U checkpointů záleží na tom, jak jsou nebo nejsou hojný. Když je polovina složitý mise bez savu, a nebo je checkpoint někde schovanej, tak je to na pěst. Mě se líbí styl LoK: Defiance, nebo Tomb Rider. Nemusim na nic myslet, jen blikne symbol na podlaze a jsem sejvlá :-D. Když to náhodou nějak spadne, nebo mi vypnou proud, nebo něco... tak je to jedno, protože je snad v každý místnosti jeden :-D. + je tam i save .
Mě dřív umírání ve hrách nefrustrovalo, protože jsem na to byla zvyklá. Hlavní je příčina umírání. Pokud chcípám proto, že hra má "falešnou obtížnost" (náhodný věci, který neovlivníš skillem, ale který tě celkem snadno popravěj), tak je to něco jinýho, než když to poorám já . Stejně trvám na tom, že před komplikovanější pasáží by měl bejt jasně nalezitelnej checkpoint, když neni save.
Hodně mě frustrujou neodkliknutelný animace, po kterejch okamžitě následuje složitej souboj. Když tu dlouhou animačku sleduješ už po šesté a víš, že když odejdeš, tak tě po ní zabijou... Au . |