Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 14. 1. 2013, 23:02:49 delete
e-mail:
 
schveider uhádl
Jméno: schveider 14. 1. 2013, 18:49:20 delete
e-mail:
 
To bude asi datadisk k Oblivionu - Shivering isles
Jméno: Elemir 14. 1. 2013, 17:24:09 delete
e-mail:
 
Vypadá to jako Oblivion Noční oblohu nepoznávám, nad Cyrodilem si nic podobného nepamatuju. Ta houba v pravo mi připomíná Morrowind -> neni to ta "konverze" Morrowindu do Oblivionu?
Jméno: Majk 14. 1. 2013, 16:29:27 delete
e-mail:
 
Správně, dost politiky, koneckonců jsme s Elemirem řekli dost podobnou věc jinými slovy, takže to asi ani nemá smysl řešit dál.

Atmosférický screen, z čeho je? Nějaký díl TES?
Jméno: Adam23 14. 1. 2013, 14:54:46 delete
e-mail:
 
Vsuvka do politiky, aby srdce RPG hráče zaplesalo:

http://cloud-2.steampowered.com/ugc/11171584918105 ...

Jméno: Elemir 14. 1. 2013, 14:02:27 delete
e-mail:
 
Poněkud jsem se opozdil, manželka začala včera trénovat plížení v Oblivionu, tak už jsem se k PC nedostal

Určitě by nás větší integrace neminula, lišila by se jen doba, kdybychom k tomu dospěli. Nebyl jsem přívržencem vstupu do EU, přitom vůbec nešlo o tu myšlenku, jen o její realizaci. Členství v EU je nám překládáno jako výsada a proto bychom měli pokorně přijímat vše, co je nám nabízeno. Což je chybně. Na druhou stranu nadřazování zájmů jednotlivých členů jde zase přesně proti. V EU do určité míry chybí ochota přijímat kompromisy a hnedle si kdekdo vydupává vyjímky. Jako ČR jsme v tomhle dost zaspali, protože jsme do EU vstupovali jako idealisti. Proto tu máme po následné studené spršce tolik euroskeptiků. Takže na jedné straně je nyní třeba mít jednotný hlas (prezident vs sněmovna), ale na druhou stranu je potřeba ČR dostat do pozice rovnocenného partnera.
Jméno: Majk 13. 1. 2013, 15:51:16 delete
e-mail:
 
Trochu jsem se tomu chtěl vyhnout -- ale zdá se, že když občas plácnem něco o politice, že se tu nestrhnout hádky, česká M&M komunita je na rozdíl od mnoha jiných herních inteligentní.

Větší integrace s EU by nás nakonec stejně neminula, to by musela být protievropská celá vláda, prezident to může maximálně protahovat, což je vlastně ta nejhorší varianta a důvod, proč vypadáme jako celek za poslední roky, ehm, zajímavě (čti šašci). Buď ano nebo ne od státu jako od celku, samozřejmě třeba s připomínkama a podmínkama, ale prostě vysílat jednotnej signál. Pak se s tou zajímavostí dá dělat hodně.

Osobně mám postoj, kterej vyjadřuje hláška z Jistě, pane ministře: "nejsem protievropský, jenom protibruselský."
Jméno: Elemir 13. 1. 2013, 15:20:22 delete
e-mail:
 
Připomíná mi to hodně reklamní marketing, nakonec tě přesvědčí, že chceš něco, co ani nepotřebuješ A že teď asi nastane z televize apod. pořádná masáž ... Jsem zvědav jak to s míněním lidí pohne. Ať tak či onak, posun k větší integraci s EU už nás nemine. Z pohledu ze zahraničí musíme vypadat docela zajímavě
Jméno: Majk 13. 1. 2013, 14:37:01 delete
e-mail:
 
No to přiklonění se očekává, v zemích kde to probíhá tímto systémem dlouhou dobu je to spíš zvykem. Taky jak do nich redaktoři šili, aby to lidem prozradili. Ovšem nemyslím si, že to mělo včera nějaký větší strategický význam, říct to ten samý den považuju za zbytečný.
Jméno: Winterson 13. 1. 2013, 12:34:46 delete
e-mail:
 
Nikdy nevěř médiím, toť moje motto Ale upřímně, je jedno jestli je to modrej pták nebo červená třešeň - je to jedna a tatáž pakáž.
Jméno: Elemir 13. 1. 2013, 08:21:09 delete
e-mail:
 
Průzkumům jsem sice moc nevěřil, ale výsledek mě i tak dost překvapil. Nakonec mě dokonale zklamalo, když někteří neúspěšní kandidáti nabádali přiklonit se v druhé volbě k jednomu z favoritů. Osobně jsem si svého kandidáta vybral kvůli tomu, že mi z těch 9-ti seděl nejvíc. Neuspěl a nevidím důvod, proč bych měl jít teď volit někoho, koho jsem vůbec volit nechtěl. Normálně bych to utípl už teď, vítěz je přeci jasný
Jméno: Winterson 12. 1. 2013, 19:34:04 delete
e-mail:
 
Volby dopadly docela překvapivě. Nečekal jsem že Švarcík to dotáhne až do duelu. Zeman ani není takový překvapení není.

Každopádně, ať to dopadne jakkoliv, prezident bude exkluzivní.
Jméno: Majk 12. 1. 2013, 16:05:51 delete
e-mail:
 
No tak bodejť. I když mi fakt nedalo spát, jestli je to ta stejná taktika co zvolili lidi. Naštěstí jo.
Jméno: Adam23 12. 1. 2013, 15:58:44 delete
e-mail:
 
Tak první kolo splnilo má tajná přání D
Jméno: Majk 12. 1. 2013, 13:07:39 delete
e-mail:
 
Hm... docela i jo, ale spíš jako takovej kříženec Bobo a Kalouska.
Jméno: Adam23 12. 1. 2013, 13:01:18 delete
e-mail:
 
Teď mě napadla podobnost: Lady Loretta aka Lady Bobo, to sedí
Jméno: Majk 12. 1. 2013, 12:47:42 delete
e-mail:
 
Ale dobře já, na Stonea jsem tě tipoval.

Jinak taky (konečně) odvoleno, co si budem povídat, tady se moudrá volba odehrává jen v čistě teoretický rovině.
Jméno: Elemir 12. 1. 2013, 12:10:51 delete
e-mail:
 
Asi jsem nevolil moc moudře a byl jsem za to po právu potrestán ... ráno se mi v autě rozsvítilo několik varovných kontrolek a řízení spadlo do nouzového režimu Jako na potvoru jsou v servisu až v pondělí ...

V Enrothu někoho volit? Obtížný výběr. Z těch hlavních je mi nejsympatičtější asi Anthony Stone.
Jméno: Majk 12. 1. 2013, 09:32:06 delete
e-mail:
 
Uran: dával jsem ho dole, asi jsi to jen přehlídl.

http://www.indiegogo.com/grimoireforever ...
Jméno: Uran 12. 1. 2013, 09:21:16 delete
e-mail:
 
Grimoar Forever vypadá slibně, hlavně ty statistiky...i když 600 hodin je strašně moc. Taky tvrzení tvorby 17 let, příliš mnoho vlastností k popisu a sakra vysoká částka. Moc se mi to nezdá, ale uvidíme.

O jakou hru se jedna? Nebyl by nejaky odkaz?