Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 25. 10. 2012, 14:35:27 delete
e-mail:
 
Výsledky nejsou zrovna jednoznačné, zkoušel jsem to pro změnu na Králi démonů a předběžně to vypadá tak, že GrayFace patch počet střel opravdu upravuje, ovšem nijak dramaticky. Podobně to vypadalo totiž už u patche 1.3 (u něj se mi však zdálo, že nefunguje zcela korektně, ale možná se démon jen zalekl ). Zatímco tedy verze 1.0 až 1.2 se pohybují okolo 10-ti střel, u 1.3 a GrayFace je to cca o 3 více.

Každopádně je to stále velké překvapení, protože je to použitelné už od počátku (od první verze).

Mimochodem, málem bych zapomněl na jednu věc. V noci jsem se probíral herními magazíny, dost často jsem při tom naražel na články o Kickstarteru. Začíná se z toho stávat docela zajímavý fenomén. Docela mě zaujalo, že Project Eternity se plánuje i pro Linux a podobně tomu je i u jiných, kde se při vývoji také rovnou počítá s multiplatformovostí. Že by se blýskalo na lepší časy?
Jméno: Elemir 24. 10. 2012, 22:23:43 delete
e-mail:
 
Můžu zítra ještě zkusit použít závěrečný save na novou instalaci od verze 1.0 do 1.2 a porovnat to. Případně se ještě ukecat k použití GrayFace patche.

Pobíhal jsem ještě chvilku venku, neb jsem si myslel, že počet útoků za kolo souvisí nejspíše s parametrem Pohyblivost. Démoní voják dostal třeba od každé postavy mírně přes 3,5 zásahu, což činí nějakých zhruba 15 zásahů od družiny v jednom kole. Ovšem u titánů už to takové terno nebylo. Spíš se to bude opírat o level monstra.

Jsem zvědav, jak to zítra dopadne. Je klidně možné, že Poláci mají v GOG verzi vlastní úpravu, která to opravuje.
Jméno: KILLER 24. 10. 2012, 20:20:01 delete
e-mail:
 
Elemir: GOG verze neobsahují GrayFace patche, ty je třeba nainstalovat zvlášť. Ptal jsem se proto, že mimo jiné opravují i rychlost zotavení z blasteru.
Jméno: Elemir 24. 10. 2012, 19:22:48 delete
e-mail:
 
Mám nainstalovanou GOG verzi. V adresáři je Readme pro verzi 1.2. Netuším, co používají.
Jméno: KILLER 24. 10. 2012, 19:07:52 delete
e-mail:
 
Elemir: Používáš GrayFace patch?
Jméno: Elemir 24. 10. 2012, 08:24:33 delete
e-mail:
 
Díky. Byla to docela zajímavá zkušenost. Potřeboval jsem si vyčistit prostor venku kolem Úlu, takže pěšáky jsem nalákal dolu pod kopec a rozstřílel. Ovšem nahoře je i několik okřídlených Kreeganů a co teď s nimi? Tak jsem to vzal dozadu za Úl a přepl do tahovýho, že je alespoň trochu načnu, než se přeskupí. A ejhle, než-li se Pán démonů dostal na tah, tak dostal cca 8 zásahů a půlku zdraví měl v háji. Klasicky dovednost blaster, 8 bodů, mistr, v ruce Blasterová puška.

Do této chvíle jsem si taky myslel, že blaster v tahovém režimu přichází o svou výhodu, ale funguje to úplně stejně, jako parametr útok/kolo u starších dílů. Nebude to ani tak, že se to sčítá s dovedností dýky, protože tu ovládal jenom kouzelník.
Jméno: Adam23 23. 10. 2012, 22:08:29 delete
e-mail:
 
Gratulace
Fakt, já žiju v domnění, že blastery jsou v tahovým nepoužitelný.
Jméno: Elemir 23. 10. 2012, 18:30:02 delete
e-mail:
 
Před chvilkou moje družina z roku 2001 poslala Královnu démonů ke všem čertům a vítězoslavně Úl opustila. Docela mě překvapily možnosti blasterů v tahovém režimu, Úl byl v tu chvíli vcelku procházka růžovým sadem. Pravděpodobně by to díky tomu nakonec zvládla i družina na nízkých levelech.
Jméno: rengo 22. 10. 2012, 17:43:00 delete
e-mail:
 
Jen tak doplnkove projíždím mm7. A mám tam problem. Když kliknu rekneme treba na dvere nebo na truhlu tak ji to neotevre a musim mezernikem... da se to nejak vyresit?
Jméno: Strider 21. 10. 2012, 20:27:34 delete
e-mail:
 
Ad Rengo? Jen tak dál. MM VI jsem dohrál 3x, a velice rád si počtu herní deník od kohokoliv jiného. Nostalgie je zkrátka nostalgie.
Jméno: rengo 21. 10. 2012, 14:54:34 delete
e-mail:
 
Tak sepsal jsem první kapitolu a zatím mě to baví
Jméno: rengo 21. 10. 2012, 11:23:32 delete
e-mail:
 
Jasně prolog se moc hodnotit nedá .. ale v nejbližší době přidám první kapitolu a tam už bude možno ohodnotit jestli se vám deník bude líbit, nebo říct, kde jsem přímo ve hře třeba udělal chybu
Jméno: Elemir 20. 10. 2012, 19:43:22 delete
e-mail:
 
Dělat si názory na pár vět moc nejde Každopádně deník budeš psát ty, nikoliv my ... hodnotit se dá případně až výsledek.
Jméno: rengo 20. 10. 2012, 10:40:35 delete
e-mail:
 
Takže prolog deníku je hotov .. Rád uvítám všechny názory
Jméno: rengo 20. 10. 2012, 09:53:33 delete
e-mail:
 
Ok .. vpohodě
Jméno: Majk 20. 10. 2012, 09:43:16 delete
e-mail:
 
Grrr, hrůza psát na notebooku. Omlouvám se za zkomolení, rengo.
Jméno: Majk 20. 10. 2012, 09:42:04 delete
e-mail:
 
reno, napíšu ti za pár minut na tvou diskusní stránku na wiki, jo? Tyhle technický věci asi moc do návštěvní knihy nepatří.
Jméno: rengo 20. 10. 2012, 09:25:31 delete
e-mail:
 
Majk: Potrebuju se zeptat na další(určitě ne poslední) věc ohledně deníku. Deník bych chtěl členit podle kapitol.
Mám to udělat tak, že napišu velkým tučným písmem Prolog , Kapitola 1.......... Nebo to de i jinak?
Jméno: Majk 19. 10. 2012, 23:15:06 delete
e-mail:
 
Jo, návody chci v dohledné době udělat. Ale ona ve skutečnosti existuje dobrá nápověda na Wikipedii, všechny tyhle věci kolem editace fungujou pochopitelně stejně. Takže než to dám do kupy, lze zatím najít různé tipy a triky tam. Teď se víc věnuju právě tý češtině do MM3, chci to už mít co nejdřív. Doufám že přes víkend s tím zase pěkně pohnu, ten minulý to šlo jedna báseň. Mimochodem, co mě překvapilo, že MM3 obsahuje jen o něco míň textu než MM4 a 5 dohromady...
Jméno: Strider 19. 10. 2012, 22:22:55 delete
e-mail:
 
Ad Rengo: těším se na tvůj deník
Ad: Majk: těším se na češtinu do MM III.
Ad Maj II: Mohl by si do Corakových deníků dát (nějak přehledně) jak psát deník? (tzn: Odkazy za pomoci *, jak ukládat obrázky do deníku a podobně(? Díky.
Jinak (jestli jsem ještě negratuloval) gratuluji Ali k dohrání jedničky.