Taky hezká sbírka Já to musím vzít nějak systematicky, opravdu mi ty změny systémů začínají dělat potíže. Po Oblivionu mám těžké rozhodování, vypadá to, že bude následovat Demon Stone, halda izometrií (Lionheart, Golden Land, možná konečně i PT a Dragon Age), protože ty už bych chtěl mít taky zkrku. Odtud pomalu přejdu ke strategiím jako je Age of Wonders, konečně bych mohl projet kampaně HoMM 1 a 2, vlastně největším překvapením bude, až udělám seznam. Sám už ani nevím, co všechno mám. Pak je tu Vampires the Masquerade, DeusEx 2, Fallout 1 a 2.
No, je toho prostě moc. Chyba byla, že některé tituly jsem byl schopen projet mnohokrát na úkor nehraní jiných, takže se to tu hezky naštosovalo. Po všech těch "novějších" bych se pak rád naplno ponořil do starých her, kterých už mám taky požehnaně a k mému vzteku něco už má problémy se spouštěním. Mám v plánu otevřít na fóru ještě jeden thread pro tyto účely, kam bychom si mohli psát zápisky ... třeba se tím nechají strhnout i další  |