Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Jack 11. 2. 2013, 22:43:47 delete
e-mail:
 
Ahojda,
Elemire, díky za tip

"4Jack: Ten modrý čtvereček značí přechod mezi grafickým rozhraním Windows a aplikací -> nemůžou se dohodnout, kdo má slovo Občas se mi to stává u jiných her. Zkus znovu zopakovat celý postup instalace s patchi. Pokud to opět nepomůže, pak bych zvážil virtualizaci a Windows 98."

bohužel se to děje pořád, i když mám puštěno v režimu kompatibility na WIN 98.. jen mě udivuje že šestka mi šlapala jak hodinky a sedmička dělá problémy:-( nejhorší je, že mi to udělá, když si prohlížím mapu, občas když kupuju kouzla a co je nejhorší, po dlouhé době jsem získal kouzlo Městská brána, základ cestování a ejhle, modrý čtvereček po deseti restartech se mi povedlo se přenést z Nighortu do Harmondale..:-P

Jsem ve fázi, kdy plním povyšovací úkoly za cestu světla a věc co mě trápí a nedá spát - v Pevnosti Titánů jsem nenašel v truhle luk, díky kterému mě povýší na Lučiš. mistra...:-((( jinak v této pevnosti krásné věci a spousta plátové zbroje, jenže moje postavičky neumí plátovou zbroj -> hodně korunek (moje score v tuto chvíli 35 lvl, 230 000 zlatých, 0 cheatů, spousta nočních hodin hraní) =o)
Jméno: Strider 10. 2. 2013, 21:24:51 delete
e-mail:
 
Tak jsem Realms of Arkanie Blade of deestiny dohrál tak do půlky a tak nějak mně přestal bavit... No nic, zahraju znova MM VI (atypickou družinu 3x rytíř, 1x lukostřelec (když jsem zkoušel družinu se 4 rytíři, tak mi strašně vadila nemožnost pochodně v dungeonech a složité cestování (což zpomalovalo herní tempo). No a pak se pustím do zaklínače 2 (od března bych měl mít o něco lepší, asi rok až dva starý notebook (z práce) na kterém bych ho měl rozjet...
Jméno: Strider 10. 2. 2013, 21:07:47 delete
e-mail:
 
Jj, velice dobré stránky, sem tam jsem tam i něco napsal a dodal (je mi ctí, že DJ zveřejnil naskenovaný manuál W8, nebo překlad manuálu k Realms of Arkania a podobně. Ještě sleduji Databázi her, kde se ale diskutuje spíše o novinkách
Jméno: Winterson 8. 2. 2013, 20:47:40 delete
e-mail:
 
Stridere, jsem si všiml že máš účet na DJ Old Games Ale ani mě to až tak nepřekvapuje, je to dost dobrá stránka.
Jméno: Polli 6. 2. 2013, 11:27:44 delete
e-mail:
 
Děkuji za inf =o)
Jméno: Elemir 5. 2. 2013, 22:03:37 delete
e-mail:
 
Ahoj, jaká je to verze hry (nahoře v souboru README.txt)? Tohle jsem naposledy zažil u verze 1.0 s češtinou, kde bylo třeba save pozice zazálohovat, hru přeinstalovat a neinstalovat hlavně češtinu (nechat anglický originál). Čeština se znovu doinstalovala až po projití bariérou ke krystalu.
Jméno: Polli 5. 2. 2013, 19:39:41 delete
e-mail:
 
Zdravím, mám problém v MM6. Plním úkoly zadané Orákulem a jsem v hradu Alamos. Našla jsem místo kde se má napsat heslo "jbard", ale když ho tam napíšu, hra mě přemístí někam jinam, namísto toho aby mě pustila dál. Poradí mi prosím někdo co s tím???
Jméno: Winterson 4. 2. 2013, 18:41:00 delete
e-mail:
 
Tenhle remake EoB vypadal hodně dobře a dokonce už mají několik levelů. Třeba to dokončí.

Oblivion jsem začal od znova, tentokrát za Mace/restoration/destruction/illusion/alchemy/ligh- t armor/lockpick.
Sice některý questy mě čekají odznova, ale čert to vem.

Jméno: Elemir 4. 2. 2013, 18:34:07 delete
e-mail:
 
Oblivion jsem nainstaloval úplně bez problémů. Jenom jsem dodržel instalaci patchů tak, jak bylo napsáno v README každého z nich. Nakonec čeština a jede to. V podstatě nejpomalejší bylo kopírování souborů během instalace.

Pokračuju v průzkumu okolí, dle Annotated Oblivion Game Map mám za sebou oblast Leyawiin Sector, Bravil Sector a 1/2 Nibenay Sectoru. Samozřejmě plus to, co jsem vzal na začátku v okolí Anvil -> Skingrad. Cestou jsem narazil i na questové dungeony, kde zůstalo něco zavřené nebo jsem se tam vůbec nedostal. Alespoň vím, kam mě co ještě zavane. K některým místům jsem si psal i komentáře. Nejzajímavější byl včerejší výlet do Sundercliff Watch, strávil jsem tam plno času ... ani ne bojem, hlavní záporák padl po 3 výstřelech, ale odnášením pokladů. Naštěstí jsem v Bravilu koupil dům. V podstatě všechno nosím teď jen tam, takže každý dungeon po vymlácení odnosím, beru všechno od cca 500 septimů výše. Bohužel jsem získal i zápornou zkušenost, že i truhly v cechu, kde jsem členem, se respawnujou. Přišel jsem tak o komplet výzbroj Ameliona :(
Jméno: Uran 4. 2. 2013, 08:43:23 delete
e-mail:
 
Taky se na Oblivion chystam. Jen instalace s datadisky, OOO Patchem, patchi a cestinami je Adventura a RPG samo o sobe. . Jako reseni jsem zvolil koupi Oblivionu az tedka vyjde v breznu a stazeni war vychytane verze.
Jméno: schveider 3. 2. 2013, 23:18:04 delete
e-mail:
 
Jo, tak tahle presne vypadal muj prvni pruchod Oblivionem. Splinil jsem milion ukolu a pak si nahodou vzpomnel, ze tahle hra ma i hlavni dej . Jinak inspirovan vami jsem si rikal, ze bych si taky zahral, ale kdyz jsem videl ten dialog tvorby postavy, tak jsem to vzdal
Jméno: Adam23 3. 2. 2013, 23:10:15 delete
e-mail:
 
Tak v Oblivionu jsem prochodil hodně území a poplnil fůru questů, čas na hlavní dějovou linku. Tentokrát budu poctivě zavírat brány.
Jméno: Strider 27. 1. 2013, 20:50:39 delete
e-mail:
 
Sleduje přípravu remaku EoB už dlouho, bohužel, myslel jsem si (naivně), že remaky starých dungeonů (po vyjití editoru LoG) budou přibývat jak houby po dešti... Držím jim palce.
Jméno: Winterson 25. 1. 2013, 21:36:23 delete
e-mail:
 
http://www.oldgames.sk/disc/eye-of-the-beholder-re ... nemuselo by to být špatný
Jméno: Adam23 25. 1. 2013, 17:05:01 delete
e-mail:
 
...

http://store.steampowered.com/app/22330 ...

Jméno: Help 25. 1. 2013, 16:39:52 delete
e-mail:
 
Odkaz ke stazení ?
Jméno: Elemir 25. 1. 2013, 16:03:18 delete
e-mail:
 
Konečně se mi podařilo projít až na východní hranice přes Bravil. Objevil jsem teda i ten portál na Shivering Isles. Levelem jsem momentálně 36, lukostřelba přešla úroveň 75, takže jsem zas o kus lepší v boji. Dungeony jsem navštívil jen dva, vrak lodi u Bravilu a plnil jsem úkol pro Meridii (hezká odměna -> prsten chameleon 35%). Chci to projít až do Leyawiin a pak bych to vzal zase směrem zpátky hezky systematicky. Nejhorší je teď nosit věci na prodej, nechávám to, kde se dá. Jenom ve Skingradu mám věci za reálných 10k septimů.
Jméno: Adam23 25. 1. 2013, 15:55:57 delete
e-mail:
 
Oblivion, pouze offline
Jméno: Help 25. 1. 2013, 12:28:45 delete
e-mail:
 
Jakou že to hrajete hru je online ? ...
Jméno: Adam23 24. 1. 2013, 23:00:02 delete
e-mail:
 
Tak já právě dokončil Quest s Mehrunes Razor dýkou. Lvl 5 a hodin už mnoho