Na kytky funguje flamedrop, později meteorstorm. Hlavně nezkoušet melee :-D.
Doporučuju max dvě postavy (s jednou jsem měla potíže se občas dostat ven z dungu, obzvlášť u boogrů. Je to chybka, kterou jsem při prvnim hraní neměla, nevim, co jí způsobuje. Každopádně dělat záložní save mimo dung) a pak je to sranda. Já začínám za mágy, takže je to trošku těžší (ne o moc), ale zas pak nemám takový problémy s kytkama :-D. Jde to i za bojovníky, ale musí se přepovýšit na samuraje, což je nepříjemný, protože cesta vede kolem kytek :-D.
Zásadně dělám vílí mágy (jsou skoro nezasáhnutelný), následně povyšuju na paladina, pak rangera, barda, ninju, a pak warlocka, aby se doplnily kouzla ve všech magiích :-D. A pak už je to jedno, ale samuraje beru nakonec. Povyšuju asi na 14-15lv, krásně to vychází po vylezení z dungu. Dobrý je, že body do statů dostávám tehdy, když dosáhnu předchozího levelu, ne po přesáhnutí, takže jich dostávám docela dost :-D.
Truhly ignoruju, než jsem ranger a mám na ně kouzlo. Jedinou truhlu, kterou musim v prvnim dungu otevřít, prostě vytluču. Zloděj je nepotřebný závaží :-D. Prostě sranda. A teď musim přestat psát, jinak to bude zlý. Když mě něco baví, tak se neznám :-D. |