Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | MacTukan | 24. 4. 2013, 18:51:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
uz dlhsi cas sledujem tuto stranku a som nadseny ze existuje aj v nasom regione cz/sk taka fans podpora ... fandim vam, jste skveli ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 24. 4. 2013, 16:06:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| A teď prosím ještě verzis nosem a bez očí, pak je dáme všechny tři vedle sebe a bude to jasný. | |||
| Jméno: | Yuyana | 22. 4. 2013, 22:25:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hele, vem svojí fotku, otevři fotošop, vygumuj si nos, a pak mi říkej něco o jeho nepodstatnosti :-D. | |||
| Jméno: | Adam23 | 22. 4. 2013, 17:04:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nos není důležitej. Si představte smajly sice s nosem, zato bez očí *s16* |
|||
| Jméno: | Yuyana | 21. 4. 2013, 23:43:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Smajlíci nemají nos! Někdo ho ukradl! Jsou defektní! Žádám nápravu. | |||
| Jméno: | Elemir | 17. 4. 2013, 19:03:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
Musím říct, že v práci s tím byl trochu problém, máme tam sdílenou linku ![]() |
|||