Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 22. 3. 2013, 06:54:58 delete
e-mail:
 
Ahoj, máš save. kde si ti jí podařilo získat? Takhle to původně mělo být.

Edit: Oznámení o Might and Magic X jsem již zařadil mezi novinky.
Jméno: Avenca 22. 3. 2013, 00:25:19 delete
e-mail:
 
Ahoj,mam originalni hru a ta upiri plastenka se opravdu nachazi v tatalii a myslim ze to je i dukaz o splneni ukolu s upirem za stranu svetla.
Jméno: bubak 21. 3. 2013, 21:04:34 delete
e-mail:
 
http://might-and-magic.ubi.com/mightandmagicx-lega ...
Jméno: Winterson 21. 3. 2013, 07:01:30 delete
e-mail:
 
Neoficiální pokračování...á sakra, to zavání osudem HOMAM VI. Už to vidím - konzoloidní ovládání, zjednodušený interface, osekané statistiky, limitovaný inventář, prosťoučký až tupý děj, koridorový svět - ale halvně že to bude mít next-gen grafiku.

Tohle jsou moje první myšlenky a vstávají mi z toho chlupy i na p...ozadí.
Jméno: Elemir 19. 3. 2013, 17:54:03 delete
e-mail:
 
Viz poslední příspěvek tady a dále. Jedná se o neoficiální pokračování, více se dozvíme, až Ubisoft zveřejní podrobnosti.
Jméno: Tindo 19. 3. 2013, 17:33:05 delete
e-mail:
 
Netušíte náhodou, jestli se opravdu chystá oficiální pokračování?

http://might-and-magic.ubi.com/universe/en-US/x.as ...
Jméno: KILLER 14. 3. 2013, 22:40:39 delete
e-mail:
 
Kalmi: "Count" znamená počet, proto QuickSaveCount=2 znamená, že se ti rychle uložené pozice budou ukládat do dvou slotů.
Jméno: Elemir 13. 3. 2013, 11:49:09 delete
e-mail:
 
U první hodnoty netušim, k čemu přesně slouží, ta druhá je definice klávesy, kterou se quicksave provádí (F11).

Jinak koukni přímo na stránky Sergeje a stáhni si MM6 Controls v1.1. Uložíš to do kořenového adresáře hry a spustíš. První klávesa, kterou stiskneš je originál, druhá bude alternativa a tak dále řádek po řádku. Po uložení se celé předefinování zapíše do mm6.ini.
Jméno: Kalmi 13. 3. 2013, 10:39:07 delete
e-mail:
 
Dakujem, uz to teda frci, mal by som este dve dalsie otazky :
QuickSavesCount=2 , co je 2 ?
QuickSavesKey=122 , co je 122 ?

a dalej ci sa da niekde zmenit cely controls, tda mam namysli, dopredu ,do zadu, skok a atd.
Este raz, diky
Jméno: Elemir 12. 3. 2013, 11:42:00 delete
e-mail:
 
Ahoj a díky.

Ve složce s hrou najdeš po aplikaci GrayFace patche soubor mm6.ini, kterým se provádí příslušná konfigurace. Pokud chceš používat always run, tak musí být v souboru nastaveno AlwaysRun=1, otočení při odchodu je FlipOnExit=1 apod. Koukni tedy nejdřív tam, jestli je to takto nastavené.
Jméno: Kalmi 12. 3. 2013, 11:17:26 delete
e-mail:
 
Ahojte, neviem ci sa to tu niekde spomina,ale pre istotu, mal som problem (v MM6), ze ked som vysiel z Chramu Baa (Hrad ironfist), nevedel som sa pohnut, vyriesil to az GrayFace patch, ktory som tu stiahol , dfm ze som s nic uz dalsie nepokazil. Na stranke GrayFace pisu, ze dodali always run, otocit pri odchode a zmenit controls a atd , ale nejak tieto zmeny nevidim :/... patch mi frci aj na Win 7 64bit.

A len tak mimochodom, ked uz sem pisem prvy krat , diky moc za tento web, uzasny prehlad a vsetko ! Som fanusikom MM uz 10-12 rokov a MM epizody mam 2-3 krat do roka , takze som rad,ze to tu stale pekne funguje . Diky.
Jméno: Elemir 8. 3. 2013, 21:44:40 delete
e-mail:
 
Díky. Jak jde postupně čas, tak pomalu zjišťuju, že už si vlastně na haldu věcí nevzpomínám Nakonec zůstalo jen u doučování matematiky pro SŠ. Ale někdy překvapím i sám sebe.

4Adam23: Když jsem večer koukal na zprávy, tak mě napadlo hodně věcí, včetně těch morbidnějších Jen doufám, že to opravdu k nějaké změně povede.
Jméno: Damien Deacon 8. 3. 2013, 21:29:13 delete
e-mail:
 
Vyborne stranky!!! Might and Magic 6 je uplne prva hra, ktoru som hral na mojom prvom PC (Pentium 133 MHz) a od tej doby mi tento svet naozaj ucaroval a nedam na tuto hru dopustit. Elemir odviedol si fakt kus skvelej prace a vdaka tymto strankam objavujem nove skyte veci aspekty hry, o ktorych som doteraz nevedel.
PS: O tej chemii a matike by sme mohli hovorit dlho :d Pozdravujem z FCHPT STU BA xDdd
Jméno: Adam23 8. 3. 2013, 13:35:51 delete
e-mail:
 
Tak máme novýho prezidenta...
Jméno: Adam23 7. 3. 2013, 18:18:01 delete
e-mail:
 
Taky gratuluju, já tyhle sólo či neúplný party hrát nemůžu, mám depku z těch hrobečků.
Jméno: Elemir 7. 3. 2013, 16:59:09 delete
e-mail:
 
Taky gratuluju

Vidíš, to jsem nepostřehl, já myslel, že máš plnou družinu.
Jméno: JCMurphy 7. 3. 2013, 15:20:27 delete
e-mail:
 
uuf... po půl roce jsem dohrál M&M VI solo druida
screen v síni slávy
nikdy víc šestku už fakt ne... neviditelnost a ochrana před magií strašně chybí
Jméno: Elemir 7. 3. 2013, 10:27:15 delete
e-mail:
 
Díky a gratuluju.
Jméno: Jack 6. 3. 2013, 19:07:27 delete
e-mail:
 
Dohráno.. obrázek v síni slávy:o) Díky za pomoc při řešení problému s modrým čtverečkem bylo fakt na hlavu, nemohl jsem ani vytvořit družinu a co hůř, později používat městskou bránu.. Závěr úchvatný, stejně jako šestý díl mě to velice překvapilo - středověký svět a "blastery", "lincoln", a lokace Mělčin, vždy jsem si říkal, jak to asi vypadá pod vodou...Velká pochvala za tyto stránky, které navštěvuji pomalu časteji než Seznam a těším se až se pustím do VIII dílu, který jsme s taťkou a bráchou hráli před deseti lety a znám ho téměř nazpaměť
Jméno: Elemir 6. 3. 2013, 06:54:49 delete
e-mail:
 
Nj, někdo vstává do práce, někdo se z ní vrací Mě pro změnu celou noc doprovázel Lionheart.

U toho videa mě nebyla jasná akorát jedna věc a to ta, proč vždycky hru uložili a hned ji z toho save nahráli. Klidně přeci mohli pokračovat dál, oblast to takhle beztak neresetne. Leda by hned zkoušeli, zda-li je ten save v pořádku.