Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 20. 11. 2012, 09:57:51 delete
e-mail:
 
A co kdybyste se takhle podělili o to, která zbraň to je ... ?
Jméno: Majk 20. 11. 2012, 00:17:26 delete
e-mail:
 
Cheche, Logane, objevil jsem díky tobě krutou otázku do soutěže. Nezbývá než vyhrát pořadí.
Jméno: Majk 19. 11. 2012, 23:56:54 delete
e-mail:
 
Jo, tak chvilku mi trvalo, než jsem tu zbraň našel, a když popis zbraně srovnáš s walkthrough na Erica, tak je ta narážka evidentní (hru jsem nehrál, ale připisuju na dlouhý seznam, co budu hrát v důchodu ). V každém případě bod pro tebe, kdoví jestli si toho vůbec někdo někdy všimnul.
Jméno: LoganStoppable 19. 11. 2012, 21:49:24 delete
e-mail:
 
Občas si jen tak z nudy prohlížím předměty a zbraně z MM 6-CMM. V devítce je zbraň ne nepodobná banánu. Pokud ten popis sedí, tak je to asi narážka na hru Eric The Unready ("Erik, který se nikdy nezdál být připravený") - tuším, že to byla ještě ta stará textovka.
Jméno: Elemir 19. 11. 2012, 20:05:58 delete
e-mail:
 
Díky
Jméno: LoganStoppable 19. 11. 2012, 16:51:06 delete
e-mail:
 
Elemire, gratuluji k 10. výročí tohoto vynikajícího webu, který nemá v ČR konkurenci. Přeju ti, aby jsi tady byl další dekády
Jméno: LoganStoppable 19. 11. 2012, 16:02:32 delete
e-mail:
 
Jako ono je pravda, že koně v Skyrimu nebyli moc rychlí, možná tak o ždibec rychlejší než když běžíte.
Jinak dokážou šplhat neuvěřitelný srázy (pravděpodobně mají magický antigravitační podkovy)
Před patchem padli vyčerpáním když jim došla stamina.
Dokážou se za vás bít i s drakem nebo čímkoliv, co jde po vás ( ale něco na tom pravdy je, takhle mě bránila jedna kobča ve stádě když po mě šla jedna hodně nepříjemná "cizinka" která tam byla ustájená jen chvíli. Majitel mi později řekl, že tohle je normální chování, když vůdčí kůň chrání svý stádo před cizími koňmi - takže mě přijali do stáda). Ale to jsme odbočili:
Občas zděšeně odběhl od boje a vůbec jste ho nemohli najít, bohužel občas mrtvýho pod srázem.
Někdy se zasekl o textury, neprošel, vůbec se nenačetl a to ještě není všechno.

Asi toliko k řehtákům ze Skyrimu ( je to opravdu záhadná a zvláštní země).
Jméno: Elemir 19. 11. 2012, 13:15:50 delete
e-mail:
 
Tak to bylo dobré, Pan Mourek mě dostal Škoda, že se tam nevěnujou těm zvláštnostem s koněm atd.
Jméno: Majk 19. 11. 2012, 12:52:38 delete
e-mail:
 
Když veselé, tak tohle mě rozštípalo: Conan O´Brien recenzuje Skyrim.
Jméno: Elemir 18. 11. 2012, 22:32:30 delete
e-mail:
 
Víkend končí, od zítřka už zas jen samé veselé historky
Jméno: Majk 18. 11. 2012, 21:53:12 delete
e-mail:
 
No teda... pár dní je člověk zavalenej prací, těší se, že si konečně udělá čas na Svět a tady teda čekaj historky... Ale jako dobrý.

Jo dneska to byl massacre. Jakože normálně je mi tenis volnej, tak to nešlo nedívat se. Nádhera, jedno oko nezůstalo suchý. A to druhý taky ne.
Jméno: Strider 18. 11. 2012, 20:33:28 delete
e-mail:
 
Můj kámoš blbnul ožralý na horách. Na saních sjel skokánek, a jak byl ožralý, tak mu ten pád ani nevadil. Do doby, kdy se šel (po opici) vysrat, to myslel, že zdechne bolestí ....
Jinak kluci vyhráli Davis cup...borci jak sviňa, z dětství si vzpomínám, jak měl bratranec plakát z roku 1980....
Jméno: LoganStoppable 18. 11. 2012, 11:22:41 delete
e-mail:
 
Použití kostrče jako tlumící prostředek pro pád se opravdu nedoporučuje Mi stačil pád z koně, sice na písek, ale pak jsem si asi týden hodně, HODNĚ opatrně sedal. A to bylo asi tak 1,75 m. Kdo tvrdí, že padat z vysokého koně je výhoda, šíleně se mýlí
Jméno: Elemir 17. 11. 2012, 15:04:07 delete
e-mail:
 
To jo, nikdy bych to napočátku neřekl, že tu budu ještě po 10-ti letech
Jméno: Adam23 16. 11. 2012, 14:22:30 delete
e-mail:
 
10. výročí, no to je krásné
Jméno: Elemir 12. 11. 2012, 16:07:45 delete
e-mail:
 
Náhodou, posledních pár dní nevím, do čeho rýpnout dřív Řešíme ještě pořád Corakovy zápisky. Anketku bych spustit mohl, ale než-li vlastní programování, mohl bych zkusit spíše tu od BlueBoardu, když už to mám komplet v hostingu. Horší to bude s otázkama, zas tolik mě toho nenapadá
Jméno: Adam23 12. 11. 2012, 15:57:13 delete
e-mail:
 
Sakra, jak to teď čtu, vypadá to nebezpečneji než jsem chtěl, myslel sem samozřejmě nos.
Jméno: Adam23 12. 11. 2012, 15:48:18 delete
e-mail:
 
vím, samozřejmě.
Jméno: Adam23 12. 11. 2012, 15:47:44 delete
e-mail:
 
Elemire, jelikož vám, že se rejpeš prstem v ... a nemáš do čeho píchnout, měl bych návrh, abys naprogramoval anketku (místo je krásně třeba pod FAQ) Ve který bysme mohli krásně testovat vox populi, když tu to teď tak žije
Např otázka: Za jak dlouho jste dohráli MMVIII
za 2
0) hodiny
1) odpoledne
2) tydny
3) měsíce
Jméno: Majk 12. 11. 2012, 01:25:51 delete
e-mail:
 
Jo, taky si říkám. Sice určitě víc nehod se stalo díky neukázněným divákům, ale rallye skrz zástavbu je pěkná blbost (jinak tenhle sport miluju).