Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Anarch | 7. 4. 2013, 16:40:15 | ![]() |
| e-mail: | lukinkong(z)centrum(tečka)sk | ||
Ahojte,naistaloval som MaM7 na win 7 .. Vsetko perfektne islo aj s patchmi ale ked som si chcel vytvrotit svoju druzinu tak mi hra spadla.. Problem je ale ten ked dam druzinu automaticky ako je hned nastavena tak hra mi pekne nacita a ocitam sa po rokoch konecne na ostrove.. Ale ja chcem svoju druzinu da sa to nejak vyriesiet?? Za vsetky odpovede dakujem ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 5. 4. 2013, 22:48:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
Sice ne M&M ale na GOGu je D&D Dynamo promo (slevová postupka). 10 nejklasičtějších her žánru za 22 doláčů. Třeba to někomu pomůže (GOGu určitě D). Já sám bych i něco z tý klasiky rád koupil, ale kde na to mám brát čas. A nerad kupuju hru, kterou nebudu hned hrát, už jsem poučenej D
http://www.gog.com/news/weekend_promo_dd_dynamo ... |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 4. 4. 2013, 15:15:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| podívej se do sekce M&M IX :P
http://www.svetmightandmagic.cz/mmix/mmix_povolani ... tady to máš vysvětlený.. na začátku při tvorbě party vybíráš jenom bojovník/novic a pak přes questy postupuješ dál nastuduj si taky jak tady funguje magie.. je to značnej rozdíl oproti předchozím dílům hra by měla jít dohrát snad se vším, ale jestli si nejsi jistej, tak kněz to vždycky jistí a radši bych se ho nevzdával další věc je taky obtížnost povyšováků, protože povyšovák na licha je nejtěžší a nejprotivnější quest jakej jsem kdy v M&M viděl |
|||
| Jméno: | Yuyana | 2. 4. 2013, 00:55:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Winterson: Je to lama, neumí lítat s magií vody a machruje na youtube :-D. | |||
| Jméno: | StriderCZ | 1. 4. 2013, 20:12:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
MM VI (formát mfd) jsem na uložto uložil i já (to bylo v době před www.gog.com...) ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 1. 4. 2013, 13:49:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| vložils je manuálně? každej zvlášť musíš vložit do příslušné mašinky na konci dlouhé chodby | |||
| Jméno: | Kalmi | 1. 4. 2013, 12:12:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
Kladivoun: MM6 som si stiahol z uloz.to , je to ten ktory ma 2 zaporne hodnotenie . Mamwin 7 64 bitov a len som to nainstaloval a ide to bez problemov . |
|||
| Jméno: | Elemir | 30. 3. 2013, 19:16:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
O tomhle bugu jsem už slyšel, ale jednou tu někdo psal, že mu to nefungovalo ![]() |
|||
| Jméno: | Winterson | 30. 3. 2013, 18:37:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| http://www.youtube.com/watch?v=8SZGwzoqKyY ... ale fuj, takový používání bugu a nechutné nahrabání relativního bohatství už na lvl 1 v MM8 xD | |||
| Jméno: | StriderCZ | 29. 3. 2013, 20:01:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mám MM VII z gogu a funguje normálně. Jinak zkus kolonku Ke stažení | |||
| Jméno: | Kladivoun | 29. 3. 2013, 19:22:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zdravím Vás, mám windows 7 a tím pádem mi nejde MM6-9, nevíte někdo nějaké patche, které by mi to mohly zprovoznit. Děkuji za odpověď ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 29. 3. 2013, 15:37:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hlavně nepoužívejte takový ty miniony k najmutí, který berou 50% zlata, k tomu dalšího za dvacet... to je pak jasný, že na vás nezbyde :-D. | |||