Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 22. 5. 2013, 16:39:20 delete
e-mail:
 
NPCčka by měly bejt přibitý na jednom místě. V Gothicovi odcházej na noc jinam, to je OK, ale jinak si nesměj dovolit odejít. Já taky v pracovní době neodcházim. By se lidi hodně divili, kdyby mě museli hledat v bille, nebo v železářství.
Jméno: Elemir 22. 5. 2013, 16:02:44 delete
e-mail:
 
Nj, obcházeního tam bylo dost, je pravdou, že v tomhle mě docela vytáčel Guberland - hlavně když jsem potřeboval určité NPC a oni si samozřejmě chodily libovolně mezi jednotlivými čtvrtěmi ... Nejvíc se člověk nachodil v Thjorgardu a Tronheimu, jinak to šlo. Vesnický charakter enrothských a spol. měst si zachovalo v devítce jen málo sídel. To bylo celé neštěstí toho plného 3D.
Jméno: Yuyana 22. 5. 2013, 15:31:49 delete
e-mail:
 
Jenže v Přístavu jde procházet mezi domama. Žádný pásy, který musíš obcházet. A ve všech domech někdo sídlí. Navíc já nikdy neřekla, že se tam vyznám :-D. Ono to neni nutný, vzhledem k faktu, že tam člověk skoro nic nepotřebuje. Vážně, chrám najdu, sídlo rady taky, těch pár q si pamatuju a zbytek holt v případě nouze probloudim .
Jméno: Elemir 22. 5. 2013, 15:21:45 delete
e-mail:
 
Města v devítce mě nepřišly tak moc komplikovaný. Se Svobodným přístavem jsem měl z počátku větší problémy Spíš mě u měst v devítce vadí, že je tam plno domů k ničemu - buďto do nich nejde vlízt, nebo v nich nic zajímavého neni. Určitě se ten prostor dal využít lépe.
Jméno: Yuyana 22. 5. 2013, 14:03:03 delete
e-mail:
 
Já si z devítky pamatuju jen to zoufalý bloudění. Já nejsem zrovna dobrá v orientaci a velký města plný stejnejch domů mě ničej. V realitě je to snadný, pes mě odvede zpět odkudkoliv :-D, ale ve hrách to nesu špatně. Navíc mi ta hra nepřipadala dost dobrá na to, abych se učila orientovat . Vážně, proč je tolik her, který maj buď mizernou mapu, nebo jsou velmi rozsáhlý a člověku trvá dlouho, než se dostane od bodu A do bodu B? Nebo obojí naráz? :-D
Jméno: Elemir 22. 5. 2013, 06:20:30 delete
e-mail:
 
Jo, devítka má hodně zajímavých chvilek. Byť je závěr hry třeba značně akční, tak k tomu přibydou pro odreagování puzzle apod. Dabing se mi taky líbil, ale měl jeden velký problém - CDProjekt. Oni totiž používali stejné lidi k dabování vícero her, takže to potom trochu kazilo požitek, protože se mi přitom vybavovaly úplně jiné vzpomínky.
Jméno: StriderCZ 21. 5. 2013, 21:46:25 delete
e-mail:
 
Tak jsem rozehrál MM IX. A nehraje se vůbec špatně, po těch letech je to velice milá vzpomínka na dobu, kdy jsem kvůli ní musel apgrejdovat počítač. A český dabing mi přijde dokonalý, zejména sakrasmus Xeny (jsme narazili přímo na studnici smradu (když jsme vlezli do stok pod Stumfordem). Chudák Nikolaj hledající cirkus... vyříznutý jazyk místní klepně.... sabotér mizící za pomoci Městské brány.... psi běhající po ulicích...

Jméno: Yuyana 20. 5. 2013, 23:51:34 delete
e-mail:
 
Seriál nemá s hrou nic společnýho. I kdybys žral každej díl, tak tě asi pointa kompletně mine :-p.
Jméno: Elemir 20. 5. 2013, 19:57:21 delete
e-mail:
 
Mě ty parodie moc neříkaj, chvilkama jsem viděl jenom útržkovitě seriál v televizi, ale jinak tohle se mě úplně minulo.
Jméno: Yuyana 20. 5. 2013, 08:56:36 delete
e-mail:
 
Ale jo, dobrý, ale já na deviantartu sleduju pár umělců, co dělaj pokémoní vtípky, takže mám laťku geniality nastavenou vysoko :-D. Každopádně moje oblíbený video je THE DITTO :-D.
http://www.youtube.com/watch?v=N_nXG8-yLbc ...

http://jhallpokemon.deviantart.com/ ...
http://bummerdude.deviantart.com/ ...
Jméno: JCMurphy 20. 5. 2013, 07:21:36 delete
e-mail:
 
http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/dor ...
mí přátelé jsou banda ignorantů, co si myslí, že pokemoni jsou pro děti snad alespoň ty oceníš genialitu tohoto videa
Jméno: Yuyana 19. 5. 2013, 23:23:37 delete
e-mail:
 
Tak jsme vymlátili ligu, jsme super nejsilnější, nejlepší, nejdokonalejší... aaa, teď si budem užívat výhod, který z toho plynou. Další verzi už hrát nehodlám, protože mám stále ještě vkus. Existuje jen určitá hloubka, do který se dá klesnout, a já jsem na maximu.
Jméno: JCMurphy 19. 5. 2013, 20:33:36 delete
e-mail:
 
s videjkama u M&M VII jsem problémy neměl... zásadně spouštím tyhle hry v režimu kompatibility pro XP s3 a jako správce
Jméno: Elemir 19. 5. 2013, 16:16:37 delete
e-mail:
 
Tak gratuluju. S videosekvencema je kupodivu problém i u virtualizace, nejspíš hra zase hledá něco, co už v takovém systému neni.
Jméno: StriderCZ 19. 5. 2013, 16:12:30 delete
e-mail:
 
Tak jsem dohrál MM VII...po těch letech...po vystřídání několika PC... a po tom, co jsem se zbavil pocitu dejavu (MM VII není VI).... jen na závěrečnou animaci jsem musel na youtube, bo MM VII si moc nerozumí s WIN7, a videosekvence jsem prakticky neviděl. Ale to neva...
Jdu na MM IX
Jméno: Elemir 19. 5. 2013, 05:49:19 delete
e-mail:
 
Dneska se do toho asi pustim, minimálně roztřídit to podle let a ročních období
Jméno: JCMurphy 18. 5. 2013, 20:04:16 delete
e-mail:
 
já mám zase nastahovaný hromady soundtracků, z čehož z každýho poslouchám tak cca 3 písničky... už rok si říkám, že bych to měl přetřídit
Jméno: Elemir 18. 5. 2013, 19:46:35 delete
e-mail:
 
Filmy bych mohl zkusit, dneska jsem jen spustil Star Trek "pár dílů", ale hned jsem to odklikal s tím, že tohle si pamatuju, tohle taky a ... vlastně ani koukat nechci Druhou, ale náročnější disciplínou je album fotek, to bych potřeboval konečně setřídit, ale moc se mi do toho nechce - ovšem čas to ukrátí perfektně.
Jméno: JCMurphy 18. 5. 2013, 19:41:56 delete
e-mail:
 
ten drak mě zas tak netrápí, spíš mě trápí jak se mi po zapnutí tahovýho mód sekla hra... jelikož mám stejnej problém se u něčeho udržet, tak jsem to od té doby nezapnul abych to zkusil znova
svoji roztěkanost jsem řešil právě přechodem na filmy místo seriálů, protože příběh vraženej do maximálně dvou hodin ještě snesu, achjo... dnešek byl tak strašně neproduktivní
Jméno: Elemir 18. 5. 2013, 18:08:51 delete
e-mail:
 
Hm, že by tady ...

Edit: Abych nezapomněl, postup práce je popsaný i na fóru ještě od KILLERa. Protože editace neni zrovna pro každého, tak jsem pak vytvořil ještě ty upravené balíčky ke stažení. U sebe jsem s devítkou problém neměl. Měl jsem v plánu dojet to za svou poslední rozehranou partu, ale asi to zkusím nakonec střihnout za 4 druidy :) Na sólo je potřeba mág, jinak nedáš draka, což neni nakonec žádná tragédie.

Poslední dobou se nemůžu u ničeho udržet - nějak mě hraní přestalo bavit. Pořád tu prohlížím vlastní archiv a vybírám. Předevčírem jsem nainstaloval Gothic II NotR, ale zastavil jsem se jenom u Lestera. Dneska jsem kvůli radě odběhl na chvíli do Witchera 2 a přitom mi došlo, jak rychle tahle hra zapadla do pozadí. Chvilkama přemýšlím ještě o své sbírce na GOGu, ale neni to o mnoho snažší rozhodnutí.