Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 19. 12. 2012, 20:45:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
Díky Elemire, já už se neodvážil to sem postnout D
Jsou to šílenci, ale v dobrém slova smyslu. |
|||
| Jméno: | Elemir | 19. 12. 2012, 19:16:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
Opět si zahraju na Adam23 - předvánoční slevy na GOG gradují, už jsou tam celé komplety za výhodné ceny. Např. trilogie Thief doplněná o DeusEx (1 i 2), nebo komplet série Ultimy za necelých 9 dolarů či hodně slevněný Zaklínač 2.
Mimochodem, komplet Heroes of Might and Magic (I-V), vyšel i v našich končinách, ovšem cena je stanovena na skoro 800,- za krabicovou verzi (viz např. zde). Jedná se však o kompilát toho, co již známe z našich edicí, tedy I a II jsou bohužel stále v angličtině (netuším proč, když to u nás už jednou vyšlo plně lokalizované). |
|||
| Jméno: | Majk | 17. 12. 2012, 19:14:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
Stridere, máš to tady ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 16. 12. 2012, 21:05:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zaklínač 2? Držím palce, hlavně se drž lehké obtížnosti, ať neskřípeš zuby jako já ![]() |
|||
| Jméno: | Strider | 16. 12. 2012, 20:45:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak jsem si na gogu koupil zaklínače 2 za 12 dolarů...
JINAK |
|||
| Jméno: | Majk | 16. 12. 2012, 17:28:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
Winterson: není zač, už si ani nevzpomínám, že jsem na něco takovýho odkazoval... ale asi myslíš ten velký článek od Dejva? Ten se mu hodně povedl. No teď vůbec nemám čas na hry (jsem rád, že aspoň na Svět občas kouknu, co se děje), nicméně na podzim jsem trošičku zkoušel šestku a to by se nemělo jen tak odpískat, to vypadá na krutopřísnou hru. Taky jsem zkusil jedničku a dvojku, nejdřív v DOS verzi, potom v přeci jen trošku hezčí SNES verzi. Tyhle hry jsou řekněme chudší MM1, nemají tak dobrou atmosféru a ani tolik možností, ale jsou o něco těžší. Nemůžu říct, že jsem se po prolezení prvního levelu jedničky i dvojky nudil. Jen by to už chtělo stát se miliardářem a mít čas užívat si hry. No v každém případě sedmička je z Wiz série asi opravdu to nejlepší, nejzábavnější a nejpromakanější.
Grimrock furt čeká. Už jsem zaslechl z víc stran, že tam jsou věci z DM a originalitou hra netrpí, ale to bych jako milovník čtverečkáčů ještě nějak zkousnul. Ale asi bude hodně pravdy na tom, že ten wow efekt není tak wow, jak se ze začátku psalo. No uvidíme. |
|||
| Jméno: | Elemir | 16. 12. 2012, 15:16:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nestrašte mě, ještě jsem to ani nerozehrál, tak abych to ještě rovnou i neodpískal ![]() |
|||
| Jméno: | Winterson | 15. 12. 2012, 21:29:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jsem pročítal forum a našel odkaz na megarecenzi na sérii Wizardry (jediný co za něco stojí je 7 a 8 díl). Díky Majku ![]() |
|||