Ahojda,
Elemire, díky za tip
"4Jack: Ten modrý čtvereček značí přechod mezi grafickým rozhraním Windows a aplikací -> nemůžou se dohodnout, kdo má slovo Občas se mi to stává u jiných her. Zkus znovu zopakovat celý postup instalace s patchi. Pokud to opět nepomůže, pak bych zvážil virtualizaci a Windows 98."
bohužel se to děje pořád, i když mám puštěno v režimu kompatibility na WIN 98.. jen mě udivuje že šestka mi šlapala jak hodinky a sedmička dělá problémy:-( nejhorší je, že mi to udělá, když si prohlížím mapu, občas když kupuju kouzla a co je nejhorší, po dlouhé době jsem získal kouzlo Městská brána, základ cestování a ejhle, modrý čtvereček po deseti restartech se mi povedlo se přenést z Nighortu do Harmondale..:-P
Jsem ve fázi, kdy plním povyšovací úkoly za cestu světla a věc co mě trápí a nedá spát - v Pevnosti Titánů jsem nenašel v truhle luk, díky kterému mě povýší na Lučiš. mistra...:-((( jinak v této pevnosti krásné věci a spousta plátové zbroje, jenže moje postavičky neumí plátovou zbroj -> hodně korunek (moje score v tuto chvíli 35 lvl, 230 000 zlatých, 0 cheatů, spousta nočních hodin hraní) =o) |