Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 8. 6. 2013, 14:16:52 delete
e-mail:
 
Mě by pohyb ve zbroji zabil, já vysoký teploty špatně snášim. Je tu docela úmorně, byly jsme s fenou na balkóně a mě to tedy stačilo :-D, Bohužel musim ještě do města.
Jméno: PatrickScalle 8. 6. 2013, 11:43:46 delete
e-mail:
 
Dobře, děkuju moc!
Jméno: JCMurphy 8. 6. 2013, 01:35:25 delete
e-mail:
 
tak jsem teda zapl Gothic 2.. zjevně už opravili ovladače na grafiku aby fungovaly se staršíma kouskama.. a bang! jedna hodina ráno
datadisk hraju prvně, takže si to užívám, ale časově jsou ty hry fakt hrozně náročný :/
Jméno: Elemir 7. 6. 2013, 20:20:41 delete
e-mail:
 
Já pro změnu běhal ráno po doktorech a odpoledne s postřikovačem po zahradě. Odpoledně už ale chvilkama poprchávalo. S tou indulónou si mi připomněl, že bych si měl namazat boty. Chtěl jsem si o víkendu vyrazit do kopců.
Jméno: JCMurphy 7. 6. 2013, 19:02:37 delete
e-mail:
 
tady je dneska teplo, bylo to i na krátkej rukáv, ale já provádím opak otužování aspoň to pak s člověkem nesekne když má jít ve třicítkách se zbrojí do kopce (obzvlášť když jsem víceméně celej v černým)
tak jsem si řekl, že když je tak hezky, tak je na čase provést údržbu kožených částí... namazal jsem indulonou boty, pochvu a byl jsem do toho tak zapálenej, že jsem si totálně zasral svoje oblíbený rudý rukavice špínou z houbičky... naštěstí teda jenom hřbet levé.. ale stejně jsem chtěl provést menší modifikaci plátovek a začlenění těchle rukavic je jedna z plánovaných částí
Jméno: Elemir 6. 6. 2013, 18:54:49 delete
e-mail:
 
4PatrickScalle: Ahoj a díky. Zoga najdeš v Pevnosti barbarů v Bludných pláních, viz návod.

U nás to ráno vypadalo různě, preventivně jsem vyběhl na zahradu dotřít konstrukci lazurou (včera jsem opět mořil, tak by mě asi už šlehlo ) Ale nakonec déšť nepřišel, jen bylo víc oblačno, část dne i zataženo. Snad to vydrží do soboty a bude se i grilovat
Jméno: Yuyana 6. 6. 2013, 16:36:55 delete
e-mail:
 
Ahoj! já Zoga taky neznám, ale nechybí mi :-D.

U nás dnes slunečno, ptáci už oschli, internet už funguje, všechno je v suchu . Dneska dojedu lebkovej dungeon na ostrově a doufám, že se dopracujem až do zatopenýho města, což je super dungeon, člověk se celou dobu topí :-D. Chce to perky a dejchací přístroje, ale stejně se nevyplatí očumovat architekturu :-D.
Jméno: PatrickScalle 6. 6. 2013, 15:50:02 delete
e-mail:
 
Ahoj všichni! náhodně jsem objevil tyto stránky a jsou luxusní! Docela dobře jsem si početl hlavně o historii M&M a HOM&M. Dále mám k Vám jednu prosbu, hraji M&MVIII: Day of the Desrtoyer a jaksi jsem z žádného návodu nevyčetl, kde je nějaký Zog. Předem děkuji za pomoc. Patrik
Jméno: Yuyana 6. 6. 2013, 08:53:12 delete
e-mail:
 
Takže jsi tam opravdu nešel :-D. No vidíš .
Jméno: Elemir 4. 6. 2013, 21:34:45 delete
e-mail:
 
Dneska to vypadá, že pršet skončilo, odpoledne dokonce střídavě svítilo sluníčko ...

Přípravy před zkouškama jsou někdy hrozný, zrovna včera večer jsem viděl reportáž o prokrastinaci

Edit: A máme tu druhý den ráno, je 5:20 a už svítí sluníčko :) Vypadá to nadějně, možná je těm dešťům opravdu konec.
Jméno: JCMurphy 4. 6. 2013, 14:11:47 delete
e-mail:
 
hmm... úžasný... do čtyř do rána jsem se učil na zkoušku z ochrany, vynervovanej jak sviňa, protože paragrafy a zákony jsou moje největší slabina a nakonec jsem se nasral a šel spát s tím, že tam nepůjdu... jaké bylo moje překvapení když jsem teď otevřel stagweb a zjistil, že ta zkouška je vlastně až za měsíc
Jméno: JCMurphy 3. 6. 2013, 16:37:28 delete
e-mail:
 
http://nwvault.ign.com/View.php?view=hakpaks.detai ...
instalace je v nejspodnějším komentáři na poslední straně, styly se přepínají přes dialogy v craftování
všechen obsah community EP se asi do origo hry nedostane, ale příjemná změna jsou modely plášťů.. hned v nich postava vypadá stylovějc
zkusím pak nahrát nějaký fotky z vystoupení x moje výtvory v aurora tools
Jméno: Yuyana 3. 6. 2013, 16:24:01 delete
e-mail:
 
Sakra, to zní zajímavě . Abych to nemusela znovu instalovat :-D. Odkud máš ty zmiňovaný vychytávky? Má vaše skupina nějaký online materiály, abych se na vás koukla?
Jméno: JCMurphy 3. 6. 2013, 15:40:04 delete
e-mail:
 
jak jsem už řekl, dělám modul založenej na naší šermířské skupině takže to je jenom pro úzkej okruh lidí... ale jelikož má NWN obrovskou komunitu, tak jsem vyhrabal perlu v podobě nových bojových stylů... už žádný trapný monotónní máchání, ale fintičky, úhyby, otočky z toho 4 styly jsou pro boj beze zbraně, pak je tam klasickej sportovní šerm, vylepšený šerm se štítem, a pak cool blbinky typu samurai, assasin, barbar, demon knight a bojovej styl pro mágy kdy levitují a zbraně ovládají telepaticky se založenejma rukama určitě si zahraju znovu origo hru, protože to má teď fakt grády
pak jsem nainstaloval community expansion patch, hromada novýho obsahu na tvoření..
jelikož to je založený na realitě, tak se snažím docela krotit, ale když se někomu říká kapitán Klofan, tak jsem mu prostě musel dát křídla a zobák
Jméno: Yuyana 3. 6. 2013, 15:30:24 delete
e-mail:
 
Já už NWN odinstalovala, ale... ale :-D. Přiznej, co jsi vyprodukoval . Jaký to má možnosti?
Jméno: JCMurphy 3. 6. 2013, 14:46:00 delete
e-mail:
 
já jsem si teď dva dny hrál s aurora toolsetem pro NWN je to strašně chytlavý, možná až moc když mě za necelý tři týdny čeká biochemie...
Jméno: Yuyana 3. 6. 2013, 08:37:46 delete
e-mail:
 
U nás pořád prší a na nádraží je prej koupaliště :-D. Včera jsem hrála ww a nějak mě to chytlo. Ideální činnost do deště :-D.
Jméno: Adam23 3. 6. 2013, 08:18:38 delete
e-mail:
 
Tak už skoro 3000, to jsem fakt nečekal.
Jméno: Adam23 2. 6. 2013, 16:20:19 delete
e-mail:
 
Hmm tak už máme 1530 m^3.s^-1 a furt stoupá :/
Jméno: Elemir 2. 6. 2013, 14:09:39 delete
e-mail:
 
Prší celý den, ale kalhoty bych mohl sušit leda tak na ventilátoru ... nehledě na to, že v provoze bych bez nich vypadal přinejmenším divně Naštěstí to mám z parkoviště kousek, takže ani nestíhám moc zmoknout. Ovšem jídlo chybí, už od pátku vynechávám obědy, neb to nějak nestíhám.