Jako ono je pravda, že koně v Skyrimu nebyli moc rychlí, možná tak o ždibec rychlejší než když běžíte.
Jinak dokážou šplhat neuvěřitelný srázy (pravděpodobně mají magický antigravitační podkovy)
Před patchem padli vyčerpáním když jim došla stamina.
Dokážou se za vás bít i s drakem nebo čímkoliv, co jde po vás ( ale něco na tom pravdy je, takhle mě bránila jedna kobča ve stádě když po mě šla jedna hodně nepříjemná "cizinka" která tam byla ustájená jen chvíli. Majitel mi později řekl, že tohle je normální chování, když vůdčí kůň chrání svý stádo před cizími koňmi - takže mě přijali do stáda). Ale to jsme odbočili:
Občas zděšeně odběhl od boje a vůbec jste ho nemohli najít, bohužel občas mrtvýho pod srázem.
Někdy se zasekl o textury, neprošel, vůbec se nenačetl a to ještě není všechno.
Asi toliko k řehtákům ze Skyrimu ( je to opravdu záhadná a zvláštní země). |