Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 21. 6. 2013, 12:45:02 delete
e-mail:
 
No, já dostala od kamaráda pdfko s jakousi knižní slátaninou, která mě od toho kompletně odradila :-D. A středověk líznutej modernou neni uplně můj žánr . No, každej má něco.
Jméno: Elemir 21. 6. 2013, 12:04:47 delete
e-mail:
 
Na Witcherovi je zajímavé hlavně prostředí, takový ten středověk líznutý místy modernou Má to více her, ale zrovna u Witchera to působí dokonale. Druhou věcí je interakce s okolím, dialogy a samozřejmě lehké děvy Velký díl na popularitě bude mít určitě i příběh, který působí jako kus evropské historie (což pro změnu může být za mořem problém). Mě prostě Witcher padl do oka hned.

4Adam23: Tak to hlavně nerozehraj obráceně , Witcher je jedna z mála her, kde se vyplatí jet postupně. Uteklo by ti tak několik detailů a hlavně by sis mohl vybudovat špatný politický názor na Temerii
Jméno: Yuyana 21. 6. 2013, 10:43:36 delete
e-mail:
 
Co všichni viděj na tom Witcherovi? Nechápu.
Jméno: Adam23 21. 6. 2013, 08:29:13 delete
e-mail:
 
Elemir: to mi povídej, teď jsem koupil Witchera dvojku, víceméně jako podporu Polákům Ani jedničku jsem ještě nerozehrál.
Jméno: Elemir 20. 6. 2013, 22:13:09 delete
e-mail:
 
Hm, když jsem jel domu, tak to vypadalo, že začne konečně pršet, ale spadlo jen pár kapek, bouřka odešla jinam ... GOG už mě včera taky zásobil, poslal mi můj whishlist, že teď hodně ušetřím Sakriš, jenomže já poslední dobou jenom kupuju a přitom už prakticky nehraju ...
Jméno: Adam23 20. 6. 2013, 19:04:24 delete
e-mail:
 
Jsem už uplně rozteklej,
tak aspoň trocha reklamy

http://www.gog.com/promo/might_and_magic_megapack ...
Jméno: Ivo 20. 6. 2013, 18:47:39 delete
e-mail:
 
Mám dojem, že to už někdo tak zkoušel .Matně si vzpomínám ,že to tu někdo psal.
Jméno: Yuyana 20. 6. 2013, 09:10:30 delete
e-mail:
 
Na nápady z horka bych si dávala pozor :-p. To bys pak mohl třeba skončit se čtyřma válečníkama :-D.
Jméno: Elemir 19. 6. 2013, 21:42:38 delete
e-mail:
 
Mě dneska nápady došly Dle očekávání jsem v tom vedru makal
Jméno: Adam23 19. 6. 2013, 17:27:27 delete
e-mail:
 
Dostal jsem ďábelskej nápad (asi z vedra) na družinu v mm6. Zkusim rozehrát a poreferuju.
Jméno: Yuyana 19. 6. 2013, 16:54:46 delete
e-mail:
 
Hehe, však jo. Ono to neni těžký, když člověk trochu ví, co dělá a... a nepoužívá magii země a dýky :-D. Ne, vážně, já miluju dýky, vždycky se snažim velký procento nepřátel uřezat, ale oheň+černá je prostě základ .

Jo, učení. Sakra, to já snad nikdy v životě nedělala. Pravda, donutit můj mozek k tomu, aby si pamatoval něco, co ho nebaví... No, pojďme si říct, že to neumim :-D. Hehe, zato jsou věci, který se nasajou uplně samy. Já mám super paměť, ale moc jí neovládám :-D.
Jméno: JCMurphy 19. 6. 2013, 16:10:53 delete
e-mail:
 
ha! podařilo se mi ukořistit jiný termín, takže mám o 5 dní navíc (sice jsem je plánoval strávit hraním gothica, ale radši je obětuju abych si pak nemusel učením kazit prázdniny) teď když mám konečně ty obrátky na učení bych to měl stihnout s přehledem.. zatím do sebe hážu kombinaci černýho čaje s medem, hořkýho rozpustnýho kafe a jahodovejch koktejlů z domácích jahod a kozího mlíka v nejhorším případě má kamarád farmaceut doma čistej kofein
a už jsem se začal učit i přes den, když ukradnu větřák z obýváku, tak jsem ještě o kousek efektivnější

já to se sólo druidem šel spíš na dýky a nabuffoval se vším možným (s tím souvisely problémy u instant kill potvor a dispellerů), potom kombinace magie země a dýk, ale spíš až ke konci,
ono je to docela jednoduchý.. magie vody se dá sehnat téměř hned když se ví kde přijít k penězům a pak manu obnovovat přes loydův maják u léčitele
stackování magiií je prima věc, artefakty, obyč předměty a +7 za npc
já to taky hrál prvně v životě takže jsem byl většinou ztracenej

Jméno: Yuyana 19. 6. 2013, 15:14:25 delete
e-mail:
 
Neexistuje dostatečně rychlej způsob, jak opustit školu. Toho promrhanýho času... no fuj. A to mi vtloukali do hlavy, jak se mi po škole bude stejskat. Hmmm. Hmmm. Tak ne. Teď jsem svobodná, mám vlastní prachy a nemusim dělat domácí úkoly. A nejlepší ze všeho je, že nemusim snášet stupidní kecy spolužáků. Hehe, už ani nevim, jak se ti hajzlové jmenovali.

Každopádně bratr hrál mm6 za sólo mága a vzkazuje, že ho to fakt baví a že je to docela jednoduchý. Přišel na to, že neartefaktní bonus k magii stackuje s artefaktnim a užívá si toho, jakej je z něj zabiják.

Já se pořád ještě vrtám ve w3 editoru. Dělala jsem nějaký trigery pro bratrovo tower defense a sice ta mapa stále ještě nejde prohrát, ale už jde vyhrát, což je super, ne? :-D. (Bratr je rozhořčenej nedostatkem kvalitních TD map, tak si udělal vlastní. Je to hratelný už řadu měsíců, ale tak nějak se nikdo neměl k tomu to dodělat .)
Jméno: Elemir 19. 6. 2013, 06:40:13 delete
e-mail:
 
Někdy si říkám, že jsem školu neměl tak rychle opuštět Sice jsem dostal svého času nabídku na postgraduál (dokonce 2), ale mě to už přišlo takové natahování všeho. Plus by to bývalo znamenalo nový kolejní začátek, neboť většina známých z postgraduálu nakonec stejně vylítla. Jedna z těch nabídek byla někam do Hostivaře, kde jsem se měl věnovat výzkumu skotu Má tam být snad nějaký veterinární ústav, bylo to dokonce i s ubytováním, ale tenkrát mi to přišlo vzhledem k mému subzaměření docela absurdní.

Defektoskopický zkoušky, co mě na podzim čekají, nejsou nic extra výzva. Je to jenom klasické zvyšování kvalifikace, ale obsahem je to uzpůsobené tak, aby to měli šanci udělat i lidi s výučním listem (příkladů tam bývá málo, zbytek je spíš o tom, umět si to zapamatovat anebo vědět, kde to najít - normy). Nejlepší je na tom školení, na 4 týdny zmizim z práce a podzim je dobrý v tom, že mě to nebude tahat nikam ven
Jméno: JCMurphy 18. 6. 2013, 21:13:48 delete
e-mail:
 
ono to zimní zkouškový je asi lepší... nikdo neotravuje s prací, není ti vedro a když je zima, tak se prostě oblečeš, nepřehřívá se počítač, v zimě člověk pije ty černý čaje a kafe víc s nadšením, tma je dřív a všichni jsou zalezlí doma, takže je všeobecně klid, navíc jsou vánoce a silvestr, takže aspoň nějaká vzpruha na začátku

Jméno: Elemir 18. 6. 2013, 20:42:46 delete
e-mail:
 
4StriderCZ: Díky za info, to jsem přehlídl. Taky jedna z her, kterou jsem měl dlouho v plánu. Nedávno jsme s jedním známým probírali Diablo 3 a nové update. Byl z toho docela nadšený, ale tam bych se vracet nechtěl. Rád bych poznal právě tohoto vážného konkurenta legendy.

4Winterson: Zkoušky zatím žádné, ale v září mě čeká školení a pak zkouška. Měl jsem v plánu se proběhnout po kopcích a podívat se, co je nového, jenomže na víkend už zase hlásí ty deště :/
Jméno: StriderCZ 18. 6. 2013, 20:24:49 delete
e-mail:
 
Torchlite na gogu je zdarma
Jméno: Winterson 18. 6. 2013, 20:16:11 delete
e-mail:
 
Tak kolik vám zbývá dní do finálních zkoušek? Mě už jenom do pátku, blééé. Taky to počasí celý měsíc hrálo proti mě - byly ty přívaláky, takže jsem se moc nedostal ven, potom mi odešel monitor - týden jsem čekal na opravu (nějaký zkrat) a nakonec si kobyla něco udělala s nohou, takže doteďka a ještě dýl má mít klid od práce. Takže vzato kolem a kolem, všechno se rozhodlo, že musím dřepět u učení a nehnout se z pokoje.
Jméno: Elemir 18. 6. 2013, 19:47:55 delete
e-mail:
 
Kosení už mám za sebou naštěstí z předminulého týdne. Udělal jsem z toho mulč ke stromkům a ještě něco zbylo. Pro mě to sušit význam nemá, naopak, zbytek půjde na kompostování - možná založim sadbu žampiónů. Manželka má v plánu koupit 6 ha pozemek louky, tam si pak asi užiju mnohem víc Sedřenej jsem hezky, zítra jdu do práce a čeká mě určitě několikahodinová šichta s magnetem (sám o sobě cca 7 kg, v zapnutém stavu mnohem více ).

GOG nabídka dobrá, ale až na podzimní čas i když ... Greyhawk asi koupím ...
Jméno: JCMurphy 18. 6. 2013, 19:36:26 delete
e-mail:
 
jsme zase dělali seno... protože nic ti před zkouškou z biochemie nepomůže víc, než dělat seno... včera jsem spal od pěti ráno do deseti a pak byl od dvou do devíti pryč, tak jsem se už na učení vyprd, dneska naspal si 13 hodin a budu muset přidat obrátky, ale pořád na poli třetina sena zůstala a bude se to muset všechno složit na půdu, do toho všeho je zablešenej pes a vykousal si u ocasu lysinu :/