já to nakonec nehraju... zkouším teď tvořit modul do NWN na motivy naší skupiny historického šermu, ale stejně mě za chvilku čeká učení na zkoušku z biochemie
docela mě překvapilo jak je NWN z gogu pěkně vyladěný aby fungovalo na novějších strojích... klasická verze z dvdčka se posekávala a teď mi to jede plynule i na vysoký detaily, mám chuť si to zahrát napopáté
mám teď nainstalovanej Lionheart, NWN, M&M IX, LOTR:BFME, Black & white a japonskou bojovku Guilty gear XX reload na pětiminutové odreagování mezi učením (dle pravidla, že čím víc se blíží zkouška, tím lepší výsledky podávám v survival módu, až tam jsem schopnej přežít až 40 minut)ještě chci zkusit jak bude šlapat Gothic 2 a Spellforce z gogu, ale poslední dobou mě udivuje, jak jsem v dětských letech dokázala u her strávit tolik času |