Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Anarch 8. 4. 2013, 09:31:00 delete
e-mail:
 
Ako ho pouzijem?? V tomto som amater



Jméno: Yuyana 7. 4. 2013, 17:01:09 delete
e-mail:
 
Použij editor a máš to vyřešený.
Jméno: Anarch 7. 4. 2013, 16:40:15 delete
e-mail:
 
Ahojte,naistaloval som MaM7 na win 7 .. Vsetko perfektne islo aj s patchmi ale ked som si chcel vytvrotit svoju druzinu tak mi hra spadla.. Problem je ale ten ked dam druzinu automaticky ako je hned nastavena tak hra mi pekne nacita a ocitam sa po rokoch konecne na ostrove.. Ale ja chcem svoju druzinu da sa to nejak vyriesiet?? Za vsetky odpovede dakujem
Jméno: Adam23 5. 4. 2013, 22:48:05 delete
e-mail:
 
Sice ne M&M ale na GOGu je D&D Dynamo promo (slevová postupka). 10 nejklasičtějších her žánru za 22 doláčů. Třeba to někomu pomůže (GOGu určitě D). Já sám bych i něco z tý klasiky rád koupil, ale kde na to mám brát čas. A nerad kupuju hru, kterou nebudu hned hrát, už jsem poučenej D
http://www.gog.com/news/weekend_promo_dd_dynamo ...
Jméno: StriderCZ 5. 4. 2013, 22:18:56 delete
e-mail:
 
Tak jsem po získání nového NTB rozehrál "nové" hry- Gothic 4, Zaklínače 2... A po nějaké mně začaly straaaaašně nudit (zaklínač méně, to je pravda). A vrátil jsem se k Legend of Grimrock. A zjistil jsem, co se mi na LoG líbí nejvíce: musím používat mozek, taktizovat, přemýšlet, kombinovat, vymýšlet únikové trasy... Grafika je fajn, a dialogy v zaklínači nemají chybu, ale zaklínač mi ( v mnohém) připomínal interaktivní film....
Jméno: JCMurphy 4. 4. 2013, 15:15:53 delete
e-mail:
 
podívej se do sekce M&M IX :P
http://www.svetmightandmagic.cz/mmix/mmix_povolani ...

tady to máš vysvětlený.. na začátku při tvorbě party vybíráš jenom bojovník/novic a pak přes questy postupuješ dál

nastuduj si taky jak tady funguje magie.. je to značnej rozdíl oproti předchozím dílům
hra by měla jít dohrát snad se vším, ale jestli si nejsi jistej, tak kněz to vždycky jistí a radši bych se ho nevzdával
další věc je taky obtížnost povyšováků, protože povyšovák na licha je nejtěžší a nejprotivnější quest jakej jsem kdy v M&M viděl
Jméno: Kalmi 4. 4. 2013, 14:57:00 delete
e-mail:
 
MM9: ako to je s povysovanim ? Chcem hrat partiu Paladin, Gladiator, Vrah, Knaz ... ako zarucim,ze postava ktora ma byt paladin sa povysi na krizaka ale ostatny bojovnici nie ?
Myslite ze knaz mi bude stacit na mistrovske zivly a support, ktoremu mu dopomoze trochu Paladin , alebo Paladin teoreticky vystaci s supportom a na miesto Knaza by som mohol zahrat napr Licha alebo Maga ?
Diky
Jméno: Yuyana 2. 4. 2013, 00:55:13 delete
e-mail:
 
Winterson: Je to lama, neumí lítat s magií vody a machruje na youtube :-D.
Jméno: Jack 1. 4. 2013, 22:44:44 delete
e-mail:
 
Ahojda lidi:o)
pár dní jsem tu nebyl a koukám co se stalo - byl oficiálně oznámen desátý díl:-O místo abych šel spát, tak si pročítám knihu návštěv a koukám na youtube na videa.. Jak to vidíte? návrat ke klasice (VI-VIII) s nabušenou grafikou, kterou si nemůžu bez novýho stroje dovolit? nebo pokračování devátého dílu (který mě odradil po půlhodině hraní)?

Jedna důležitá zpráva, kterou mi sdělil přední český web - Fidorka má novou příchuť - kyselá okurka se smetanou :-D
Jméno: StriderCZ 1. 4. 2013, 20:12:55 delete
e-mail:
 
MM VI (formát mfd) jsem na uložto uložil i já (to bylo v době před www.gog.com...)
Jméno: Kalmi 1. 4. 2013, 15:45:16 delete
e-mail:
 
Ano, tak som to robil ,ale uz som to zahadne vyriesil, vysiel som von , pokecal so vsetkymi v rade a prisiel dnu a nejak zahadne ,ked som putoval tou prvou chodbou, sa svetlo trosku viac rozjasnilo a pak to vsetko fungovalo.
Jméno: JCMurphy 1. 4. 2013, 13:49:48 delete
e-mail:
 
vložils je manuálně? každej zvlášť musíš vložit do příslušné mašinky na konci dlouhé chodby
Jméno: Kalmi 1. 4. 2013, 13:02:00 delete
e-mail:
 
MM6 : Pametove krystaly : prvy som vsunul Epsilon, potom som isiel najst zvysne tri a teraz som prisiel do orakula ,ze ich chcem vlozit a vobec to nereaguje ... netusim ci teraz robim nieco zle alebo ci to mam bugnute ... nemali ste podobny problem ?
Jméno: Kalmi 1. 4. 2013, 12:12:58 delete
e-mail:
 
Kladivoun: MM6 som si stiahol z uloz.to , je to ten ktory ma 2 zaporne hodnotenie . Mamwin 7 64 bitov a len som to nainstaloval a ide to bez problemov .
Jméno: Elemir 30. 3. 2013, 19:16:38 delete
e-mail:
 
O tomhle bugu jsem už slyšel, ale jednou tu někdo psal, že mu to nefungovalo
Jméno: Winterson 30. 3. 2013, 18:37:00 delete
e-mail:
 
http://www.youtube.com/watch?v=8SZGwzoqKyY ... ale fuj, takový používání bugu a nechutné nahrabání relativního bohatství už na lvl 1 v MM8 xD
Jméno: StriderCZ 29. 3. 2013, 20:01:01 delete
e-mail:
 
Mám MM VII z gogu a funguje normálně. Jinak zkus kolonku Ke stažení
Jméno: Kladivoun 29. 3. 2013, 19:22:11 delete
e-mail:
 
Zdravím Vás, mám windows 7 a tím pádem mi nejde MM6-9, nevíte někdo nějaké patche, které by mi to mohly zprovoznit. Děkuji za odpověď
Jméno: Yuyana 29. 3. 2013, 15:37:46 delete
e-mail:
 
Hlavně nepoužívejte takový ty miniony k najmutí, který berou 50% zlata, k tomu dalšího za dvacet... to je pak jasný, že na vás nezbyde :-D.
Jméno: Yuyana 29. 3. 2013, 15:35:15 delete
e-mail:
 
Já teda nevidim možnost, jak by se dalo nemít v mm6 peníze. Ze začátku vybírat truhly u Blackshire a v pouštích, už na nějakym 16lv se daj zabíjet titáni, později draci, vyvraždit všechno kolem tajnýho dungeonu a neříkejte mi, že prachy nejsou :-p.