Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 16. 4. 2013, 01:07:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Příště si zas kliknu na odkaz, abych musela deset minut ukončovat prohlížeč. Tvůrci některejch stránek by měli dostat přes držku. | |||
| Jméno: | Tindo | 15. 4. 2013, 21:29:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Je možné, že se v naší malé zemičce tvoří hra velmi připomínající Might and Magic:
http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?p=4206 ... |
|||
| Jméno: | Elemir | 14. 4. 2013, 18:53:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zkusil bych článek Rozmístění cechů v Erathii a okolí ![]() |
|||
| Jméno: | YZO | 14. 4. 2013, 17:26:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Me by spis zajimalo, kde se ji muzu naucit, jestli je tady nekde odkaz na to, kde se nachazeji zakladni treneri. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 14. 4. 2013, 09:46:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| najdi si nějaký vesničana s povoláním učenec/scholar, dává bonus do vzdělávání a neomezenou identifikaci, pro mě to je v M&M VII základ | |||
| Jméno: | Elemir | 14. 4. 2013, 09:18:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zdravim, viz třetí tabulka tady. Identifikaci věcí se mohou naučit jen hraničáři, zloději, druidi a kouzelníci. | |||
| Jméno: | YZO | 14. 4. 2013, 08:30:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zdravím Vás, hraji MM7 a mám 2 lučištníky rytíře a klerika. Nevíte proč se nemůžu donaučit identifikaci věcí?:/ Díky za informaci. | |||
| Jméno: | Yuyana | 13. 4. 2013, 00:09:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
Stiskneš tlačítko (byl to control? Nevim, nekradu ), a klikneš na věc v obchodě, nebo na člověka. |
|||
| Jméno: | Elemir | 10. 4. 2013, 19:24:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj a díky. Někdo už si na tenhle problém kdysi stěžoval. Zkusil bych počkat do další doby, než se cirkus objeví jinde. | |||
| Jméno: | Beholder | 10. 4. 2013, 15:30:54 | ![]() |
| e-mail: | Valentinbeholder(z)seznam(tečka)cz | ||
Zdary lidi chtěl sem jen poděkovat za tyhle hustý stránky na MM6 sem vyrostl a hraju to občas i dneska nejakou 6,7,8 ty mě bavily nejvíc ale v 6 se mi teď stal poděl sem v zátoce pašeráků je prosinec a cirkus je asi buglej je tam jen v hlavnim stanu drak... jinak mi to pise ze tam nikdo neni... |
|||