Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: StriderCZ 25. 5. 2013, 20:41:38 delete
e-mail:
 
Tak s MM IX končím, nemůžu splnit povyšovací úkol pro kněze (v Lindisfarmu jsem ho najal, a i když slíbil, že dojede do Guberlandu, tak se po cestě "někde ztatil". Přitom, když jsem ¨hrál před lety, tak se nějak do chrámu v Giüberlandu dostal...
Jméno: Elemir 25. 5. 2013, 10:02:08 delete
e-mail:
 
Rozehrál jsem před nějakou chvilkou Two Worlds hezky v aj, abych se procvičil ... sakriš, hned za rohem jsem dostal nakladačku od prasete, nedaleko stáli vlci, o kus dál něco jinýho ... a myslel jsem, si že krom Oblivionu a Skyrimu nenajdu horšího koně ... hm, mýlil jsem se TW asi nebude hra, kam se dá vlítnout rovnou po hlavě.
Jméno: Elemir 24. 5. 2013, 20:22:05 delete
e-mail:
 
Od vydání patche 1.3 jsem snad ještě ani pořádně nehrál, je možné, že se ten úkol teď takhle chovat má. Asi si budu muset konečně na devítku udělat čas a projet ji znovu.
Jméno: StriderCZ 24. 5. 2013, 19:28:03 delete
e-mail:
 
Tak v Thjoradských dolech byla tma jako v řiti... Ale úkol pro Jarla jsem "záhadně" splinil, aniž bych musel opravovat stroj na rudu... bug, ale potěší...vracet by se mi tam nechtělo, stačilo, že jsem po městě hledal Hjarranda (úplně zbytečně,).
Jméno: Yuyana 24. 5. 2013, 09:04:42 delete
e-mail:
 
Jo, temnota ve hrách... Miluju hry, u kterejch musim čekat, až se venku setmí, abych na monitoru něco viděla :-D. Gothic 2 tim strašně trpí. Obzvlášť v lesích. Nemluvě o tom, že spousta potvor je tam maskovaná, že je nevidíš ani za dne.

(A můj milovanej Thief 3, ale tam je to správně :-D. Zlepšuje to atmosféru a po chvíli si člověk zvykne... pak jsem koukala, že na snímkách, který jsem ve hře pořídila, neni totálně nic vidět :-D. A přitom to byly samý zajímavý věci.)
Jméno: StriderCZ 23. 5. 2013, 21:57:26 delete
e-mail:
 
Dík za tip, uvidím...
Jméno: Elemir 23. 5. 2013, 21:53:54 delete
e-mail:
 
Pokud gamma nezabírá, pak s tím asi opravdu nic nesvedeš. Jedná se o základní nastavení, takže je vidět, že to prostě ten engine ignoruje. Ještě mě napadla jedna věc, zkus se po netu kouknout, jak jdou na té verzi Windows Aliens vs Predators. Oni toho mají MMIX s nimi po enginové stránce mnoho společného, takže možná tam najdeš nějaký tip.
Jméno: StriderCZ 23. 5. 2013, 21:40:34 delete
e-mail:
 
Gamma nemá žádný vliv, budu to muset asi přežít...
Jméno: Elemir 23. 5. 2013, 21:38:32 delete
e-mail:
 
Nastavení gammy nepomáhá? Teda mám pocit, že tam to nastavení je. Neni to sice nic prima, protože na povrchu pak hrozí pro změnu oslepení, ale nic lepšího mě nenapadá.
Jméno: StriderCZ 23. 5. 2013, 21:35:34 delete
e-mail:
 
Hraju MM IX a v dungeonech, nebo ve stokách je tma jako v pytli, kouzlo pochodeň moc nezabírá . Jedná se o programovou chybu, na XP jsem tyhle potíže neměl. Změnit grafické nastavení nepomáhá. Hrát se to dá, ale je to protivné... nevíte co s tím? (patch 1.3 mám)
Jméno: Elemir 23. 5. 2013, 21:20:04 delete
e-mail:
 
Já žánry různě střídám (někdy i v průběhu dne), ale na tom videu mě zaujalo jeho zpracování. Je zajímavé, jak se autorovi podařilo do postaviček démonů vtisknout určité typické rysy pro onu kapelu.

Jinak StriderCZ má pravdu, je to Lucifer a jeho parta
Jméno: JCMurphy 23. 5. 2013, 21:06:28 delete
e-mail:
 
já teda nemám nijak vyhraněnej vkus na hudbu, ale metal jsem nikdy moc nemusel je to muzika naprd, nedá se u toho učit, nedá se u toho usínat, nedá se u toho cvičit a nedá se u toho ani umývat nádobí
Jméno: StriderCZ 23. 5. 2013, 20:51:16 delete
e-mail:
 
Ladislav Pešek alias Lucifer v Hrátkách s čertem
Jméno: Elemir 23. 5. 2013, 19:43:08 delete
e-mail:
 
Dlouho už nebyla žádná hádanka ... jaké druhy démonů jsou na tomto videu?
Jméno: Elemir 23. 5. 2013, 13:50:47 delete
e-mail:
 
V některých místech jsem do vody propadával normálně. Reagovalo to nějak blbě na skákání (rozcvička akrobacie) a občas jsem skočil do prostoru, kde bylo jakoby vzduchoprázdno. Ale jinak byla akrobacie ve Vivecu užitečná právě kvůli rychlejšímu pohybu, kdy jsem z horních pater různě seskakoval. Jinak u čtvrtí jsem se zkoušel orientovat podle směru mostů v patrech. Při druhym hraní jsem raději řadu úkolů, kde bylo potřeba se ve Vivecu pohybovat, ani nebral
Jméno: Yuyana 23. 5. 2013, 13:42:43 delete
e-mail:
 
Vivec... Dámy a pánové, já věřim, že to je náš vítěz. já se tam pohybovala kombinací levitace a konzole... Kdyby je alespoň napadlo ty bloky barevně odlišit, když už musely bejt všechny stejný...
Jméno: Uran 23. 5. 2013, 09:22:40 delete
e-mail:
 
Jo morrowind. Nejhorsi pro me ve Vivec-u bylo to ze architektura mesta byla pomerne symetricka takze jsem nikdy nevedel v jake ctvrti se prave nalezam. Jinak jeste vic flustrujici je ve Vivecu spadnout do vody a pak to cele obplavavat/obchazet.
Jméno: Elemir 23. 5. 2013, 06:26:13 delete
e-mail:
 
Připomnělo mi to, že jsem vlastně zažil ještě horší město na orientaci - Vivec v Morrowindu. Nejenomže se tam muselo pobíhat z jednoho "ostrůvku" na druhý, ale ještě každá čtvrť byla výškově rozdělena. Takže nejprve jsem hledal, kde je daná čtvrť a potom nahoru, dolu, kolem dokola apod. abych našel konkrétní osobu/cech. Naštěstí se tam nikdo moc neprocházkoval
Jméno: Yuyana 22. 5. 2013, 23:40:38 delete
e-mail:
 
Jsou hry, který mám fakt naučený, jako Thiefa 3, kterej má roztomilou kreslenou mapku, která nezobrazuje aktuální pozici :-D, nebo W&W, kde mapa zobrazuje jen určitý segmenty a ne celej obrázek... Ale mapováni v mm 6-8 je dokonalý a všechno je krásně přehledný, krom Svobodnýho Přístavu, na tom se shodneme :-D.
Jméno: Adam23 22. 5. 2013, 18:52:15 delete
e-mail:
 
"By se lidi hodně divili, kdyby mě museli hledat v bille, nebo v železářství."
lol

Člověk holt musí hrát hru tak dlouho, až se to naučí. Já se orientoval ve Svobodném přístavu tak po 10 letech