Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 6. 6. 2013, 18:54:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4PatrickScalle: Ahoj a díky. Zoga najdeš v Pevnosti barbarů v Bludných pláních, viz návod.
U nás to ráno vypadalo různě, preventivně jsem vyběhl na zahradu dotřít konstrukci lazurou (včera jsem opět mořil, tak by mě asi už šlehlo ) Ale nakonec déšť nepřišel, jen bylo víc oblačno, část dne i zataženo. Snad to vydrží do soboty a bude se i grilovat ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 3. 6. 2013, 16:37:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| http://nwvault.ign.com/View.php?view=hakpaks.detai ... instalace je v nejspodnějším komentáři na poslední straně, styly se přepínají přes dialogy v craftování všechen obsah community EP se asi do origo hry nedostane, ale příjemná změna jsou modely plášťů.. hned v nich postava vypadá stylovějc zkusím pak nahrát nějaký fotky z vystoupení x moje výtvory v aurora tools |
|||
| Jméno: | Yuyana | 3. 6. 2013, 15:30:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
Já už NWN odinstalovala, ale... ale :-D. Přiznej, co jsi vyprodukoval . Jaký to má možnosti? |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 3. 6. 2013, 14:46:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
já jsem si teď dva dny hrál s aurora toolsetem pro NWN je to strašně chytlavý, možná až moc když mě za necelý tři týdny čeká biochemie... |
|||
| Jméno: | Yuyana | 3. 6. 2013, 08:37:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| U nás pořád prší a na nádraží je prej koupaliště :-D. Včera jsem hrála ww a nějak mě to chytlo. Ideální činnost do deště :-D. | |||