Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Winterson 16. 2. 2013, 21:12:48 delete
e-mail:
 
ááá, promiň, sčadil jsem ti jméno Jsem koukal jinam a nepřemýšlel jsem.
Jméno: Rengo 16. 2. 2013, 21:11:48 delete
e-mail:
 
Kdokoliv, pokud k tomu má silný PC aby utáhlo Fraps nebo jiný program, mikrofon (pokud chceš komentovat) a čas na hraní.
Jméno: rengo 16. 2. 2013, 16:55:04 delete
e-mail:
 
Venuju se nekdo lets play?
Zajímalo by mě jestli to může dělat jen zkušenej hráč a nebo i hráč, kterej by hrá lhru poprve.
Jméno: KILLER 16. 2. 2013, 12:49:27 delete
e-mail:
 
Nerevanin: Nerespawnou. Teď už ti pomůže jen editor savů. Ale pro přístě hrej s nejnovějším patchem:

www.svetmightandmagic.cz/download/patche/MM7patchL- oc1_6_2.rar

a už nebudeš muset tento problém řešit.
Jméno: ZecK 15. 2. 2013, 18:30:44 delete
e-mail:
 
Na těchto stránkách http://www.portailsmm.com/comm/MM8-FAQ-Items.html# ... jsem našel seznam jakýchsi předmětů v MM VIII, které se nikde ve hře nevyskytují, (vyjma druidské čelenky) ale jsou podle všeho součástí datových souborů hry. Nemáte někdo zdání k čemu se ty předměty vázaly?
Jméno: Nerevanin 15. 2. 2013, 18:12:56 delete
e-mail:
 
Ahoj, nevím, co to je warez, tak snad mi odpovíte, jestli to, na co se ptám, je warez, tak se omlouvám.

Pokud by se stalo, že jsem nadměrně tupá a v M&M 7 jsem se dala cestou temnoty a dřív, než jsem se dostala k povýšení na Liche, jsem dala Maximovi džbány proměny, co mám dělat? Je ještě nějaká šance získat nějak džbány kromě toho, že bych si je přidala? Respawnou se s lokací?

Díky za případnou odpověď.
Nerevanin
Jméno: Strider 14. 2. 2013, 20:04:23 delete
e-mail:
 
Stíny nad Rivou nešly dohrát, v sídle královny hra vždy spadla ... tehdy ještě nebyl net, doufám, že už ta kritická chyba je opravena...
Jméno: Hans 14. 2. 2013, 17:37:18 delete
e-mail:
 
super stranky! bomba ze ty hry jeste nekdo hraje... okamzite stahuju mm6 (muj oblibeny) a jdu na to
Jméno: Winterson 13. 2. 2013, 22:15:56 delete
e-mail:
 
Jsem se po tom překladu taky zkoušel dívat - bezvýsledně. Akorát jsem našel zmínku, že překlad je strašně zabugovanej (nebo tím myslel, že je nepřesný?).
Jméno: Strider 13. 2. 2013, 20:41:47 delete
e-mail:
 
To jo, hodilo se mi to ke stažení ReA : Stíny nad Rivou (originálku mám z gogu, ale čeština na netu ke stažení není nikde...)
Jméno: Winterson 13. 2. 2013, 17:29:39 delete
e-mail:
 
Strider: Občas na DJ Old Games pošlu nějakou recenzi, sice jich je už sedm, ale dvě jsou jaksi hodně nepovedené a požádal jsem o jejich výmaz. Nedávno jsem tam poslal recenzi na Wizardry 8 a BLOOD 2. Potom ta bodová dotace vždycky potěší A hodí se na premium účet na stažení her, který už nemůžu sehnat téměř nike.
Jméno: JCMurphy 12. 2. 2013, 23:59:00 delete
e-mail:
 
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_respaw ...

Jméno: Jack 12. 2. 2013, 23:16:58 delete
e-mail:
 
ještě jedna věc, dotaz, o Respawnu - obnoví se mi nestvůry v lokalitě dva roky poté co ji navštívím nebo dva roky od začátku hry se obnoví všechny lokality - tj. v Harmondale se mě objevili znovu nestvůry, objeví se zároveň i v Avlee? Narážím na mou prokletou pevnost Titánů, kde tajně doufám bude znovu v truhle luk, který potřebuji pro povýšení
Jméno: Jack 12. 2. 2013, 20:29:02 delete
e-mail:
 
jojo, první povýšení samozřejmě mám
Jméno: JCMurphy 12. 2. 2013, 19:11:23 delete
e-mail:
 
počkej
máš teda první povýšení, nebo ne?
Jméno: Jack 12. 2. 2013, 18:37:24 delete
e-mail:
 
JCMurphy - byl sem ve správné truhle, prohledal jsem i všechny ostatní pokud by byl na postavě, nemělo by to mít vliv na splnění úkolu, zkoušel sem dát i všechny luky z postav do inventářů a nic.. no protože to je úkol na druhé povýšení, jedinný co mě teď napadlo, že nejsem poprvé povýšenej ale to by mě teoreticky nezadal povyšovací úkol...:-P

dobrej trik takhle sem si nechal vyrobit koženou zbroj která doplňuje manu, koženou zbroj která doplňuje manu a dvě suprový kroužkový zbroje
Jméno: howady 12. 2. 2013, 16:33:00 delete
e-mail:
 
Narazil jsem na ruskou modifikaci "Heroes of Might And Magic III" s názvem "HoMM 3 HD" jinak také "HoMM3 High Resolution Project", která kromě vyšších rozlišení opravuje řadu bugů. Testoval jsem ji na edici "Heroes of Might And Magic III Complete" a aoplikovanou češtinou. Všechno dá se řící funguje až na chybová hlášení o chybně namapovaných zdrojích (resources), která se objevují pokaždé při spuštění scénářů jednotlivých kampaní. I přestyto chybky se podle mého dojmu jedná o velmi povedenou modifikaci a stařičký HoMM3 v ní vypadá poměrně luxusně a vyšší rozlišení mu sluší.

Adresa modifikace: https://sites.google.com/site/heroes3hd/
Jméno: JCMurphy 12. 2. 2013, 13:01:06 delete
e-mail:
 
hmm... truhla je před zadáním questu prázdná, po zadání se v ní objeví luk a v truhle je tím pádem jenom luk
jseš si jistej, že žes byl ve správné truhle, případně nedals ho už na některou postavu?
soudce jsi zkoušel, takže mě už nic jinýho nenapadá
equip je anglický označení pro výbavu... hrál jsem rok World of Warcraft a zanechalo to na mě jisté následky
ten trik spočívá v tom, že při vstupu se ti v truhlách náhodně generuje obsah, takže já mám takovej zvyk nahrávat, dokud v truhlách nenajdu něco co se mi hodně líbí (tuhle fintu je vhodné aplikovat jenom v pevnosti titánů kvůli kvalitě a kvantitě truhel na tak malou plochu)

no každopádně to zkus všechno zkontrolovat... zadání questu a tlačítko u soudce řádně proklikej
Jméno: Jack 12. 2. 2013, 10:06:51 delete
e-mail:
 
Ukol uz mam zadanej, jedine me napada jestli sem nevybral truhlu a luk nezahodil protoze se mi nevesel do inventare a nebo jestli sem ho neprodal ale ukolovej predmet nejde prodat ne? U soudce sem se taky stavoval a pri kliknuti na ztratil sem to me da akorat abnormalni hlavu golema kterou nechci:-D budu asi muset pockat na obnoveni mapy a modlit se ze tam bude JC dik za odpoved prrosim co si mam predstavit pod pojmem equip hru pravidelne ukladam, pomalu po kazdy nestvure ukladam takze kdyz hra spadne tak mam nastesti ulozeno
Jméno: JCMurphy 11. 2. 2013, 23:45:55 delete
e-mail:
 
ten luk se tam neobjeví dokud nemáš zadaný quest, jinak já vždycky používám autosave při vstupu do pevnosti a snažím se narollovat nějakej pro mě vhodný equip ale to už je takovej menší podvod