Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 3. 5. 2013, 16:35:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Helmy maj sklony nespolupracovat a vypadat neesteticky. Tak už to v životě chodí. | |||
| Jméno: | Elemir | 3. 5. 2013, 14:19:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
Kdybys nestál tak rovně, tak bych skoro řekl, že tě ten vlevo bacil tím sochorem ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 3. 5. 2013, 12:50:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
na prvomájovým vystoupení se podařila pěkná fotka vůbec nevím jestli ta helma neuznává mě, nebo moje vlasy neuznávají helmu...
http://jcmurphy.rajce.idnes.cz/_#ragecomic.jpg ... |
|||
| Jméno: | Elemir | 1. 5. 2013, 20:55:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
Vidíš, ještě si tady prosvištíš slovíčka Ale tak zeptat si se mohla, jen by asi nikdo neodpověděl ![]() |
|||
| Jméno: | Winterson | 30. 4. 2013, 13:28:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Carmageddony doporučuju oba díly (jen nedoporučuje 11 z 10 ochránců lidských a zvířecích práv). Jednička měla myslím i datadisk. | |||
| Jméno: | Elemir | 28. 4. 2013, 20:28:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak ten jsem přehlídl O Carmageddonu celá léta jenom slyším, ale ještě jsem nenašel příležitost si ho zahrát. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 26. 4. 2013, 11:37:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Víš, Adame, speciálně pro tebe mám chuť vyžadovat ještě vlasy. | |||
| Jméno: | Adam23 | 25. 4. 2013, 20:57:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dík Elemire, doufám že Yuyana je už tímto ukojená a dá pokoj. | |||
| Jméno: | Elemir | 25. 4. 2013, 20:32:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
Velký uši? Pak leda ala Shrek Už jsem v podstatě na hranici pixelartu a tady se vzdávám předem ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 25. 4. 2013, 12:49:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| (Sakra, proč píšu do e-mailu heslo? :-D)
Ty uši jsou moc velký, ale jinak ok :-D. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 25. 4. 2013, 08:38:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hmm to nevyšlo, chtěl jsem je dáv všechny vedle sebe.
Edit Elemir: Nj, [img] nevedu ... teda spíš jsem nezkoušel, jestli to funguje :)
![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 25. 4. 2013, 08:37:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
To mě podrž D Elemir mě vážně dostal.
[img]http://www.svetmightandmagic.cz/images/smaile ... |
|||
| Jméno: | Winterson | 25. 4. 2013, 06:58:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jsem tu delší dobu nebyl a co to nevidim - takový smajlí perverznosti! Tfuj, to jsem se lek! ![]() |
|||