Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: steelbrother 15. 12. 2012, 08:22:00 delete
e-mail:
 
jjj nasiel som si to v tej sekcii a stiahol, upravil a ide to...uz som myslel ze mm9 nerozbeham na win7.... ...ale aj tak diky
Jméno: steelbrother 15. 12. 2012, 08:20:18 delete
e-mail:
 
uz netreba...
Jméno: Elemir 15. 12. 2012, 08:20:06 delete
e-mail:
 
4steelbrotjer: Viz diskuse tady, dá se to provést i manuálně. Jinak rez soubory pro anglickou verzi najdeš v té odkazované diskusi na TELP - data.rar. Problém je, že to nefunguje s českou verzí. Příští týden bych se k tomu měl dostat, takže to bude ke stažení i tady.
Jméno: steelbrotjer 15. 12. 2012, 07:55:16 delete
e-mail:
 
Problém se zamrznutým loading screenem u mm9 vyřešíte přehráním dvou .REZ souborů ve složce data. Více info a soubory ke stažení jsou zde: http://telp.org/cgi-bin/anyboard.cgi/mm9/tavern/an ... V=0&kQz=&aO=1&iWz=0
problem je ze ten link uz nefunguje....mohol by mi to niekto poslat na mail, ak to ma?
steelbrother23@gmail.com
Jméno: Adam23 14. 12. 2012, 08:50:08 delete
e-mail:
 
To je zvláštní, PP byl právě navržen pro maximalizaci zabezpečení online plateb. Používám roky i PP i karty a nikdy se mi nic nestalo. Ťuk, ťuk.
Jméno: Elemir 13. 12. 2012, 18:40:48 delete
e-mail:
 
Mám PayPal už několik let a bez problémů. Otázkou je, co myslíš neoprávněným průnikem. PayPal si před aktivací nejprve ověřuje dostupnost účtu a expiraci údajů o kartě, což je zcela normální.
Jméno: Winterson 13. 12. 2012, 16:54:39 delete
e-mail:
 
Ááá sakra, to mě sejří! Platbě přes kreditku moc nevěřim - když jsem založil účet přes PayPal tak během noci jsem měl asi 20 varování o pokusu průniku na účet.
Jméno: Elemir 12. 12. 2012, 22:38:35 delete
e-mail:
 
4steelbrother: Díky.

4Adam23: Zas jsem o 6 dolarů chudší
Jméno: Adam23 12. 12. 2012, 17:00:50 delete
e-mail:
 
http://www.gog.com/

Zimní výprodeje, mimojiné Might & Magic hry za pár babek, bez DRM a plně kompatibilní s novými systémy. Lepší argument proti pirátění neznám.

Elemir ví...
Jméno: steelbrother 12. 12. 2012, 15:08:32 delete
e-mail:
 
super stranka, velmi mi pomohla...pecka
tiez tu chodim uz par rokov a som rad ze stale funguje
Jméno: Majk 11. 12. 2012, 06:10:18 delete
e-mail:
 
To jsem moc rád, že se ti líbila. Díky!
Jméno: Strider 10. 12. 2012, 22:40:36 delete
e-mail:
 
Je fajn tohle vědět. Každopádně Majku velice moc Ti děkuji za češtinu, s ní to byla procházka růžovým sadem. Pprolezl jsem snad úplně každé políčko na mapě a v dungeonech, a hledání odpovědí na četné hádanky mně skutečně bavily.
Jméno: Majk 10. 12. 2012, 21:12:40 delete
e-mail:
 
Rádo se stalo. Ono pak se to završení celýho Xeenu hned hraje jinak, když víš že Shletem je konečně a oficiálně tuhej. Mně to aspoň uběhlo děsně rychle. BTW jestli se ti tohle outro líbilo, tak u toho nejzávěrečnějšího budeš mlaskat blahem.
Jméno: Strider 10. 12. 2012, 20:32:23 delete
e-mail:
 
Tak už jsem pětku dohrál (Sheltem poražen (velice hezké outro), už mi chybí jen ta dračí važa tak. Díky za radu Majku, docela by mně mrzelo, kdybych těsně před koncem skončil... Jinak s těmi penězmi-- před Necropolis mně džim obral o všechny peníze (skoro dva miliony )
Jméno: Majk 10. 12. 2012, 11:21:27 delete
e-mail:
 
PS: Já vám to s těma penízkama říkal! Ukládat do banky od začátku každej zlaťák, šetřit, šetřit, nebude na posilovnu! (Ale takhle, potkáš sice silnější monstra než doteď, ale extrémně silnější nebudou, takže zvládnout bys to měl.)
Jméno: Majk 10. 12. 2012, 11:11:26 delete
e-mail:
 
Strider: Jasně, zkusím "nakopnout", třeba se chytneš, kdyby něco tak napiš. Tak se soulboxem s Corakem uvnitř se musíš dostat k Sheltemovi v patře hradu Alamar, cesta je zapastičkovaná, nápovědy jsou ve sklepení, kde jsi získal klíč k Dračí věži. Další nápovědy jsou kdyžtak v Olympu. (Nebo pak napíšu, ale obecně zas tak těžký pastičky a hádanky to nejsou, když jsi to zvládnul až sem.) Až se dostaneš k Sheltemovi, končí příběh pátého dílu a následuje bonus. Zajdi za Pharaohem, řekne ti co a jak, v každém případě bude nezbytné navštívit na Temné straně elementální roviny (dostupné z Nebeské cesty) a na Oblačné straně reflektory v rozích světa, dále Dračí věž, Jižní sfingu a věž Darkstone.
Jméno: Strider 9. 12. 2012, 20:55:00 delete
e-mail:
 
Nazdar, tak už pomalu dohrávám MM IV+ V ale tápám: Mám už Soul Box s Corakem, a klíč k Dračí věži, ale tak nějak nevím jak dál. Mohl bys (MAjku) popsat kam dál k dohrání hry ? Díky (už jsem nahraný tak akorát, na další levelení nemám penízky, a docela rád bych pátý díl (rychle) dohrál. Díky.
Jméno: Elemir 8. 12. 2012, 21:32:19 delete
e-mail:
 
Děkuji za slova chvály. Jsem rád, že stránky dobře slouží.
Jméno: Lachtan 8. 12. 2012, 14:01:28 delete
e-mail:
 
Na Vaši stránku chodím už pár let a chtěl bych vyjádřit své díky. I když na webovky chodím jen kvůli MM8 (opravdu to pařim už asi 4 roky a vždycky se ke hře rád vracím ), zaráží mě kvalita zpracování a obsahu článků, které mi vždycky dají to, co potřebuji. Díky moc, jen tak dál. S pozdravem

Lachtan
Jméno: Majk 5. 12. 2012, 04:36:44 delete
e-mail:
 
@echo off