Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Majk | 10. 1. 2013, 06:17:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Winterson: to může bejt v tolika věcech, že jeden by ten počítač musel mít v pazourech, aby to objevil. Tady jsem našel docela podrobnej návod, kterej by (letmým pohledem) mohl řešit i ty hry odmítající leccos.
http://winmac.mvps.org/win95dos.html ... (věnuj pozornost hlavně nastavení config.sys a autoexec.bat). Osobně bych ale za rychlejší a čistší řešení považoval udělat si bootovačku DOSu 6.22 (válí se to po internetu všude možně, třeba tady a vykašlal bych se na spouštění těch her z Win 98. |
|||
| Jméno: | Uran | 8. 1. 2013, 13:55:11 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
| autowalking -treba kdyz uz ma prozkoumanou a vykillenou mapu a chci se nekam vratit. Kliknu na koncovy bod a atomaticky tam dojdu. | |||
| Jméno: | Majk | 3. 1. 2013, 20:48:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
Na indiegogo (obdoba Kickstarteru) jsem narazil na další čtverečkový rpg v přípravě. Dokonce tam píšou, že projekt bude dokončen i pokud se nedocílí požadované částky, a to letos v květnu. Čímž trochu vzniká otázka, na co ty peníze teda vlastně chtěj. Ale na druhou stranu po shlédnutí videa nemám důvod nevěřit, že dílo bude. Dost mi to připomíná Wiz7 s ještě hezčí grafikou. Mají tam i srovnání s ostatními známými dungeony, no to uvidíme jestli kecaj nebo ne, ale obecně se mi ten projekt zamlouvá.
http://www.indiegogo.com/grimoireforever ... |
|||
| Jméno: | Majk | 2. 1. 2013, 23:23:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
Mimochodem Elemire, Jeff Ludwig si všimnul, že jsme si všimli jeho modu pro MM3. Tady a scrolluj dolů na Praise and Feedback (pod screenshotama). Sice to co o modu píšeš přeložil Translatorem, ale to je pochopitelný. Adresa webu na zahraničních stránkách potěší. ![]() |
|||