Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 22. 3. 2013, 06:54:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, máš save. kde si ti jí podařilo získat? Takhle to původně mělo být.
Edit: Oznámení o Might and Magic X jsem již zařadil mezi novinky. |
|||
| Jméno: | Avenca | 22. 3. 2013, 00:25:19 | ![]() |
| e-mail: | a(tečka)vensky(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj,mam originalni hru a ta upiri plastenka se opravdu nachazi v tatalii a myslim ze to je i dukaz o splneni ukolu s upirem za stranu svetla. | |||
| Jméno: | bubak | 21. 3. 2013, 21:04:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| http://might-and-magic.ubi.com/mightandmagicx-lega ... | |||
| Jméno: | Elemir | 19. 3. 2013, 17:54:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Viz poslední příspěvek tady a dále. Jedná se o neoficiální pokračování, více se dozvíme, až Ubisoft zveřejní podrobnosti. | |||
| Jméno: | Tindo | 19. 3. 2013, 17:33:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Netušíte náhodou, jestli se opravdu chystá oficiální pokračování?
http://might-and-magic.ubi.com/universe/en-US/x.as ... |
|||
| Jméno: | KILLER | 14. 3. 2013, 22:40:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Kalmi: "Count" znamená počet, proto QuickSaveCount=2 znamená, že se ti rychle uložené pozice budou ukládat do dvou slotů. | |||
| Jméno: | Elemir | 13. 3. 2013, 11:49:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| U první hodnoty netušim, k čemu přesně slouží, ta druhá je definice klávesy, kterou se quicksave provádí (F11).
Jinak koukni přímo na stránky Sergeje a stáhni si MM6 Controls v1.1. Uložíš to do kořenového adresáře hry a spustíš. První klávesa, kterou stiskneš je originál, druhá bude alternativa a tak dále řádek po řádku. Po uložení se celé předefinování zapíše do mm6.ini. |
|||
| Jméno: | Kalmi | 13. 3. 2013, 10:39:07 | ![]() |
| e-mail: | - | ||
| Dakujem, uz to teda frci, mal by som este dve dalsie otazky :
QuickSavesCount=2 , co je 2 ? QuickSavesKey=122 , co je 122 ? a dalej ci sa da niekde zmenit cely controls, tda mam namysli, dopredu ,do zadu, skok a atd. Este raz, diky ![]() |
|||
| Jméno: | Kalmi | 12. 3. 2013, 11:17:26 | ![]() |
| e-mail: | - | ||
Ahojte, neviem ci sa to tu niekde spomina,ale pre istotu, mal som problem (v MM6), ze ked som vysiel z Chramu Baa (Hrad ironfist), nevedel som sa pohnut, vyriesil to az GrayFace patch, ktory som tu stiahol , dfm ze som s nic uz dalsie nepokazil. Na stranke GrayFace pisu, ze dodali always run, otocit pri odchode a zmenit controls a atd , ale nejak tieto zmeny nevidim :/... patch mi frci aj na Win 7 64bit.
A len tak mimochodom, ked uz sem pisem prvy krat , diky moc za tento web, uzasny prehlad a vsetko ! Som fanusikom MM uz 10-12 rokov a MM epizody mam 2-3 krat do roka , takze som rad,ze to tu stale pekne funguje . Diky. |
|||
| Jméno: | Damien Deacon | 8. 3. 2013, 21:29:13 | ![]() |
| e-mail: | snowland(tečka)doc(z)gmail(tečka)com | ||
| Vyborne stranky!!! Might and Magic 6 je uplne prva hra, ktoru som hral na mojom prvom PC (Pentium 133 MHz) a od tej doby mi tento svet naozaj ucaroval a nedam na tuto hru dopustit. Elemir odviedol si fakt kus skvelej prace a vdaka tymto strankam objavujem nove skyte veci aspekty hry, o ktorych som doteraz nevedel.
PS: O tej chemii a matike by sme mohli hovorit dlho :d Pozdravujem z FCHPT STU BA xDdd |
|||
| Jméno: | Adam23 | 7. 3. 2013, 18:18:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Taky gratuluju, já tyhle sólo či neúplný party hrát nemůžu, mám depku z těch hrobečků. | |||
| Jméno: | Elemir | 7. 3. 2013, 16:59:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
Taky gratuluju
Vidíš, to jsem nepostřehl, já myslel, že máš plnou družinu. |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 7. 3. 2013, 15:20:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| uuf... po půl roce jsem dohrál M&M VI solo druida
screen v síni slávy nikdy víc šestku už fakt ne... neviditelnost a ochrana před magií strašně chybí |
|||