Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Jack 6. 3. 2013, 02:34:43 delete
e-mail:
 
Blbá otázka zodpovězena - Blasterů už mám plný inventář.. sakra lidi, to je tak chytlavá hra.. kdyby nebylo půl třetí ráno a já v šest nevstával do práce, tak ještě pařím.. teď už jen závěrečný úkol
Jméno: Jack 5. 3. 2013, 23:40:58 delete
e-mail:
 
tak se posouvám v záchraně Erathie dál - nyní jsem vyslán do země obrů.. level 53+ a dovednost Blasteru na velmistrovské úrovni.. blbá otázka zní - kde seženu Blastery?
Jméno: Jack 5. 3. 2013, 20:42:28 delete
e-mail:
 
já sem se teda prvně na to díval z rychlíku a včera sem si to pustil pěkně od začátku a u konce sem už usnul:-D je to ale mazec jak to rychle dohráli a opravdu load/save.. jako rekord dobrý ale vůbec bych si tu hru neužil.. docela sem čuměl jak se v první vesnici dostal do tý gobliní hlásky a odtamtud do pouště:-O to sem nějak asi při hraní minul:-D
Jméno: Adam23 28. 2. 2013, 21:14:10 delete
e-mail:
 
NWC dungeon já považuju za cheat.
Jméno: Elemir 28. 2. 2013, 19:54:54 delete
e-mail:
 
Mám to za sebou Netuším, co tam měl za patch, takže vynechám takové věci, jako že na molu se normálně spát nedá apod. Dokonce mám pocit, že v jednu chvíli spal ve vzduchu.

Tak jak je to tam vidět, to vypadá v pořádku. Jen mě tam vadí zneužívání NWC dungeonu nebo generování vhodných NPC metodou load/save. Průchod Hrobkou VARN byl třeba zajímavý, tak škoda to kazit něčím takovým. Jinak to musel mít dobře promyšlené a asi i nacvičené, chvilkama jsem moc nestíhal sledovat, co přesně provedl
Jméno: Elemir 27. 2. 2013, 19:21:44 delete
e-mail:
 
Díky, v pátek na to kouknu. Zatím jsem si to stáhl, ale budu si na to muset vyhradit čas mimo práci
Jméno: Jack 27. 2. 2013, 12:13:54 delete
e-mail:
 
Oprava odkazu

http://dl.speeddemosarchive.com/demo.pl?MightAndMa ...
Jméno: Jack 27. 2. 2013, 12:11:15 delete
e-mail:
 
Nasel jsem

http%3a%2f%2fdl%2espeeddemosarchive%2ecom%2fdemo%2- epl%3fMightAndMagic6%5fGood%5f4220
Jméno: Elemir 27. 2. 2013, 11:18:33 delete
e-mail:
 
Odkaz na video za 55 minut jsem tu nikde neviděl, takže to bude asi odjinud. Reálnost takového podniku nedokážu posoudit. Když to porovnám se sebou a družinou druidů v sedmém díle, tak jenom přežít Lincoln trvalo pár desítek minut. Šestka přitom představuje o pár nástrah více, byť se v ní dá dobře uplatnit černá magie, jak už Yuana několikrát popisovala, takže projít Kreegany může být hračka. Navíc u toho videa asi budou i levely postav jinde.

Pamatuju si, že naposledy jsem zkoušel najít rychlou cestu ke krystalu v Alamosu, zabralo to cca 5 minut. Hrad Darkmoore odhaduju při troše dobré vůle a štěstí na 10 minut. Nejrychlejší je Kreegspire a celkem to půjde i v chrámu Baa, kde jsem zkoušel dřívě raděný skok ze shora přímo na plošinu. Oboje tak 5-10 minut. Kontrolní centrum se dá vynechat (reaktor lze sundat i obyčejnými zbraněmi), takže zbývá Hrobka VARN a tady jsou potvory docela tuhé. Metoda Load/Save a cca 15-20 minut. To je tak dohromady 35-45 minut + 5-10 na Úl. Do toho je třeba splnit úkoly rady a hlavně se připravit na levelování.

Jak jsem psal, těžko říct, za sebe bych ale řekl, že ne Muselo by se to ovšem vyzkoušet, možná by to v některých bodech překvapilo. Kdysi jsem viděl podobné video u Morrowindu, ale tam lze krásně využít skoků v hlavní dějové lince a v podstatě zneužít systém alchymie.
Jméno: Jack 27. 2. 2013, 00:04:55 delete
e-mail:
 
Díky Elemire za tip, hned vyzkoušíma JC za radu s lukem - bylo mi divní že v editoru ho vidím dvakrát, tak jsem oba vyzkoušel a nic.. avast mám v "tichém herním režimu" a firewall nefím..:-P dnes jsem se pustil do dlouho odkládaných úkolů - najít knihu Božský zásah v Líhni v Jámě ale povedlo se naštěstí rychle a konečně jsem mohl své kouzelnické schopnosti dotáhnout na velmistra když už jsem se pustil do plnění odkládaných věcí, šel jsem rovnou i do Mlžných stěn, ze kterých sem měl trochu strach, ale velmistrovská neviditelnost na 9 hodin mi bohatě stačila a šlo to pěkně rychle no a při pilování dovedností jsem jen tak mimochodem vyčistil v Nighortu horu a objevil džbány pro nekromancery, který se i hodily dnes jsem vlastně pokračoval ve hraní od místa, kde jsem před rokem skončil, tkže pro mě nové prostředí Jinak jsem buď na těchto stránkách, nebo na diskuzi lide.cz narazil na video, na kterém během 55 minut hrajou celej VI díl, dobrej mazec, pořád tomu nevěřím, že by se to dalo za hodinu dohrát..:-O
Jméno: Elemir 24. 2. 2013, 18:10:45 delete
e-mail:
 
4Jack: Ještě mě napadla jedna věc, máš na pozadí spuštěný antivir nebo firewall?. Moc velká naděje na souvislost neni, ale co kdyby ...
Jméno: Elemir 20. 2. 2013, 07:47:30 delete
e-mail:
 
Já to prošel, jak jsem říkal na začátku, nejprve všechno co šlo. Ve 2/3 mapy jsem se dostal na level 50 a úkoly jsem začal ve větším plnit až teď. Moc vychytávek jsem ještě nepobral, konečně jsem arcimágem, takže očarovávání začne až teď. Magicku mám nějakých 250, na velké kouzlení to neni, ale Paralýza s tím jde Spíš se chci zaměřit na bonus s Chameleonem a Pírko kvůli nosnosti. Bossem nejsem ani na té padesátce, větším akcím se musím vyhnout obloukem a vyřešit je hezky stealth Příště zvážím mod na vyvážení obtížnosti. Chtěl jsem začít linku KotN, ale hnedle se to buglo. SI hraje manželka, takže sám ho asi začínat už nebudu, dost jsem toho viděl u ní. Koukal jsem, že mi včera přišel mail od XZone s oznámením nového datadisku ke Skyrimu s tématikou Solstheimu, to by za úvahu stálo, docela jsem měl ten ostrov rád.
Jméno: Adam23 19. 2. 2013, 16:53:04 delete
e-mail:
 
4Elemir: Oblivion jsem zdárně dohrál včetně datáče minulý týden. Hlavní linku jsem si nechal na konec a s ´efficient levellingem´ jsem byl na 11 levelu boss 95 endurance a cca 500 magicka Shield 82 a Spell Absorption 69. Zabíjelo mě pak hlavně reflect damage. Pěkně jsem si to užil. Teď když se Gaben uráčil dát pro nás Skyrim na Steam, počkám si na 75% off a je to doma
Jméno: Elemir 19. 2. 2013, 11:16:05 delete
e-mail:
 
4Martin K. Marw88: Díky
Jméno: JCMurphy 18. 2. 2013, 00:00:58 delete
e-mail:
 
přidal sis přes editor vylepšenej, nebo původní? ten co najdeš v truhle má bonus myslím +6 a ten potřebuješ na quest, pak ti ho vylepší na +12
Jméno: Jack 17. 2. 2013, 20:27:05 delete
e-mail:
 
Pěknou neděli přeji modrý čtvereček mi nedá spát, zkusil jsem přeinstalovat hru, dát jiný patch a vypadalo to slibně, jenže po pěti minutách hraní byl čtvereček v městské bráně zpět :´-( splnění povyšovacího úkolu - donést Skvělý luk do Harmondale se stále nedaří:-( ač nerad, v editoru jsem přidal postavě do inventáře Skvělý luk a ten bastard v Harmondale to nepochopil a "nenašel ho v inventáři" tak už fakt nefím *s16*
Jméno: ZecK 17. 2. 2013, 19:55:58 delete
e-mail:
 
To Elemir: MM8 je aspoň pro mě nejlepší díl, byť je krátký a dá se mu vytknout spousta věcí. Podle mého soudu je jen nedodělkem. Kdyby byl herní svět větší, tedy alespoň stejně velký jako v MM7 (přidáním např. Vori, Karigoru a třeba ještě nějakého ostrova nebo menší pevniny) a prodloužila by se dějová linie a množství úkolů (hlavních i vedlejších), přidalo se víc povolání (třeba druid), pak by mohl směle konkurovat šestce.

Mě z těch předmětů zaujal ten pirátský klobouk, protože pokud mě paměť neklame tak se nejvyšší pirát jmenoval Stanley, a je škoda že se s ním člověk nemohl ve hře setkat (úkol třeba mohl být ukradni mu ten klobouk/dones mu ho a podobně).
Jméno: Martin K. Marw88 17. 2. 2013, 12:23:03 delete
e-mail:
 
Might and magic me u sesteho dilu me chytl za hracske srdce...Kdyz sem zhanel cestinu nebo se nekde sekl navstivil sem poze tuto stranku je snad vse co milovnik MM muze chtit myslim ze mm6 budou navzdy legendou a jen tezko se priblizi hratelnosti a radosti ze hry.Tato stranka je skvela skoro stejne jako mm6 diky.
Jméno: Elemir 17. 2. 2013, 11:05:07 delete
e-mail:
 
4ZecK: Krom druidské čelenky o těch ostatních nevím nic. Kdysi dávno se hodně mluvilo o tom, že MM8 měla být přelomovou hrou, ale jak se tlačilo na nový engine, tak se toho dost přesunulo rovnou k vývoji MM9. Arcane Key např. hodně připomíná Kámen řádu.

4Adam23: Taaak, před hodinou jsem dokončil poslední "volný" dungeon v Oblivionu a na řadě je začít se zabývat úkoly. Nedělám si teda iluze, že jsem prošel úplně vše, zřejmě tu budou ještě nějaké sklepy, skryté jeskyně apod., ale to neni běžně na mapě, takže na to dojde až časem. Musím říct, že ke konci už mě to moc nebavilo a od sektoru Brumy jsem měl nutkání dělat i úkolové věci. Znovu už bych tohle všechno neabsolvoval, příště raději rovnou úkoly. Už teď šlo vidět, že plno z toho navštívím kvůli nim znovu
Jméno: rengo 16. 2. 2013, 21:52:45 delete
e-mail:
 
v pohode ... dík ...