě obtížné, dost záleží na družině. Tady bych řekl, že to vůbec nebylo vychytané. Typická družina to má tak na hranici, družina bez mágů je bez šance a družina s min. dvěma mágy je zase pro změnu za vodou Na draka funguje perfektně Prokletí.
Jméno: VOSA 18. 10. 2012, 13:57:51 delete
e-mail:
 
Také jsem devítku nedohrál :-C Nějak mi nepřirostla k srdci. Už to nebylo prostě ono, takže jsem v době její "slávy" hrával spíše jiné hry. V současné době se na ni tedy rozhodně nechystám
Jméno: JCMurphy 18. 10. 2012, 12:50:12 delete
e-mail:
 
Já s prosím taky přiznávám, že jsem devítku nedohrál... měl jsem už splněné cca všechny questy pro ty starosty, ale nějak mi nešel zabít ten obrovskej drak, tak sem se nasral a smazal to
Jméno: Majk 18. 10. 2012, 09:35:01 delete
e-mail:
 
Já nedohrál devítku třikrát, poslušně hlásím. Vždycky mě to přestalo bavit, podle Elemirova návodu tak cca v půlce hry.
Jméno: Adam23 18. 10. 2012, 08:53:21 delete
e-mail:
 
Vy se pořád bavíte a hrajete ty pravěké díly. Ale. Je tu někdo, kdo NE(do)hrál devítku?
Jméno: Elemir 18. 10. 2012, 08:33:43 delete
e-mail:
 
A já myslel, že Lord Kilburn je člověk
Jméno: Majk 18. 10. 2012, 01:00:58 delete
e-mail:
 
Stridere, buď rád, že ti hra dává možnost představit si Kilburnovo svalnaté, v plechu ulepené tělo dle vlastních požadavků. Podívej, jak dopadl ve verzi pro NES (nekoukat před spaním).
Jméno: Strider 17. 10. 2012, 20:24:44 delete
e-mail:
 
První, skutečně velké zklamání z MM I : Těšil jsem se na osobní setkání s Lordem Kilburnem. Místo toho, abych se kochal pohledem na jeho dokonalou postavu oděnou do zářivé zbroje, jsem se od něj dočkal jen suchého rozkazu: Take this map and explore the desert. Report your findings to the other lords. Then they will Understand! Já se snad z toho zklamání ožeru .
Jméno: Elemir 17. 10. 2012, 18:47:15 delete
e-mail:
 
No tak takový Capture the Flag s blasterama by mohlo být zajímavý
Jméno: Majk 17. 10. 2012, 18:20:46 delete
e-mail:
 
Jo promiň, špatně jsem pochopil. Myslíš sice jiný žánr hry, ale ve světě Enrothu. No nejsem si jist, jestli vůbec NWC chtěli něco takového dělat, když vlastně MM akčňárny dělaly jiní vazalové 3DO.