Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 19. 10. 2012, 08:43:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tam co je těch $0.99 se dá psát $0.01 nebo klidně i $1000 ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 19. 10. 2012, 08:40:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak ta akce je nastavená tak, že pay what you want je >=$0.01 za 8 her, >= průměr $13.49 momentálně za 20 a pokud chces i Fallouty apod tak > $34.99. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 18. 10. 2012, 22:24:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já měl spíš problém mu vůbec ubrat nějaký hp...
nevím jestli to byl nějakej bug, nebo tam šlo o ten quest družinu jsem měl druid, hraničář, asasin, lich |
|||
| Jméno: | Majk | 18. 10. 2012, 09:35:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já nedohrál devítku třikrát, poslušně hlásím. Vždycky mě to přestalo bavit, podle Elemirova návodu tak cca v půlce hry. | |||
| Jméno: | Adam23 | 18. 10. 2012, 08:53:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Vy se pořád bavíte a hrajete ty pravěké díly. Ale. Je tu někdo, kdo NE(do)hrál devítku? | |||
| Jméno: | Majk | 18. 10. 2012, 01:00:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
Stridere, buď rád, že ti hra dává možnost představit si Kilburnovo svalnaté, v plechu ulepené tělo dle vlastních požadavků. Podívej, jak dopadl ve verzi pro NES (nekoukat před spaním). |
|||
| Jméno: | Elemir | 17. 10. 2012, 18:47:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
No tak takový Capture the Flag s blasterama by mohlo být zajímavý ![]() |
|||