Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 18. 5. 2013, 17:29:28 delete
e-mail:
 
tak jsem si o úpravách datových souborů něco hledal na googlu, bohužel balíček s instrukcemi od jistého dobrodince zmizel společně s megaupload... nemáš tady k tomu nějakej návod?
Jméno: Elemir 18. 5. 2013, 16:42:20 delete
e-mail:
 
Úpravu datového souboru si zkoušel?
Jméno: JCMurphy 18. 5. 2013, 15:26:31 delete
e-mail:
 
mám takovej problém.. když spustím M&M IX, tak hra běží (slyším zvuky chůze, přeblikávání, pozdravila mě postava)ale pořád zůstala nahrávací obrazovka, takže vidím kulový... dohrát M&M IX solo po slepu a bez bílé hole bych si taky mohl někdy dát za úkol, ale ještě na to nejsem připraven
Jméno: Elemir 18. 5. 2013, 13:31:19 delete
e-mail:
 
Já jsem pro změnu rozjel Duke Nukem 3D Atomic edition - poslední mise ve sbírce chybí
Jméno: JCMurphy 18. 5. 2013, 11:03:45 delete
e-mail:
 
tak jelikož jsem teď koukal pořád na animáče a už mi z toho začalo docela hrabat, tak instaluju M&M IX a zkusím to sólnout
Jméno: StriderCZ 17. 5. 2013, 23:03:28 delete
e-mail:
 
Tak jsem (po mnoha letech) opět začal s MM VII, a jsem rozhodnut jej dohrát. V minulosti jsem se tak nějak zasekl po volbě cesty. Probil jsem se Jámou, a ohromně jsem si užil Eofolské tunely (konečně VELKÝ dunegon) a v Zemi obrů konečně se dostane i na Arcimága (XENA + déšť meteoritů).
Jméno: Adam23 17. 5. 2013, 15:13:06 delete
e-mail:
 
(nejen) Magiky za pulku na GOGu.
Jméno: Yuyana 17. 5. 2013, 15:12:23 delete
e-mail:
 
Jinak, od jistý doby v modrý verzi miluju rattatu. Dřív jsem měla za to, že je to jen zbytečnej otravnej potkan, kterej je totálně slabej. Pak jsem zjistila, že ta svině se učí útok se silou 80 v době, kdy ostatní stále ještě používaj tackle. Navíc se dá naučit water gun, takže zabije i geodudy. A jak umí zakousnout starmie, to nemá obdoby.

Další miláček modrý verze je buglej kangaskhan mající cut, fly, surf a strength :-p.
Jméno: Yuyana 17. 5. 2013, 13:55:59 delete
e-mail:
 
Tak... tučňák je relativně solidní a platinová verze je plná pokémonů z první série, všude samej geodude, machop, gastly, dneska chci ulovit eeveeho, potřebuju vaporeona na dvojtý bitvy. Je fakt, že to neni, co to bejvalo. Na některý ty zrůdy se kouká velmi špatně, ale taky je fakt, že když už je vidim, tak to znamená, že je můžu zabít :-D.
Jméno: JCMurphy 17. 5. 2013, 10:32:26 delete
e-mail:
 
zrovna píšu o nosálovi v brněnské zoo
jinak pokemoni pro mě ve 4. generaci skončili, takže nějakej Emperor Napoleon tučňák už jde zcela mimo mě... můj favorit byl vždycky Ivysaur a zásadně jsem mu zakazoval se vyvinout na Venosaura
Jméno: Yuyana 17. 5. 2013, 08:47:41 delete
e-mail:
 
Jiné nosní téma? :-p
Já tu jsem. Celou pracovní dobu a kolikrát i v noci :-p. Pravda, občas bejvám chcíplá :-D. Akorát nemám zajímavý téma. Zato mám Empoleona na 56lv a vyhráli jsme poslední odznak :-p. Heh, lední pokémoni jsou naprosto nekonkurenceschopný.
Jméno: JCMurphy 17. 5. 2013, 08:29:33 delete
e-mail:
 
já tady chodím kouknout každý dvě hodiny jediný trháky jsou teď zápočty...
Jméno: Elemir 17. 5. 2013, 07:47:45 delete
e-mail:
 
Ono to omrtvělo i jinde. Buďto všichni někam zmizeli, nebo někdo vydal nějaký trhák a teď se od něj nikdo nemůže hnout
Jméno: Adam23 16. 5. 2013, 09:11:29 delete
e-mail:
 
Tady to ňák chcíplo, je třeba rozproudit debatu. Po smajlech s ušima a bez očí nahoďte další nosné téma.
Jméno: Elemir 7. 5. 2013, 22:16:01 delete
e-mail:
 
Hm, Biliárový koule nejsou zas tak nedostupný
Jméno: Yuyana 6. 5. 2013, 22:59:42 delete
e-mail:
 
Vzhledem k tomu, že mám rýmu a jsem bez čichu, by se mi Adanosův nos docela hodil. Biliárový koule jsou fajn, ale já těmhle hrám nikdy nepřišla na chuť :-p.
Jméno: JCMurphy 6. 5. 2013, 20:57:28 delete
e-mail:
 
No jako.. nechci podceňovat sílu tvých nápadů, ale uznám je až s Beliarovými koulemi porazíš draka a Adanosovým nosem vyčmucháš nejlepší otázky v hromádce
Jméno: Yuyana 6. 5. 2013, 17:24:43 delete
e-mail:
 
Já jsem zásadně pro Adanose, Inos je moc zákonnej. Tak možná Adanosův nos. Nebo Beliarovo zuby. Koule, pokud míříte níž. Ano, Beliarovo koule, to zní jako dokonalý jméno pro amulet.

Knížky s Drizztem mě naučily, že některý lidi se dívaj na svět opravdu odlišně a líběj se jim divný věci :-D. Salvatore je člověk, se kterym bych se asi nesnesla . Ale Entreri je dobrej a doufám, že to s nim dopadne alespoň v rámci možností dobře. Totéž Jarlaxl.
Jméno: JCMurphy 5. 5. 2013, 23:55:54 delete
e-mail:
 
jestli mě něčemu knížky s Drizztem naučily, tak to, že bůh by měl být odrazem stylu života... proto neuznávám monoteismus a nejvíc mi sedne Tymora - uctívači jsou ti, jež dosahují svých cílů kombinací dovednost a štěstí, proto se naučím jenom na 70% a pak doufám, že v testu těch 30% prostě nebude a pak mám ještě v záloze křesťanskej náramek vyrobenej indiány, kterej jsem pojmenoval Innosovo oko... jenom tak do zálohy, ale ten používám výhradně na zkoušky
Jméno: Yuyana 5. 5. 2013, 12:13:57 delete
e-mail:
 
Já vždycky dostávala otázky, který jsem věděla. A pak tu byla učitelka psychologie, která měla otázky napsaný na kartičkách obrácenejch rubem nahoru... a asi si nevšimla, že to prosvítá. Jo, jo, přečíst se to moc nedalo, ale když ona měla barevně odlišený témata.