Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 2. 11. 2012, 18:23:41 delete
e-mail:
 
Tak hraju M&M VI solo druida
Sorpingal hotovo, Hrad Ironfist jenom venku
na začátku jsem strašně tápal tady jsem si nemohl nahonit equip přes rudy, taky jsem si nějak nemohl zvyknout, že můžu používat lepší kouzla i na základním
začal jsem tak, že jsem si koupil kouzlo hurt, který má 8 bodů base dmg + 1-2 za bod dovednosti za 4 many, takže jsem s tím dával většinu na jednu ránu, akorát z toho běhaní na doplnění many mi hrabalo, až byly nějaký peníze tak jsem si skočil do Ironfistu nakoupit solidnější dýky a zbroj, buffovací kouzla a pořádný léčení, 2 NPC abych měl +7 do magií, expert dýky, kožené zbroje a hned šlo všechno veselejc
ale když to porovnám s M&M VII tak lokace jsou aspoň 2x větší, dungy snad i 3x, s tím souvisí i počet nepřátel¨
ale mám problém s tahovým módem - v 7 a 8 když moje postavy dokončily akce, tak mohly ještě popojít, ale tady mi to nejde
a kam bych se měl teď vydat? nechci běhat poslepu a zkoušet kdě mě zabijou a kde ne
Jméno: Uran 2. 11. 2012, 12:26:38 delete
e-mail:
 
Hoj. Netusi nekdo jak je to s nekromantovym kouzlem "Zmrtvýchvstání" v MM8? Jsem Mistr v magii temnoty a kouzlo mi u silnejsich potvor selhava.

Zacal jsem hrat solo nekromanta a zatim to jde.
Jméno: Strider 1. 11. 2012, 19:52:01 delete
e-mail:
 
Myslím, že ne.
Jméno: Majk 1. 11. 2012, 19:27:55 delete
e-mail:
 
Aha, jasně jasně. Uvidím, jak mě po nějaké delší době bude MM1 bavit nebo mrzet, chtěl jsem prochodit celý VARN, takže aspoň je jasný, že když to člověka bavit přestane, tak po 13.levelu může putování zabalit, učinit nezbytnosti kolem Sheltema a odfajfkovat další dokončenou hru.

A když utečeš pomocí time distortion, tak za monstra, která jsi zabít stačil, ti expy zůstanou?
Jméno: Strider 1. 11. 2012, 19:03:44 delete
e-mail:
 
Jeste- na c3 wyverny, penize jsem stáhl ke Galadriel, vyměnil za expy , a 13.level byl strašně rychle
Jméno: Strider 1. 11. 2012, 18:49:27 delete
e-mail:
 
Jedinou skutecnou podminkou dohrani je seslani kouzla astral plane, ktere jde az na 13.levelu. Ale kdyz nsjdete fontanu /+5 levelu/ tak to jde i drive. A navic, pokud utecete z tezkych boju za pomoci kouzla time distortion...
Jméno: Majk 1. 11. 2012, 17:16:58 delete
e-mail:
 
Přidávám se. Jen mi neleze do hlavy, že se to dá už na 13. levelu. Moc se k tomu nedostanu, takže teď mám postavy na 6. a 7. a levelu nějak zvlášť si vyskakovat nemůžu. Zatím se mi nepodařilo ani vybít tu jeskyni, kde je klouzačka (teď si nevzpomenu na název). Že bych měl zajít do fitka ještě šestkrát a být ready na dokončení hry, to mi teda nepřijde.
Jméno: Ali 1. 11. 2012, 17:09:48 delete
e-mail:
 
Taky GRATULUJU k dohrání.
Jméno: Strider 1. 11. 2012, 15:15:45 delete
e-mail:
 
Deník ještě upravim a doplním o pár informací. Jako perličku uvedu, že Galadriel měla level 13, ostatní méně. V MM II se dala hra dohrat na levelu cca 30
Jméno: Elemir 1. 11. 2012, 09:21:17 delete
e-mail:
 
Gratuluju, deník si přečtu
Jméno: Strider 31. 10. 2012, 22:34:11 delete
e-mail:
 
Tak jsem dohrál MM I , ty brďo, byla to ale výzva...
Pravda ke konci jmi už docházely síly a motivace, ale vydržel jsem...
Do deníku jsem (z posledních sil) nahrál i screeny.
Jméno: Elemir 31. 10. 2012, 19:28:31 delete
e-mail:
 
Hezká videa

Já měl celkem týdenní kurz, část byla první pomoc, část byla lekářská etika a management. Docela zajímavá zašívárna, ale taky dost poučné.
Jméno: Majk 31. 10. 2012, 17:36:11 delete
e-mail:
 
Ha, tak to je dobrý. Tenhle klip jsem tam nějak minul, ď. Dneska na vč přeložili reklamu na GOG, btw. Záslužná činnost.
Jméno: JCMurphy 31. 10. 2012, 14:53:00 delete
e-mail:
 
Nějakej serióní kurz první pomoci jsem neměl. Akorát ty pseudorady v autoškole a na střední.
Nejvíc mě naučilo tohle video
http://www.videacesky.cz/reklamy-reklamni-spot-vid ...
Jméno: Elemir 31. 10. 2012, 09:24:56 delete
e-mail:
 
Průběžný ústní zkoušení neznám, u nás byl jen zápočet anebo rovnou zkouška. U zápočtů to pak byly vesměs jen písemky. Určitě to má něco do sebe, alespoň to člověk potom nefláká Takhle jsem třebas na některé předměty ani nechodil.

Kurz první pomoci jsem měl taky, prima věc
Jméno: JCMurphy 31. 10. 2012, 08:27:17 delete
e-mail:
 
yay... F4 funguje, dík
Jméno: Majk 30. 10. 2012, 23:59:17 delete
e-mail:
 
Nevím, jestli GrayFace povoluje vůbec hrát fullscreen, nemám zkušenosti a mám pocit, jestli součástí GF už není natvrdo resolution mod, který fullscreen nepovolí. Ale zkus F4, to přepíná mezi fullscreen a windowed.
Jméno: JCMurphy 30. 10. 2012, 23:48:28 delete
e-mail:
 
Tak jsem nainstaloval M&M VI, grayface patch, a mám problém... herní okno mám sražený na malej čtvereček a moc toho nevidím
Jméno: Majk 30. 10. 2012, 22:02:59 delete
e-mail:
 
JCMurphy: Tak to je paráda, určitě i k ústním je třeba poblahopřát! Tohle je pro mě španělská vesnice, ale tak velikosti Madridu. Já jsem rád, že jsem kdysi přežil kurz první pomoci. Fakt respect.

No a z hlediska našeho zájmového kroužku, super že doplňuješ povinnou pařbu. MM6 je prostě základ druhý poloviny série, co si budem povídat.
Jméno: JCMurphy 30. 10. 2012, 20:21:16 delete
e-mail:
 
Kolokvium je průběžný ústní zkoušení
tohle probíhalo tak, že ukázal na část těla a muselo se říct jak se ta oblast jmenuje, do které skupiny ji zařadíme, kostní podklad, svaly s odstupem a úponem, pak jestli je tam nějakej orgán/žláza, která větev z jakýho nervu a která céva to krví a jestli tam jsou nějaký zajímavý kožní deriváty no a veterinární specialitka - mezidruhové rozdíly, protože lebka všech vypadá úplně jinak, tak je podle toho taky rozházená inervace a krvení

víkendy mám standartně 3 dny, ale na tenhle týden mi vyšel výjezd na školní statek

jinak nevím za co hrát... nevím jestli je dobrej nápad zkoušet solo hned napoprvé