Do budoucna bude nejspíše podobných "opatření" přibývat, ale podle mě je upírání offline režimu nesmysl. Tahle volba by měla být volitelná a směřovat do řad síťového hraní. D3 jsem hrál s guest pasem a nedokážu si moc představit, že bych tuhle hru hrál více jak jednou nebo shromažďoval jakékoliv statistiky a předměty. Pro mě zbytečně založený účet, který už k ničemu nevyužiju. Obchodní model kolem bych raději nekomentoval, z jeho pohledu to je samozřejmě pochopitelné optaření
Jinak jsem dneska tedy opět nainstaloval Zaklínače 2 a kupodivu po aplikaci patche 3.2 se mi v menu objevila nabídka snížit obtížnost hry (sice mi to s tím patchem i párkrát spadlo, ale to skousnu spíše ). Hned jsem toho využil a na konci 2. kapitoly obtížnost snížil, čímž jsem zdárně vstoupil do kapitoly třetí (tedy do jisté míry až moc snadno). Nevím, jestli už došlo k vyrovnání obtížností, ale pořád to na mě působí rozpolceně. Snad už to zítra zdárně dohraju.
Edit 28.12.: Mno, zas tak rychlé to nebylo :) On to byl sice ke konci kousek, ale než se to oběhá ... Dumal jsem ještě nějakou dobu nad tou obtížnosttí, před finální sekvencí úkolů mi to nedalo. Všude se píše jak je nízká obtížnost až moc nízká, ovšem skutečnost vypadala jinak. Level 32 a ... a opět jsem dojel na stejnou chybku jako u jedničky :D Zapomněl jsem, že na jaře jsem si body talentů nerozděloval, zůstalo jich pěkných 22, tudíž jsem jel celou dobu v podstatě na dovednostech z tutorialu. I tak jsem je nakonec nerozdělil všechny (posílil jsem akorát cestu meče a znamení Aard), ale opravdu pak šla obtížnost dolu - tedy vyjma jednoho úkolu, který jsem moc nepochopil a kde šlo veškeré bojové úmění stranou. Jo, sice se hra ke konci docela zlinearizovala, ale zapomněl jsem u toho pít i kafe, hnalo mě to kupředu a to je to, co jsem očekával. Mám výtku jedině k soubojům, ono to asi při "normálním" rozdělování talentů neni moc vidět, ale když se člověk musí spolehnout sám na sebe, tak ten soubojový systém je docela těžkopádný, což mě chvílema docela vytáčelo. |