Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Winterson | 16. 2. 2013, 21:12:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
ááá, promiň, sčadil jsem ti jméno Jsem koukal jinam a nepřemýšlel jsem. |
|||
| Jméno: | Rengo | 16. 2. 2013, 21:11:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Kdokoliv, pokud k tomu má silný PC aby utáhlo Fraps nebo jiný program, mikrofon (pokud chceš komentovat) a čas na hraní. | |||
| Jméno: | rengo | 16. 2. 2013, 16:55:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Venuju se nekdo lets play?
Zajímalo by mě jestli to může dělat jen zkušenej hráč a nebo i hráč, kterej by hrá lhru poprve. |
|||
| Jméno: | ZecK | 15. 2. 2013, 18:30:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na těchto stránkách http://www.portailsmm.com/comm/MM8-FAQ-Items.html# ... jsem našel seznam jakýchsi předmětů v MM VIII, které se nikde ve hře nevyskytují, (vyjma druidské čelenky) ale jsou podle všeho součástí datových souborů hry. Nemáte někdo zdání k čemu se ty předměty vázaly? | |||
| Jméno: | Nerevanin | 15. 2. 2013, 18:12:56 | ![]() |
| e-mail: | nerevanin(z)ufoni(tečka)cz | ||
| Ahoj, nevím, co to je warez, tak snad mi odpovíte, jestli to, na co se ptám, je warez, tak se omlouvám.
Pokud by se stalo, že jsem nadměrně tupá a v M&M 7 jsem se dala cestou temnoty a dřív, než jsem se dostala k povýšení na Liche, jsem dala Maximovi džbány proměny, co mám dělat? Je ještě nějaká šance získat nějak džbány kromě toho, že bych si je přidala? Respawnou se s lokací? Díky za případnou odpověď. Nerevanin |
|||
| Jméno: | Strider | 14. 2. 2013, 20:04:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Stíny nad Rivou nešly dohrát, v sídle královny hra vždy spadla ... tehdy ještě nebyl net, doufám, že už ta kritická chyba je opravena... | |||
| Jméno: | Hans | 14. 2. 2013, 17:37:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
super stranky! bomba ze ty hry jeste nekdo hraje... okamzite stahuju mm6 (muj oblibeny) a jdu na to ![]() |
|||
| Jméno: | Strider | 13. 2. 2013, 20:41:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To jo, hodilo se mi to ke stažení ReA : Stíny nad Rivou (originálku mám z gogu, ale čeština na netu ke stažení není nikde...) | |||
| Jméno: | JCMurphy | 12. 2. 2013, 23:59:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_respaw ... |
|||
| Jméno: | howady | 12. 2. 2013, 16:33:00 | ![]() |
| e-mail: | howady(zavinac)centrum(tečka)sk | ||
| Narazil jsem na ruskou modifikaci "Heroes of Might And Magic III" s názvem "HoMM 3 HD" jinak také "HoMM3 High Resolution Project", která kromě vyšších rozlišení opravuje řadu bugů. Testoval jsem ji na edici "Heroes of Might And Magic III Complete" a aoplikovanou češtinou. Všechno dá se řící funguje až na chybová hlášení o chybně namapovaných zdrojích (resources), která se objevují pokaždé při spuštění scénářů jednotlivých kampaní. I přestyto chybky se podle mého dojmu jedná o velmi povedenou modifikaci a stařičký HoMM3 v ní vypadá poměrně luxusně a vyšší rozlišení mu sluší.
Adresa modifikace: https://sites.google.com/site/heroes3hd/ |
|||