Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 16. 4. 2013, 18:26:36 delete
e-mail:
 
Máte snad problém s devítimegovejma obrázkama?
Jméno: Elemir 16. 4. 2013, 06:50:03 delete
e-mail:
 
Dotyčný o sobě píše, že neni programátor Holt spolehl se na vysokorychlostní net ... Tu neexistenci definice DOCTYPE a pokus o "předefinování" blokových elementů na řádkové (img uzavřený ve span) bych mu celkem prominul. Byť věřím, že to klidně může vést k potížím s vykreslením. Časem se to doučí a další prezentace už bude určitě normální.

Ale teď k té hře. Je to už podruhé, co čtu o Unity, to mě snad i donutí se podívat, co to je. K hodnocení toho mnoho neni, vystaveným dialogem mi to připomnělo spíš Golden Land, resp. jeho překlad, tady bude muset zapracovat. I kdyby to byl jen nástřel, je potřeba, aby to zapůsobilo hned od začátku. Grafika bude 3D a o dovednostech a statistikách toho víme moc málo ... tedy krom toho, že obourukost nebude odvozena jen od dýky a meče Těžko říct, takovýchto pokusů se po internetu najde určitě mnoho, podstatné je, zda-li to dokáže dotáhnout dále, než jen k pár obrázkům prezentace.
Jméno: Yuyana 16. 4. 2013, 01:07:43 delete
e-mail:
 
Příště si zas kliknu na odkaz, abych musela deset minut ukončovat prohlížeč. Tvůrci některejch stránek by měli dostat přes držku.
Jméno: Tindo 15. 4. 2013, 21:29:01 delete
e-mail:
 
Je možné, že se v naší malé zemičce tvoří hra velmi připomínající Might and Magic:

http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?p=4206 ...
Jméno: YZO 15. 4. 2013, 09:43:18 delete
e-mail:
 
Diky moc, uplne jsem to prehledl
Jméno: Elemir 14. 4. 2013, 18:53:47 delete
e-mail:
 
Zkusil bych článek Rozmístění cechů v Erathii a okolí
Jméno: YZO 14. 4. 2013, 17:26:47 delete
e-mail:
 
Me by spis zajimalo, kde se ji muzu naucit, jestli je tady nekde odkaz na to, kde se nachazeji zakladni treneri.
Jméno: Yuyana 14. 4. 2013, 15:15:51 delete
e-mail:
 
A můžu jí mít já? :-D
Jméno: JCMurphy 14. 4. 2013, 10:18:51 delete
e-mail:
 
lučištník může být mistrem ve všech elementárních magiích
Elemir si s tím dal takovou práci, má to tady všechno přehledný a stejně se lidi ptají tady
navíc ti k tomu dal odkaz... akorát místo 3. tabulky je to ta 1.
Jméno: YZO 14. 4. 2013, 10:15:15 delete
e-mail:
 
A magii ohně můžu mít?
Jméno: YZO 14. 4. 2013, 10:06:00 delete
e-mail:
 
Díky moc oboum
Jméno: JCMurphy 14. 4. 2013, 09:46:16 delete
e-mail:
 
najdi si nějaký vesničana s povoláním učenec/scholar, dává bonus do vzdělávání a neomezenou identifikaci, pro mě to je v M&M VII základ
Jméno: Elemir 14. 4. 2013, 09:18:03 delete
e-mail:
 
Zdravim, viz třetí tabulka tady. Identifikaci věcí se mohou naučit jen hraničáři, zloději, druidi a kouzelníci.
Jméno: YZO 14. 4. 2013, 08:30:39 delete
e-mail:
 
Zdravím Vás, hraji MM7 a mám 2 lučištníky rytíře a klerika. Nevíte proč se nemůžu donaučit identifikaci věcí?:/ Díky za informaci.
Jméno: Yuyana 13. 4. 2013, 00:09:48 delete
e-mail:
 
Stiskneš tlačítko (byl to control? Nevim, nekradu ), a klikneš na věc v obchodě, nebo na člověka.
Jméno: Beholder 12. 4. 2013, 18:14:01 delete
e-mail:
 
Tak mam ještě jeden dotázek Začal sem hrát sedmičky a došlo mi že sem nikdy nepřišel na to jak funguje kradení u zlodějě nemohl by mi nekdo pomoct a napsat to tu? Předem díky
Jméno: Beholder 11. 4. 2013, 00:27:34 delete
e-mail:
 
jojo už sem v Blackshire a cirgus funguje normalně už to tam plundruju jinak si neumim představit hrat MM bez tvejch stránek fakt díky ještě jednou že sis dal takovou práci a udělal to
Jméno: Elemir 10. 4. 2013, 19:24:53 delete
e-mail:
 
Ahoj a díky. Někdo už si na tenhle problém kdysi stěžoval. Zkusil bych počkat do další doby, než se cirkus objeví jinde.
Jméno: Beholder 10. 4. 2013, 15:30:54 delete
e-mail:
 
Zdary lidi chtěl sem jen poděkovat za tyhle hustý stránky na MM6 sem vyrostl a hraju to občas i dneska nejakou 6,7,8 ty mě bavily nejvíc ale v 6 se mi teď stal poděl sem v zátoce pašeráků je prosinec a cirkus je asi buglej je tam jen v hlavnim stanu drak... jinak mi to pise ze tam nikdo neni...
Jméno: Elemir 8. 4. 2013, 09:34:43 delete
e-mail:
 
Normálně si ho stáhni a nakopíruj do kořenového adresáře hry. Pak ho otevřeš a měly by se ti tam objevit rovnou uložené save pozice. Pokud ne, tak nahoře musíš nejprve nastavit cestu k adresáři hry. Úprava je jednoduchá, editor je udělaný velmi přehledně.