Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 23. 5. 2013, 19:43:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
Dlouho už nebyla žádná hádanka ... jaké druhy démonů jsou na tomto videu? ![]() |
|||
| Jméno: | Uran | 23. 5. 2013, 09:22:40 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
| Jo morrowind. Nejhorsi pro me ve Vivec-u bylo to ze architektura mesta byla pomerne symetricka takze jsem nikdy nevedel v jake ctvrti se prave nalezam. Jinak jeste vic flustrujici je ve Vivecu spadnout do vody a pak to cele obplavavat/obchazet. | |||