Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 2. 6. 2013, 13:15:09 delete
e-mail:
 
U nás neni zima, ale poněkud prší :-D. Už od rána a já doufám, že bude až do večera, aby mi sem nelezli lidi. Sušim si kalhoty na topení a donesli mi pizzu, takže si nestěžuju :-D.
Jméno: Elemir 1. 6. 2013, 10:29:00 delete
e-mail:
 
Včera to bylo u nás s teplotou různé. Ještě před deštěm a celkem dlouho po něm jsem běhal v práci jen v triku, ale přišel jeden větší slejvák a už jsme zavírali okna a hodil jsem na sebe mikinu. Když jsem pak jel domu, tak ještě na cca 5 minut vykouklo sluníčko. Oblačnost jde od východu, takže změna teplot byla zajímavá. Minulý týden to šlo z hor a to se dalo pochopit, protože tam napadlo 8 cm sněhu Dneska prší už od rána a celkem vydatně :/
Jméno: JCMurphy 31. 5. 2013, 19:07:33 delete
e-mail:
 
když jsem šel dneska v šest ráno na autobus, tak jsem měl pocit, že mám zimní zkouškový místo letního 2 trika + mikina a stejně jsem se klepal jak ratlík... ti rozumnější začali zase nosit zimní bundy
Jméno: Elemir 31. 5. 2013, 16:40:05 delete
e-mail:
 
Nemořil bych, ale malinoostružiny, pro které je určena, už nakvétají. Blbé pak je, když to kape rovnou na květy Myslel jsem, že to stihnu. Místy je přes mraky vidět, že tam někde musí být sluníčko, jenomže všechno co je blíže, je tmavé.
Jméno: Yuyana 31. 5. 2013, 15:00:54 delete
e-mail:
 
Tak už tu konstrukci nemoř, ona si to nezaslouží :-p. Každopádně tady už taky prší třetí den, ale momentálně je relativně poloslunečno.
Jméno: Adam23 31. 5. 2013, 13:16:32 delete
e-mail:
 
Tady (Praha4) chčije už 2 dny skoro v kuse, za chvíli jdu zkontrolovat Vltavu k soutoku s Berounkou, Plzeňáci nám prej posílají vlnu.
Jméno: Elemir 31. 5. 2013, 12:35:59 delete
e-mail:
 
Před hodinou začalo. Ani mě to moc nepřekvapuje. Ve středu jsem naběhl natírat konstrukci, jen jsem ji usadil, začal ceďák - polovina mořidla zas stekla Takže nejenomže čekám na hezčí počasí, dřevo musí zase nejprve vyschnout. Čímž pádem mi pobyt v práci moc nevadí, neboť stejně nejde nic dělat.

Nejvíc mě vadí zaražená zelenina na záhonech a papriky ve skleníku. Vzorek chilli jsem vzal preventivně domu a je za sklem v teple Horší je, že ty lepší sazenice jsem nechal právě ve skleníku, tak snad to nebyla chyba. Jinak na balkóně už mám červené jahody ... jasně, je to nová výsadba, s plody už jsem je koupil, jak jinak
Jméno: Yuyana 31. 5. 2013, 09:13:17 delete
e-mail:
 
Proč? :-D Bože, koukám do návodu na nějaký subquesty, a ten křupan má vílu se stejnym jménem jako já! Ta drzost :-D. Nic, já tentokrát hraju za elfa, takže mu to odpustim a nebudu ho vyhledávat a popravovat. Elfové jsou fajn. Sice nevydržej tolik, ale jsou chytrý.
Taky u vás tak perfektně prší? Aaa, spala bych celej den .
Jméno: Adam23 30. 5. 2013, 22:08:28 delete
e-mail:
 
Tak to nevím, jestli ji vůbec rozehrávat
Jméno: Elemir 30. 5. 2013, 10:37:33 delete
e-mail:
 
Ale jo, směrem dolu vždycky
Jméno: Adam23 30. 5. 2013, 08:50:46 delete
e-mail:
 
V devítce nejde lítat?
Jméno: JCMurphy 29. 5. 2013, 23:08:01 delete
e-mail:
 
to je fakt když jsem si pak uvědomil, že tam nepůjde lítat, tak mě to odradilo o to víc..
Jméno: StriderCZ 29. 5. 2013, 21:35:25 delete
e-mail:
 
Ale jo, hraju, i když prvotní nadšení už nemám...
Občas mi vadí to neustále běhání tam a sem.
Jméno: Elemir 29. 5. 2013, 17:24:35 delete
e-mail:
 
Kdepak, v pondělí jsem nakonec načal Zaklínače 2, ale taky mi to nevydrželo Nechávám to na víkend.
Jméno: Yuyana 29. 5. 2013, 15:17:33 delete
e-mail:
 
Mě udivuje, jak dokážu trávit tolik času v práci :-D. Musim to omezit, jinak to se mnou špatně dopadne . Práce je zabiják času.
Jméno: JCMurphy 29. 5. 2013, 15:03:21 delete
e-mail:
 
já to nakonec nehraju... zkouším teď tvořit modul do NWN na motivy naší skupiny historického šermu, ale stejně mě za chvilku čeká učení na zkoušku z biochemie

docela mě překvapilo jak je NWN z gogu pěkně vyladěný aby fungovalo na novějších strojích... klasická verze z dvdčka se posekávala a teď mi to jede plynule i na vysoký detaily, mám chuť si to zahrát napopáté

mám teď nainstalovanej Lionheart, NWN, M&M IX, LOTR:BFME, Black & white a japonskou bojovku Guilty gear XX reload na pětiminutové odreagování mezi učením (dle pravidla, že čím víc se blíží zkouška, tím lepší výsledky podávám v survival módu, až tam jsem schopnej přežít až 40 minut)ještě chci zkusit jak bude šlapat Gothic 2 a Spellforce z gogu, ale poslední dobou mě udivuje, jak jsem v dětských letech dokázala u her strávit tolik času
Jméno: Yuyana 29. 5. 2013, 14:06:31 delete
e-mail:
 
Tak co lidi, jak jde devítka? Já asi zas rozjedu W&W, i za cenu toho, že to zas budu zprovozňovat, což neni uplně legrační fáze. Procházim nostalgickym obdobim.
Jméno: Elemir 26. 5. 2013, 15:12:22 delete
e-mail:
 
Ráno jsem začal s devítkou taky, mám tu hezkou partičku 4 noviců. Jenom mi docela dlouho trvalo zprovoznit hudbu - on ten SoundBlaster se mi v hrách se standardními ovladači ze záhadnýho důvodu kouše. Musela to vyřešit až integrovaná zvukovka. Jsem zvědav, na co narazím dál
Jméno: StriderCZ 26. 5. 2013, 10:54:40 delete
e-mail:
 
Díky za informaci, vyzkouším... Tohle by mně fakt nenapadlo... Mám takový dojem, že když jsem MMIX hrál posledně, tak jsem měl s tím knězem taky potíže, ale asi ne takovéhle. Ale už je to dávno.
Asi budu muset občas nakukovat do návodu častěji (těch bugů hra obsahuje fakt dost).
Ale třeba si řeknu: To pude, to pude .
Jméno: KILLER 25. 5. 2013, 22:37:19 delete
e-mail:
 
StriderCZ: Ve zdejším návodu je napsáno - "jeho (toho kněze) přítomnost se projeví až po splnění dalších dvou úkolů". Není to i tvůj případ?