Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 25. 4. 2013, 06:18:34 delete
e-mail:
 
Jméno: Yuyana 25. 4. 2013, 00:10:29 delete
e-mail:
 
Bez nosu nebo bez očí, pro mě je to stejný. Prostě nekompletní. Heleďte, buďte rádi, že nevyžaduju uši.

(A ano, jsme rádi, že lidi sledujou naše diskuse na téma oči, nos a uši a vyjadřují své nadšení... ne, počkat, on asi myslel jiný věci :-D. Nevadí.)
Jméno: Elemir 24. 4. 2013, 20:29:17 delete
e-mail:
 
Díky
Jméno: MacTukan 24. 4. 2013, 18:51:58 delete
e-mail:
 
uz dlhsi cas sledujem tuto stranku a som nadseny ze existuje aj v nasom regione cz/sk taka fans podpora ... fandim vam, jste skveli
Jméno: Adam23 24. 4. 2013, 18:26:23 delete
e-mail:
 
Tak a teď čekám až se Yuyana vyjádří D
Jméno: Elemir 24. 4. 2013, 17:06:19 delete
e-mail:
 
Jméno: Adam23 24. 4. 2013, 16:06:49 delete
e-mail:
 
A teď prosím ještě verzis nosem a bez očí, pak je dáme všechny tři vedle sebe a bude to jasný.
Jméno: Adam23 24. 4. 2013, 15:43:18 delete
e-mail:
 
lol
Jméno: Yuyana 24. 4. 2013, 11:17:47 delete
e-mail:
 
No vidíš, pěkný.
Jméno: Elemir 24. 4. 2013, 07:37:21 delete
e-mail:
 
Jméno: Adam23 23. 4. 2013, 19:22:29 delete
e-mail:
 
Na nos nejsou holt pixely.
Jméno: Yuyana 22. 4. 2013, 22:25:33 delete
e-mail:
 
Hele, vem svojí fotku, otevři fotošop, vygumuj si nos, a pak mi říkej něco o jeho nepodstatnosti :-D.
Jméno: Elemir 22. 4. 2013, 18:59:51 delete
e-mail:
 
Tím si mi Adame připomněl starý dobrý Dikobraz, vždycky jsem nesnášel kresby jistého Johanidese, pusa, nos, oči nikde ... asi proto bych se nikdy k podobné "zvrhlosti" neuchýlil
Jméno: Adam23 22. 4. 2013, 17:04:07 delete
e-mail:
 
Nos není důležitej. Si představte smajly sice s nosem, zato bez očí *s16*
Jméno: Yuyana 22. 4. 2013, 13:42:01 delete
e-mail:
 
No, ale je fakt, že OotS má dobrý smajlíky. Sice jsou taky defektní, ale tak, člověk nemůže mít všechno, zase mívaj obočí. Každopádně považuju nos za podstatnou součást obličeje a jsem proti jeho krácení :-p.
Jméno: JCMurphy 22. 4. 2013, 07:34:21 delete
e-mail:
 
sexy noseless god of war
Jméno: Yuyana 21. 4. 2013, 23:43:46 delete
e-mail:
 
Smajlíci nemají nos! Někdo ho ukradl! Jsou defektní! Žádám nápravu.
Jméno: JCMurphy 21. 4. 2013, 19:40:24 delete
e-mail:
 
přestaň si hrát s těma smajlíkama
Jméno: Elemir 17. 4. 2013, 19:03:18 delete
e-mail:
 
Musím říct, že v práci s tím byl trochu problém, máme tam sdílenou linku
Jméno: Yuyana 17. 4. 2013, 08:18:17 delete
e-mail:
 
Ty chceš přes tu tlamu taky, že? Adame23...