Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | KILLER | 24. 10. 2012, 20:20:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: GOG verze neobsahují GrayFace patche, ty je třeba nainstalovat zvlášť. Ptal jsem se proto, že mimo jiné opravují i rychlost zotavení z blasteru. | |||
| Jméno: | Elemir | 24. 10. 2012, 19:22:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mám nainstalovanou GOG verzi. V adresáři je Readme pro verzi 1.2. Netuším, co používají. | |||
| Jméno: | Adam23 | 23. 10. 2012, 22:08:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
Gratulace
Fakt, já žiju v domnění, že blastery jsou v tahovým nepoužitelný. |
|||
| Jméno: | Strider | 21. 10. 2012, 20:27:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ad Rengo? Jen tak dál. MM VI jsem dohrál 3x, a velice rád si počtu herní deník od kohokoliv jiného. Nostalgie je zkrátka nostalgie. | |||
| Jméno: | Elemir | 20. 10. 2012, 19:43:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
Dělat si názory na pár vět moc nejde Každopádně deník budeš psát ty, nikoliv my ... hodnotit se dá případně až výsledek. |
|||
| Jméno: | rengo | 20. 10. 2012, 10:40:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
Takže prolog deníku je hotov .. Rád uvítám všechny názory |
|||
| Jméno: | Majk | 20. 10. 2012, 09:43:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
Grrr, hrůza psát na notebooku. Omlouvám se za zkomolení, rengo. ![]() |
|||
| Jméno: | Majk | 20. 10. 2012, 09:42:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
reno, napíšu ti za pár minut na tvou diskusní stránku na wiki, jo? Tyhle technický věci asi moc do návštěvní knihy nepatří. ![]() |
|||