Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 21. 6. 2013, 08:29:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
Elemir: to mi povídej, teď jsem koupil Witchera dvojku, víceméně jako podporu Polákům Ani jedničku jsem ještě nerozehrál. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 20. 6. 2013, 19:04:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jsem už uplně rozteklej,
tak aspoň trocha reklamy
http://www.gog.com/promo/might_and_magic_megapack ... |
|||
| Jméno: | Ivo | 20. 6. 2013, 18:47:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mám dojem, že to už někdo tak zkoušel .Matně si vzpomínám ,že to tu někdo psal. | |||
| Jméno: | Yuyana | 20. 6. 2013, 09:10:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na nápady z horka bych si dávala pozor :-p. To bys pak mohl třeba skončit se čtyřma válečníkama :-D. | |||
| Jméno: | Elemir | 19. 6. 2013, 21:42:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
Mě dneska nápady došly Dle očekávání jsem v tom vedru makal ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 19. 6. 2013, 17:27:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dostal jsem ďábelskej nápad (asi z vedra) na družinu v mm6. Zkusim rozehrát a poreferuju. | |||