Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 20. 5. 2013, 23:51:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Seriál nemá s hrou nic společnýho. I kdybys žral každej díl, tak tě asi pointa kompletně mine :-p. | |||
| Jméno: | Elemir | 20. 5. 2013, 19:57:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mě ty parodie moc neříkaj, chvilkama jsem viděl jenom útržkovitě seriál v televizi, ale jinak tohle se mě úplně minulo. | |||
| Jméno: | Yuyana | 20. 5. 2013, 08:56:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ale jo, dobrý, ale já na deviantartu sleduju pár umělců, co dělaj pokémoní vtípky, takže mám laťku geniality nastavenou vysoko :-D. Každopádně moje oblíbený video je THE DITTO :-D.
http://www.youtube.com/watch?v=N_nXG8-yLbc ... http://jhallpokemon.deviantart.com/ ... http://bummerdude.deviantart.com/ ... |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 20. 5. 2013, 07:21:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/dor ... mí přátelé jsou banda ignorantů, co si myslí, že pokemoni jsou pro děti snad alespoň ty oceníš genialitu tohoto videa |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 19. 5. 2013, 20:33:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| s videjkama u M&M VII jsem problémy neměl... zásadně spouštím tyhle hry v režimu kompatibility pro XP s3 a jako správce | |||
| Jméno: | Elemir | 19. 5. 2013, 16:16:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak gratuluju. S videosekvencema je kupodivu problém i u virtualizace, nejspíš hra zase hledá něco, co už v takovém systému neni. | |||
| Jméno: | Elemir | 19. 5. 2013, 05:49:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
Dneska se do toho asi pustim, minimálně roztřídit to podle let a ročních období ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 18. 5. 2013, 20:04:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| já mám zase nastahovaný hromady soundtracků, z čehož z každýho poslouchám tak cca 3 písničky... už rok si říkám, že bych to měl přetřídit | |||
| Jméno: | Elemir | 18. 5. 2013, 18:08:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
Hm, že by tady ...
Edit: Abych nezapomněl, postup práce je popsaný i na fóru ještě od KILLERa. Protože editace neni zrovna pro každého, tak jsem pak vytvořil ještě ty upravené balíčky ke stažení. U sebe jsem s devítkou problém neměl. Měl jsem v plánu dojet to za svou poslední rozehranou partu, ale asi to zkusím nakonec střihnout za 4 druidy :) Na sólo je potřeba mág, jinak nedáš draka, což neni nakonec žádná tragédie. Poslední dobou se nemůžu u ničeho udržet - nějak mě hraní přestalo bavit. Pořád tu prohlížím vlastní archiv a vybírám. Předevčírem jsem nainstaloval Gothic II NotR, ale zastavil jsem se jenom u Lestera. Dneska jsem kvůli radě odběhl na chvíli do Witchera 2 a přitom mi došlo, jak rychle tahle hra zapadla do pozadí. Chvilkama přemýšlím ještě o své sbírce na GOGu, ale neni to o mnoho snažší rozhodnutí. |
|||