Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 30. 10. 2012, 19:26:53 delete
e-mail:
 
Kolokvium? To je něco jako obecná topologie? Třeba savci a ptáci se přeci jen liší Mě se tu v knihovně ještě povaluje topografický atlas lidského těla, tenkrát docela nákladná investice a pomník jednoho nesplněného snu. Naproti tomu tu mám i anglický originál komparativní anatomie obratlovců.

Ale volný víkend schvaluju, taky bych si ho dal. Ty dva dny docela stačily, ale holt mě ještě čeká pracovní víkend ... naštěstí noční.
Jméno: Adam23 30. 10. 2012, 19:24:06 delete
e-mail:
 
Tady se rýsuje další budoucí doktor? Jako sladká odměna MMVI session
Jméno: JCMurphy 30. 10. 2012, 18:02:00 delete
e-mail:
 
kolokvium z topografické anatomie hlavy úspěšně složeno, takže mám jistotu, že o víkendu budu mít čas stahuju M&M VI a doplňuju povinnou pařbu
Jméno: Jack 30. 10. 2012, 17:28:12 delete
e-mail:
 
screen nahrán do síně slávy a abych neusnul na vavřínech, rozhodl jsem se pro VII a tentokrát bez cheatů a editorů..
Jméno: Ali 30. 10. 2012, 15:28:31 delete
e-mail:
 
MM lX má také své kouzlo a rozhodně si zaslouží šanci. Poprvé jsem jí také chtěla odsunout, ale naštěstí jsem vydržela a nelituji. Měla jsem štěstí, že kromě pomalejšího načítání oblastí běžela hra plynule a bez bugů.
Jméno: Jack 29. 10. 2012, 22:59:26 delete
e-mail:
 
Screen rad vlozim pomalu pred deseti lety tatka prinesl cedecka s MAM VIII a od ty doby jsme vsichni kluci doma hrali magic nejlepsi kdyz jeden ziskal dracka, museli ho mit vsichni:-D apod. Takze vlastne osmicku znam a v sedmicce jsem se dostal az do rozdeleni a hral jsem za dobro/svetlo.. Ted jsem zkusil devitku a po hodine hrani ji asi reknu uninstall.. Nema to kouzlo
Jméno: Adam23 29. 10. 2012, 21:38:54 delete
e-mail:
 
Postni screen do síně slávy
Jméno: Elemir 29. 10. 2012, 20:51:58 delete
e-mail:
 
Hezké skóre, žádný spěch, tak to má být. Sedmičku doporučuju začít znovu, byla by škoda to nedohrát. Klidně ji můžeš přeskočit osmičkou a pak se k ní vrátit.
Jméno: Strider 29. 10. 2012, 20:04:41 delete
e-mail:
 
Gratulace
Jméno: Jack 29. 10. 2012, 19:43:14 delete
e-mail:
 
Ahojda, chlubím se svým úspěchem - po měsíci a půl hraní po večerech a odvykání závislosti úspěšně hlásím - mise dokončena..=o) název mise - MIM VI, level 79,79,80,84, zachránit Enroth trvalo 5 let, 0 měsíců a 15 dní.. 1 rok z toho ve vězení :-( moje skóre 7775. Sedmý díl jsem tenkrát nedohrál, protože jsem nabušil postavy pomocí cheatů a hra pak pro mě ztratila význam.. teď jsem hrál s návodem z těchto skvělých stránek, mapkama a trošku si hru "ulehčoval" ale i tak zážitek úžasnej
Jméno: Elemir 28. 10. 2012, 21:44:06 delete
e-mail:
 
Jméno: JCMurphy 28. 10. 2012, 21:38:01 delete
e-mail:
 
asi si všimli naší hádankářské aktivity a žádají po nás, abysme rozluštili záhadu tisíciletí
Jméno: Majk 28. 10. 2012, 20:40:47 delete
e-mail:
 
Zajímavý je, že vždy když vyjde v CAD Pressu nějaká nová kniha, tak se vždycky internetem šíří nevtíravé a rozhodně nespamoidní DOPORUCUJI VELMI ZAJIMAVY TITUL.
Jméno: krondirj 28. 10. 2012, 20:29:31 delete
e-mail:
 
DOPORUCUJI VELMI ZAJIMAVY TITUL, KTERY prave vychází ve vyd. CAD PRESS:
"VOYNICHUV RUKOPIS / Nejzáhadnější kniha světa" - České vydání.
První kompletní faksimilní vydání nejtajemnější knihy světa, Voynichova rukopisu, jenž mnozí odborníci považují za „Svatý grál historické kryptografie“ (a který inspiroval i Dana Browna k jeho bestselleru Ztracený
symbol), doplněné obsáhlou úvodní studií renomované badatelky a záhadoložky Jitky Lenkové.
Tajemný rukopis, nad nímž si lámou hlavu filologové, kryptografologové i amatérští luštitelé celého světa už přinejmenším 100 let (od r. 1912, kdy jej nalezl americký sběratel Wilifrid M. Voynich v jezuitském
klášteře v italském Frascati). Zatím neúspěšně. Nikdo nebyl dosud schopen jednoznačně dešifrovat jedinou stránku, vysvětlit jediné vyobrazení ... přestože se o odhalení jeho tajemství pokoušejí nejhloubavější
mozky planety. ... O jeho původu a účelu existuje více teorií, než kolik má stran. Někteří badatelé jej považují za magický grimoár, středověkou čarodějnickou knihu, jiní za babylonský okultní spis,
alchymicko-astrologickou příručku či zašifrované poselství mudrců Atlantidy nebo Plejáďanů, další věří, že jde o legendární Necronomicon Abdula al-Hazreda, denník Leonarda da Vinci anebo dílo Rogera Bacona
... Hlavní teorie a hypotézy, společně se souhrnem známé historie rukopisu a jeho zkoumání od 15. století, předkládá právě tato kniha, jež zároveň obsahuje i první publikovanou verzi kompletního faksimile
Voynichova rukopisu.

detail / ukazky z knihy: http://voynichuv-rukopis.czweb.org ...
video-info o VOYNICHOVE RUKOPISU: http://www.youtube.com/watch?v=KmLy0TQSHQU ...
Jméno: Elemir 28. 10. 2012, 10:14:24 delete
e-mail:
 
Hezké

Ono si toho klíče málokdo nutně všimne, když se jdou krást obrazy, tak je to prostě rychlovka s neviditelsností. Navíc k těm dveřím vede tajná chodba, která se musí nejprve otevřít. Pravděpodobně to bylo postaveno jako možnost rychlého útěku pro jeden z úkolů za temnou stranu, ale moc použitelné to neni.
Jméno: Majk 28. 10. 2012, 00:52:19 delete
e-mail:
 
Moc hezké.
http://i516.photobucket.com/albums/u328/Stronghamm ...
Jméno: Majk 28. 10. 2012, 00:02:17 delete
e-mail:
 
Jo jo, přesně tak jsem to řešil taky. Na ty svině jsem neměl. Obyčejně ale cokoliv proti Catherine odmítám udělat, tohle byla jen výjimka.
Jméno: JCMurphy 27. 10. 2012, 23:47:43 delete
e-mail:
 
Já to tam nikdy nevybíjel... ti křižáci jsou nejprotivnější monstra v celým M&M
jenom neviditelnost, sebrat obrazy a čau
Jméno: Majk 27. 10. 2012, 23:11:25 delete
e-mail:
 
Aha... tak Elemir byl rychlejší. A zase přece jen víc zkušeností se sedmičkou rozhodně má, takže moje odpověď asi správná nebude. Vlastně uvnitř hradu jsem se víc pohyboval jen jednou kvůli obrazu, nijak zvlášť jsem to tam nezkoumal. Obyčejně tam chodím jen za Káťou. Tohle by mě nenapadlo.
Jméno: Majk 27. 10. 2012, 23:07:02 delete
e-mail:
 
Bych řekl buď ten nedotažený plán nebo prostě jen na okrasu, ta textura má určitě využití i jinde. Neznámý účel rozhodně ne. Podobně mě štvou některý domky na Enrothu. Ale je to dobrý tip na nějakou modifikaci, určitě by se to někdy využít mělo.