Vampire jsem jsem dohrál ten první kde je parta
atmosféru to mělo zvláštní, obtížnost obstojná trošku těžší ovládání, nezvládal jsem korigovat speciální schopnosti v partě, děj byl hodně dobrej
v Bloodlines je to pohled z první osoby, je to spíš adventura proložená lokacemi kde se regulérně bojuje, tady se opět projevil můj debilní zvyk před koncem hru zabalit :/
Ages of Wonders... já hrál jenom dvojku a podle mýho názoru má nejlíp zpracovaný bojový systém pro tahový strategie... jediný co by to potřebovalo doladit je to, aby se nestřídaly dvě strany, ale nějaký systém iniciativy jednotek, protože takhle má útočící strana vždycky jistou výhodu, ale oblíhačky hradů byly vždycky epický a kouzla... a jednotky... fakt luxus, důvod proč to nebylo populárnější je podle mě v tom, že heroes hry byly svižnější a líp odsejpaly, na mapě toho bylo víc a taky kvůli hotseatu
Golden Lands jsem dohrál, je to ukrajinská předělávka Fallouta zasazená do šílenýho fantasy světa, na začátku pekelná obtížnost, která se snížila až tak někde za polovinou hry a ke konci už to bylo směšný
příběh slabota, v době co jsem to hrál tak hodně zabugovaný, takže určo stáhni patche
být lehčí začátek, tak bych si to možná zahrál někdy znova
systém vývoje postav zajímavej, určitě projet manuál než něco začneš tvořit |