Tak hraju M&M VI solo druida
Sorpingal hotovo, Hrad Ironfist jenom venku
na začátku jsem strašně tápal tady jsem si nemohl nahonit equip přes rudy, taky jsem si nějak nemohl zvyknout, že můžu používat lepší kouzla i na základním
začal jsem tak, že jsem si koupil kouzlo hurt, který má 8 bodů base dmg + 1-2 za bod dovednosti za 4 many, takže jsem s tím dával většinu na jednu ránu, akorát z toho běhaní na doplnění many mi hrabalo, až byly nějaký peníze tak jsem si skočil do Ironfistu nakoupit solidnější dýky a zbroj, buffovací kouzla a pořádný léčení, 2 NPC abych měl +7 do magií, expert dýky, kožené zbroje a hned šlo všechno veselejc
ale když to porovnám s M&M VII tak lokace jsou aspoň 2x větší, dungy snad i 3x, s tím souvisí i počet nepřátel¨
ale mám problém s tahovým módem - v 7 a 8 když moje postavy dokončily akce, tak mohly ještě popojít, ale tady mi to nejde
a kam bych se měl teď vydat? nechci běhat poslepu a zkoušet kdě mě zabijou a kde ne |