Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | ozvěna | 4. 12. 2012, 23:55:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| raději ne.... ději ne.....ji ne.............ne...................e | |||
| Jméno: | Winterson | 4. 12. 2012, 21:06:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Je tady až moc velký ticho...jestlipak je tady ozvěna?Mám to zkusit?
*nádech* ...anebo raději ne. |
|||
| Jméno: | Winterson | 2. 12. 2012, 22:25:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak, založeno vlastní téma Jestli můžeš, klidně příspěvek v hádankářském koutě smaž Aby to nenarušovalo pravidla. |
|||
| Jméno: | Elemir | 2. 12. 2012, 19:59:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Možná bys to měl umístit do samostatného topicu třeba jako kvízy atd., aby to nenarušovalo pravidla hádankářské soutěže. | |||
| Jméno: | Elemir | 30. 11. 2012, 23:39:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zato je dost podobný hostinskýmu z "Obušku z pytle ven" ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 30. 11. 2012, 11:04:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
Težko říct, jestli to má být narážka na ST, vždyť není vůbec podobnej Johnu de Lancie ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 29. 11. 2012, 21:06:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
| James Bond, to mě nenapadlo, tedy na Q v něm jsem si nevzpomněl. Kdysi jsem Bonda sledoval více, ale tak okoukaného ho zase nemám. | |||
| Jméno: | Majk | 28. 11. 2012, 14:37:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
Kdepak vymklo z ruky, já jsem třeba rád, že zas trochu pokecáme, teď jsme asi nikdo moc času neměli... Navíc ani nejsme offtopic. ![]() |
|||
| Jméno: | Logan | 28. 11. 2012, 14:34:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nějak se nám to tady vymklo z ruky
Majku, to je dobrá připomínka! Toho jsem si zase nevšiml já ![]() |
|||
| Jméno: | Logan | 28. 11. 2012, 10:52:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Šmajrá, včera jsem teda řádil. Takhle to dopadá když je člověk po 24 a nemůže usnout. | |||
| Jméno: | Logan | 28. 11. 2012, 01:47:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
Rukavice Laet´ax (MM9-artefakty). Nezní vám to jako Latex? I popis sedí
Mjulnir - pravděpodobně narážka na Mjolnir (anebo se někdo překlepnul :P ) Mountbatten - tak tomu byste nevěřili: http://www.imdb.com/title/tt0077147/quotes ... Zpívající meč - pravděpodobně se jednalo o sesterský meč Excaliburu http://en.wikipedia.org/wiki/Singing_Sword ... ANEBO http://disney.wikia.com/wiki/Singing_Sword ... , což se mi zdá pravděpodobnější Tohle jsou ty nejzákladnější u kterých se mi ten popis zdál přitažený za vlasy nebo příliš podezřelý na to aby to byla pravda
Beet Hoven je klasika To mě udeřilo do očí a nedalo se to přehlédnout.
Ještě mě napadá, nemohl by "Dook" z MM9 být narážka na hraběte Dooku z Hvězdných válek? Ale to asi těžko...nebo že by? |
|||