Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 11. 11. 2012, 20:24:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No mě dostala ta nehoda na rally, prej ty holky byly u svyho baraku a najednou jim tam vlitne 160kou auto odrazeny od stromu... | |||
| Jméno: | Majk | 11. 11. 2012, 15:28:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nevim proč jsem si vzpomněl na Drápalíka z Vesničky střediskový, jak ho přejel traktor. (Dobře, tam to nebylo trávou, ale klika asi tak stejná.) |
|||
| Jméno: | Majk | 10. 11. 2012, 17:21:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ještě k The Quest... už jsem doma. Vždyť jsem od toho výrobce kdysi hrál Legacy, taky furt že mi ta grafika byla povědomá. Dobrá zpráva, není jen pro mobilní zařízení, ale i pro Windows. Dokonce i demo k vyzkoušení.
http://www.redshift.hu/ |
|||
| Jméno: | Majk | 10. 11. 2012, 13:47:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
Killer: No jo! Dyť o tý funkci vím... jen si vzpomenout. Moc děkuju. Právě, už ten jeden obrázek mě zaujal tak, že jsem začal slintat. ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 10. 11. 2012, 00:49:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Majk: The Quest
P.S. Tohle by se ti mohlo hodit: http://www.google.com/insidesearch/features/images ... |
|||
| Jméno: | Majk | 9. 11. 2012, 21:43:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Uměl by někdo indentifikovat tuhle hru? Možná ani není pro PC, vzhledem k poměru stran obrázku, ale jen hádám. | |||
| Jméno: | VOSA | 8. 11. 2012, 07:56:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
JCMurphy: jj vím, že jsou tam dva. Pravidelně chodím koukat do obou. Tušil jsem, že je to prostě random a ta hry si ze mě udělala srandu ![]() |
|||