Já se zatím nikam nehnul, stále neni čas, ale jak vidím, už si dále Jsem členem jak cechu mágů, tak i cechu zlodějů a nevypadá to, že by se to mlátilo jako v Morrowindu s cechem zlodějů (byť tam to šlo snadno obejít přes cechovní dům v jiném městě).
Znám teda jen západní pobřeží a část Skingradu Pro mě by byl ideální mix Oblivionu a Skyrimu, protože se to částečně vrací k systému Morrowindu, ale dodává mu to více možností, např. kovářství, snaťky, perky apod. Víc to hráče ke světu připoutá. Perky mi přišly z počátku jako nutné zlo, ale nakonec je to zajímavější, díky tomu si nejsou finální postavy tak podobné. V Morrowindu se rozdíl ve výběru povolání velmi rychle smazává, tohle je třeba v Oblivionu lepší, ale pořád lze u dovedností težit z vyšších levelů dovednosti -> tovaryš, expert, mistr. Právě ta nutnost mixu u mě drží Morrowind stále na prvním místě.
Edit: Jen na okraj, opět musím smeknout před GOG, zrovna jsem tam objevil Neverwinter Nights 2 Complete za 15$ Když vemu, že jsem to po českých luzích a hájích sháněl horko těžko po částech, tak tohle je bezkonkurenční nabídka. Co mi byla tenkrát platná sleva na Atari webu, když se týkala jen emerické verze a z Evropy ji tedy nešlo koupit/stáhnout :/ |