Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | steelbrother | 15. 12. 2012, 08:22:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
jjj nasiel som si to v tej sekcii a stiahol, upravil a ide to...uz som myslel ze mm9 nerozbeham na win7.... ...ale aj tak diky |
|||
| Jméno: | Elemir | 15. 12. 2012, 08:20:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4steelbrotjer: Viz diskuse tady, dá se to provést i manuálně. Jinak rez soubory pro anglickou verzi najdeš v té odkazované diskusi na TELP - data.rar. Problém je, že to nefunguje s českou verzí. Příští týden bych se k tomu měl dostat, takže to bude ke stažení i tady. | |||
| Jméno: | steelbrotjer | 15. 12. 2012, 07:55:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Problém se zamrznutým loading screenem u mm9 vyřešíte přehráním dvou .REZ souborů ve složce data. Více info a soubory ke stažení jsou zde: http://telp.org/cgi-bin/anyboard.cgi/mm9/tavern/an ... V=0&kQz=&aO=1&iWz=0
problem je ze ten link uz nefunguje....mohol by mi to niekto poslat na mail, ak to ma? steelbrother23@gmail.com |
|||
| Jméno: | Adam23 | 14. 12. 2012, 08:50:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To je zvláštní, PP byl právě navržen pro maximalizaci zabezpečení online plateb. Používám roky i PP i karty a nikdy se mi nic nestalo. Ťuk, ťuk. | |||
| Jméno: | Elemir | 12. 12. 2012, 22:38:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4steelbrother: Díky.
4Adam23: Zas jsem o 6 dolarů chudší ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 12. 12. 2012, 17:00:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| http://www.gog.com/
Zimní výprodeje, mimojiné Might & Magic hry za pár babek, bez DRM a plně kompatibilní s novými systémy. Lepší argument proti pirátění neznám. Elemir ví... ![]() |
|||
| Jméno: | steelbrother | 12. 12. 2012, 15:08:32 | ![]() |
| e-mail: | steelbrother23(z)gmail(tečka)com | ||
super stranka, velmi mi pomohla...pecka
tiez tu chodim uz par rokov a som rad ze stale funguje |
|||
| Jméno: | Elemir | 8. 12. 2012, 21:32:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Děkuji za slova chvály. Jsem rád, že stránky dobře slouží. | |||
| Jméno: | Lachtan | 8. 12. 2012, 14:01:28 | ![]() |
| e-mail: | pavel(tečka)stumpa999(z)gmail(tečka)com | ||
Na Vaši stránku chodím už pár let a chtěl bych vyjádřit své díky. I když na webovky chodím jen kvůli MM8 (opravdu to pařim už asi 4 roky a vždycky se ke hře rád vracím ), zaráží mě kvalita zpracování a obsahu článků, které mi vždycky dají to, co potřebuji. Díky moc, jen tak dál. S pozdravem
Lachtan |
|||