4Winterson: Gratuluju
Ad Witcher ... co máte s těma prostitutkama? Na obalu je čarodějka Triss a ta opravdu nezemře, byť mívá kolikrát na mále ... no, když tak nad tím uvažuju, ony čarodějky nebývají moc věrné, navíc jsou podobně jako zaklínači neplodné ... Ale k příběhu, hra jako taková má s knížkama málo co společného, je to spíš bráno jako volné pokračování. Triss je sice hezká, ale v jedničce jsem si víc oblíbil Shani, kterou ve dvojce postrádám. Když to tak vemu, někdy jsem uvažoval, jestli to hraju opravdu kvůli zabíjení potvor, nebo mě prostě baví víc sledovat život kolem. Docela se těším na trojku, která by se právě na to druhé měla víc zaměřit.
Ad depresivní ... celý Witcher je ve skutečnosti depresivní  |