Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 18. 5. 2013, 13:31:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
Já jsem pro změnu rozjel Duke Nukem 3D Atomic edition - poslední mise ve sbírce chybí ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 18. 5. 2013, 11:03:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| tak jelikož jsem teď koukal pořád na animáče a už mi z toho začalo docela hrabat, tak instaluju M&M IX a zkusím to sólnout | |||
| Jméno: | JCMurphy | 17. 5. 2013, 08:29:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
já tady chodím kouknout každý dvě hodiny jediný trháky jsou teď zápočty... |
|||
| Jméno: | Elemir | 17. 5. 2013, 07:47:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ono to omrtvělo i jinde. Buďto všichni někam zmizeli, nebo někdo vydal nějaký trhák a teď se od něj nikdo nemůže hnout ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 16. 5. 2013, 09:11:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tady to ňák chcíplo, je třeba rozproudit debatu. Po smajlech s ušima a bez očí nahoďte další nosné téma. ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 6. 5. 2013, 22:59:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Vzhledem k tomu, že mám rýmu a jsem bez čichu, by se mi Adanosův nos docela hodil. Biliárový koule jsou fajn, ale já těmhle hrám nikdy nepřišla na chuť :-p. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 6. 5. 2013, 20:57:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
No jako.. nechci podceňovat sílu tvých nápadů, ale uznám je až s Beliarovými koulemi porazíš draka a Adanosovým nosem vyčmucháš nejlepší otázky v hromádce ![]() |
|||