Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 11. 11. 2012, 21:17:59 delete
e-mail:
 
Mě tohle pokaždé překvapuje, je to bezmála každý rok a stejně se prostě rally bude konat i v obytné zástavbě.

4Strider: Abych nezapomněl, deníky jsou již opraveny.
Jméno: Strider 11. 11. 2012, 21:07:01 delete
e-mail:
 
Jo to je hnus,,, oproti tomu ten kluk to byla sranda
Jméno: Adam23 11. 11. 2012, 20:24:50 delete
e-mail:
 
No mě dostala ta nehoda na rally, prej ty holky byly u svyho baraku a najednou jim tam vlitne 160kou auto odrazeny od stromu...
Jméno: Majk 11. 11. 2012, 15:28:58 delete
e-mail:
 
Nevim proč jsem si vzpomněl na Drápalíka z Vesničky střediskový, jak ho přejel traktor. (Dobře, tam to nebylo trávou, ale klika asi tak stejná.)
Jméno: Elemir 11. 11. 2012, 15:18:52 delete
e-mail:
 
Eh, to měl celkem kliku, ale použít kostrč jako ochranný štít taky nic moc. Před lety jsem takhle jednou dopadl asi z metru na kámen, sice žádná zlomenina, ale bolelo to dobrý měsíc. Nj, hlavně že se u nás tráva plánuje legalizovat :/
Jméno: Strider 11. 11. 2012, 13:28:48 delete
e-mail:
 
O víkendu jsem měl službu na rychlé: Hlášení: O3:00 Pád ze střechy (přitom bylo docela složité se na tu střechu dostat- přelezl z kůlny, shodil "malý komín", otočil anténou) ze čtyř metrů. Na místě zjištěno: 21 let, návrat z diskotéky, intoxikace: lehce zhulený trávou (smál se každé blbině, pokud si nestěžoval na bolesti v zádech). Měl "kliku": jak mu ujely nohy, tak sjel po střeše a dopadl na zadek na chodník...Myslím, že vyjma fraktury bederního obratle dopadl docela dobře ...
Jméno: Majk 10. 11. 2012, 17:21:54 delete
e-mail:
 
Ještě k The Quest... už jsem doma. Vždyť jsem od toho výrobce kdysi hrál Legacy, taky furt že mi ta grafika byla povědomá. Dobrá zpráva, není jen pro mobilní zařízení, ale i pro Windows. Dokonce i demo k vyzkoušení.
http://www.redshift.hu/
Jméno: Majk 10. 11. 2012, 13:47:13 delete
e-mail:
 
Killer: No jo! Dyť o tý funkci vím... jen si vzpomenout. Moc děkuju. Právě, už ten jeden obrázek mě zaujal tak, že jsem začal slintat.
Jméno: Elemir 10. 11. 2012, 09:40:55 delete
e-mail:
 
Musím se přidat, vypadá to opravdu dobře. Existuje snad i verze pro Android.

Edit: Ještě jedna věc k tahovému módu v mm6. Asi už tuším, proč je u GrayFace psaná oprava. Ono to totiž asi opravdu nefunguje korektně. Když se zmáčkne a drží ENTER celou dobu, bude se střílet z blasterů po rychlých dávkách, ale poté následují občas střely s dělšími přestávkami. Někdy se při tom monstra zaseknout a celé se to jeví, že se střílí, dokud nepadnou ... tedy nad limit kola.
Jméno: Strider 10. 11. 2012, 09:28:22 delete
e-mail:
 
Škoda, že je jen na ajfounu...Vypadá docela dobře.
Jméno: KILLER 10. 11. 2012, 00:49:30 delete
e-mail:
 
Majk: The Quest

P.S. Tohle by se ti mohlo hodit: http://www.google.com/insidesearch/features/images ...
Jméno: Majk 9. 11. 2012, 21:43:58 delete
e-mail:
 
Uměl by někdo indentifikovat tuhle hru? Možná ani není pro PC, vzhledem k poměru stran obrázku, ale jen hádám.
Jméno: Elemir 9. 11. 2012, 13:35:23 delete
e-mail:
 
Řekl bych, že dýka bude vždy rychlejší. Poroste jen útočný bonus. Škoda, že v souborech neni uveden faktor zotavení, podobně jako třeba v devátem dílu u kouzel, dalo by se to pak přímo porovnat. Resp. 2x dýka překoná rychlostí nejenom 2xmeč, ale i meč+dýka. Podstatné v tomhle je, že pokud se drží zbraň jen v jedné ruce, pak je ještě rychlejší. Např. 2x dýka je pomalejší, než 1x meč.
Jméno: JCMurphy 9. 11. 2012, 13:13:53 delete
e-mail:
 
mám dotaz ohledně rychlosti útoků...
dejme tomu, že meč má v dovednosti na experta rychlejší zotavení, ale všeobecně jsou dýky nejrychlejší zbraně
takže když budu mít dejme tomu 20 bodů v meči tak budu rychlejší s 2x meč, nebo meč a dýka?
otázka v podstatě zní, jestli se dovedností dá překonat rychlost dýky v základu
Jméno: Elemir 8. 11. 2012, 20:06:20 delete
e-mail:
 
Mě tohle právě vždycky dopředu děsí, už jenom s charsety jsem si za ta léta užil dost. Tohle zjistění bylo čistě spontánní, prostě druhý nahraný soubor byl hned ten s JPG FreeBSD obsahuje FS, které jsou snad všechny case-sensitive, ono to bude podobné jako na Linuxu. Horší jsou FS jako NTFS, je pravdou, že tady rostu už při nastavování konfigů kvůli zpětným lomítkům apod.

Ráno se pustím do těch obrázků, tak jsem zvědav.
Jméno: Majk 8. 11. 2012, 12:25:01 delete
e-mail:
 
S těmi soubory to spíš bude trochu jinak, než jsem napsal v dodatku. A bude hodně záležet na kombinaci OS a FS. Radši trochu přepíšu návody. Dík za upozornění.
Jméno: Elemir 8. 11. 2012, 08:06:08 delete
e-mail:
 
4Majk: Všiml jsem si toho dodatku k pojmenování souboru, reportuji tedy odlišné chování ... Wiki mi normálně nahrála soubor s velkými písmeny koncovky - JPG

Ale teď jedna důležitá věc pro všechny. Včera mi dorazil docela sofistikovaný phishingový email (Please update your paypal account informations). Tvářilo se to více než-li věrohodně, že je to od PayPalu, dokonce i formuláře a adresa na odkazované stránce byly správně (tedy vyjma protokolu, namísto https byl jen http). V textu byl však jeden drobný překlep a v patičce se nezobrazoval korektně znak copyrightu. Samozřejmě to chtělo potvrdit login. Reportoval jsem to PayPalu a přišlo od nich potvrzení, že jde opravdu o phishing. Tak pozor na to, začíná přituhovat. Už to nejde tak snadno rozeznat jako dřív.
Jméno: VOSA 8. 11. 2012, 07:56:01 delete
e-mail:
 
JCMurphy: jj vím, že jsou tam dva. Pravidelně chodím koukat do obou. Tušil jsem, že je to prostě random a ta hry si ze mě udělala srandu
Jméno: Elemir 7. 11. 2012, 20:14:28 delete
e-mail:
 
To bude v pohodě, měl jsem dost času promyslet, jak je to provázané a vypadá to docela dobře. Naštěstí toho neni ani ještě tolik, takže si s tím můžu začít o víkendu v klidu hrát.
Jméno: Majk 7. 11. 2012, 19:53:10 delete
e-mail:
 
Přemýšlel jsem o tom, no je to docela možný, že takovou blbost MW dělá. Žádný software holt není dokonalý. Snad tam těch souborů s diakritikou není moc, aby ti opravy nezabraly hodně času.