Jestli někdo chce zkoušet TES:Daggerfall - silně nedoporučuju. Ne kvůli hratelnosti, ta je víceméně dobrá, ale hlavně kvůli zabugovanosti, totální prázdnosti.
Dvacet, ano, DVACET minut mi trvalo než jsem prošel k nějakému obydlí - ale mezitím se nedalo nic dělat, je tam pustoprázdno, bez příšer. Jsem mohl mít jen zaseklý chození dopředu a mohl klidně jít na čaj (nekecám, udělal jsem to).
Ze začátku je to ultra-těžký, MM7 ze začátku je oproti tomu oddychovka.
Hned ze začátku na mě naběhnul namachrovanej zloděj a barbar - 2 zásahy a load. Potom takový malý ďáblík, imunní vůči nemagickým zbraním. Nezbývá než nakopat mu zadek - doslova.
A to nepočítám kostlivce, medvědy, krysy a batmany, teda netopejry.
Musím na druhou stranu říct, že se to dá zvládnout, už ze začátku najdete relativně dobrou výstroj (plátový brnění,šavle, 4.úroveň a 800 zlatých). Tím to ale končí a pak nastává šílená nuda. Je to docela škoda, potom mě to začalo bavit. |