Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Strider | 4. 11. 2012, 11:32:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No je to zvláštní... uvidím, jestli mně to chytne, nebo ne. Díky za tip. | |||
| Jméno: | Majk | 4. 11. 2012, 09:06:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak tam není co řešit, pokud je mi známo, emulátory NES jsou legální (kolikrát opensource), nepotřebuješ ani ROM BIOS nebo tak, takže stačí jemně googlit. Já používám třeba nestopia, ale je jich spousta. Soubor se zkopírovanou cartridge hry si musí najít každý sám, to je jasný. Emulátor spustíš, nastavíš si klávesy a rozlišení obrazovky, pokud chceš. Každý emulátor má položky menu jinak, ale vždycky je to podobný - v nestopia Options->Input pro nastavení kláves a menu View pro nastavení rozlišení/fullscreenu. Nic jinýho v drtivý většině případů nastavovat nepotřebuješ. Pak z nabídky vybereš File->Open, nalistuješ soubor s hrou a hraješ. V menu File máš taky položky na ukládání a načítání save slotů (doporučuju používat jejich klávesový zkratky).
Je to fakt stokrát jednodušší než se hrabat ve WinUAE, doopravdy ani žádnej popis na rozchození nepotřebuješ. ![]() |
|||
| Jméno: | Strider | 4. 11. 2012, 08:12:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To Majk: nemohl by jsi někde popsat, jak rozchodit NES verzi? | |||
| Jméno: | Majk | 3. 11. 2012, 18:49:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
Dobrý, ale když už takhle dáváme odkaz na wiki veřejně, tak už bysmě měli něco udělat s tím logem. Elemire, máš něco nebo mám třeba zkusit něco vytvořit? |
|||
| Jméno: | Strider | 3. 11. 2012, 17:22:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Odkaz na herní deník:
http://www.databaze-her.cz/hry/might-and-magic-boo ... |
|||
| Jméno: | Elemir | 2. 11. 2012, 22:32:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jen drobnost, na GOGu je slevněná celá série Lands of Lore ... | |||