Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 16. 1. 2013, 20:37:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| proč jste nechali umřít hádankářský koutek? přes týden se nikdo nezúčastnil... | |||
| Jméno: | Winterson | 16. 1. 2013, 20:21:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
Majku, ale je jen otázka času kdy ani ovladače ty křemíkový potvory nezkrotí a oni si pak začnou dělat co chtějí s uživateli! ![]() |
|||
| Jméno: | Evanna | 16. 1. 2013, 20:20:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
Mnohokrát děkuji za Vaše rady .) až bude doma moje technicky zdatnější polovička, snad mi to zprovozní ![]() |
|||
| Jméno: | Majk | 16. 1. 2013, 20:07:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
To pravda mají, ale ovladače na hlavu jsou jen ve Windows. Ostaní systémy si s hlavou neporadí a potom počítač zbaběle dělá jen to co chce uživatel. ![]() |
|||
| Jméno: | Winterson | 16. 1. 2013, 19:54:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
Počítače přeci jen mají vlastní hlavu, ať se vám to líbí nebo ne, jsou to příšerný potvory ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 16. 1. 2013, 14:49:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
V pohodě, opravil jsem to hned v původním příspěvku . Nedávno jsem zkrácený dotaz psal a bez problémů ... test repráky
Edit: teď to jde. |
|||
| Jméno: | Majk | 16. 1. 2013, 13:35:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemire, moc se omlouvám. Můžeš to prosím opravit? Neblbne nějak BBCode? | |||
| Jméno: | Majk | 16. 1. 2013, 13:32:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak pánové byli rychlejší. Já mezitím dospěl k zajímavému zjištění, půjčil jsem si notebook s 64-bit Win 7 a naninstaloval tam šestku až osmičku z GOGu, světe div se to běží bez nastavování kompatibility a dalších masochistických hrátek. Jenže ono se to může lišit i počítač od počítače, že to fungovalo tady neznamená že to je pravidlo. Nicméně se mi zdá, že ty verze z GOGu přece jen s moderními OS počítají, možná že to řeší ty jejich knihovny, těžko říct.
Jinak ještě jsem objevil návod, jak přinutit DOSBox rozjet Windows 98 včetně podpory zvuku a 3D karty. Nezkoušel jsem to, ale taky by to mohlo být řešení pro Win9x hry. Je ale evidentní, že pokud by pod tím měl jít hrát M&M plynule, bude to chtít dost silnou mašinu. V případě zájmu repráky repráky hír. |
|||
| Jméno: | Evanna | 15. 1. 2013, 19:29:35 | ![]() |
| e-mail: | trancegemini(z)seznam(tečka)cz | ||
Ahoj, mí drazí spolumilovníci M&M
Zase jsem tu dlouho nebyla (prošla jsem další neplánovanou pauzou v hraní - tu šestku tímhle tempem snad nikdy nedohraju ) každopádně jsem se konečně dostala k instalaci M&M 8 a opět jsem narazila na problém :( instalace v pořádku, ale hra nejde a nejde spustit a to ani s Elemirovo patchem :( Neustále mi to píše hlášku Direct draw error. Setkali jste se s tím někdo, nebo je to opět mým Windows Vista 64bit? dííky za odezvu ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 15. 1. 2013, 16:01:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
Původně jsem chtěl hrát jen datadisk (což jde), ale vidím, že minimálně kvůli kouzlům a spellmakingu si to dám zase celý znova ![]() |
|||
| Jméno: | schveider | 15. 1. 2013, 02:33:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Je fakt, ze si autori s tim datadiskem vyhrali. Atmosfera Manie i Dementie byla vyborne zachycena a hlavne prvni vstup do lokace datadisku nemel chybu. | |||