Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 5. 5. 2013, 08:05:32 delete
e-mail:
 
Jj, toto uteklo ... do 14-ti dnů jsem míval touhle dobou hotovo v předtermínech, což se mi celkem vyplácelo i když jsem zrovna moc neuměl. Kantoři nebyli totiž ještě tak naštvaní a leccos i prominuli. Bylo to do určité míry hlavně tím technickým oborem, kde dost věcí jasně navazovalo. Nejhorší byly naopak takové ty okecávací předměty, kdy jsem měl buďto kliku na otázku, nebo se mi podařilo rozhovor svést bokem Např. na zkoušku z chemie přírodních látek jsem uměl akorát alkaloidy a jako na potvoru jsem samozřejmě dostal glykosidy ... neni nic snažšího, než do toho zakomponovat drogovou problematiku a hned jsem byl klasifikován z alkaloidů a ještě jsem si s paní profesorkou hezky popovídal
Jméno: JCMurphy 4. 5. 2013, 23:47:44 delete
e-mail:
 
naaaah... zápočty a zkouškový... zabijte mě někdo... tenhle semestr kdy jsem do školy chodil jenom pondělí/úterý a nebyl na jediné přednášce mě úplně zkazil
Jméno: Yuyana 3. 5. 2013, 16:35:23 delete
e-mail:
 
Helmy maj sklony nespolupracovat a vypadat neesteticky. Tak už to v životě chodí.
Jméno: Elemir 3. 5. 2013, 14:19:56 delete
e-mail:
 


Kdybys nestál tak rovně, tak bych skoro řekl, že tě ten vlevo bacil tím sochorem
Jméno: JCMurphy 3. 5. 2013, 12:50:47 delete
e-mail:
 
na prvomájovým vystoupení se podařila pěkná fotka vůbec nevím jestli ta helma neuznává mě, nebo moje vlasy neuznávají helmu...
http://jcmurphy.rajce.idnes.cz/_#ragecomic.jpg ...
Jméno: Elemir 1. 5. 2013, 20:55:16 delete
e-mail:
 
Vidíš, ještě si tady prosvištíš slovíčka Ale tak zeptat si se mohla, jen by asi nikdo neodpověděl
Jméno: Yuyana 1. 5. 2013, 19:46:32 delete
e-mail:
 
Jinak, Elemire, speciálně pro tebe jsem si na wikipedii zjistila, co je to ten warez, abych věděla, na co se neptat. Jsem zase o slovo moudřejší :-D. Původně jsem se chtěla zeptat, co to znamená, ale pak mi došlo, že se na to ptát nesmíme, takže jsem si poradila sama :-D.
Jméno: Elemir 1. 5. 2013, 04:54:00 delete
e-mail:
 
Počkám na příští akci Před pár dny jsem lehce rozehrál kampaň v HoMM 2 za Archibalda a byl jsem z toho mile překvapen. Větvení děje pro mě byla novinka a škoda, že se to nezachovalo i do trojky. Jen mě vadí neodladěnost české Gold edice, ve videích se mi to pravidelně kouše, takže musím hru pokaždé restartovat a videa odklikávat dřív (prvně na něj kouknu, restartnu a podruhé jen odkliknu) :/
Jméno: Winterson 30. 4. 2013, 13:28:31 delete
e-mail:
 
Carmageddony doporučuju oba díly (jen nedoporučuje 11 z 10 ochránců lidských a zvířecích práv). Jednička měla myslím i datadisk.
Jméno: JCMurphy 28. 4. 2013, 21:18:54 delete
e-mail:
 
určitě to zkus nevydrží to na moc dlouho, je to spíš jenom taková odreagovávačka, aneb není nad to přejet pár chodců vanou na kolech, nebo cadillacem s párem cirkulárek
Jméno: Elemir 28. 4. 2013, 20:28:11 delete
e-mail:
 
Tak ten jsem přehlídl O Carmageddonu celá léta jenom slyším, ale ještě jsem nenašel příležitost si ho zahrát.
Jméno: Adam23 28. 4. 2013, 20:00:52 delete
e-mail:
 
A co teprv Carmageddon
Jméno: Elemir 27. 4. 2013, 09:24:16 delete
e-mail:
 
Na GOGu mají pro víkend ve slevě legendární Oddworld a nově se tam objevili Two Worlds 2. Což mě napadá, že bych si měl zkusit jedničku. V recenzích dvojku docela potopili, tak váhám, zda-li to má smysl.
Jméno: Yuyana 26. 4. 2013, 11:37:40 delete
e-mail:
 
Víš, Adame, speciálně pro tebe mám chuť vyžadovat ještě vlasy.
Jméno: Adam23 25. 4. 2013, 20:57:56 delete
e-mail:
 
Dík Elemire, doufám že Yuyana je už tímto ukojená a dá pokoj.
Jméno: Elemir 25. 4. 2013, 20:32:10 delete
e-mail:
 
Velký uši? Pak leda ala Shrek Už jsem v podstatě na hranici pixelartu a tady se vzdávám předem
Jméno: Yuyana 25. 4. 2013, 12:49:48 delete
e-mail:
 
(Sakra, proč píšu do e-mailu heslo? :-D)

Ty uši jsou moc velký, ale jinak ok :-D.
Jméno: Adam23 25. 4. 2013, 08:38:39 delete
e-mail:
 
Hmm to nevyšlo, chtěl jsem je dáv všechny vedle sebe.

Edit Elemir: Nj, [img] nevedu ... teda spíš jsem nezkoušel, jestli to funguje :)
Jméno: Adam23 25. 4. 2013, 08:37:54 delete
e-mail:
 
To mě podrž D Elemir mě vážně dostal.
[img]http://www.svetmightandmagic.cz/images/smaile ...
Jméno: Winterson 25. 4. 2013, 06:58:24 delete
e-mail:
 
Jsem tu delší dobu nebyl a co to nevidim - takový smajlí perverznosti! Tfuj, to jsem se lek!