Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Winterson 29. 6. 2013, 13:15:57 delete
e-mail:
 
Yuyana: Tak to ani nechtěj vidět jak dopadly (dopadnou) Duck Tales z NES.
Jméno: Yuyana 29. 6. 2013, 12:50:06 delete
e-mail:
 
Lidi jsou svatokrádežníci. Chudák Giana. Ta grafika je... ... barevná? Uff, já mám plošinovky ráda, ale ty moderní už mi přetěžujou mozek. Asi budu muset zůstat u původního vydání :-p.
Jméno: Elemir 29. 6. 2013, 11:35:48 delete
e-mail:
 
V pondělí se po něm zkusím poohlídnout. Vůbec si teď nevybavuju, jestli mám po cestě do práce nějakou trafiku, která by otevírala buď hned ráno nebo zavírala pozdě večer.
Jméno: Winterson 29. 6. 2013, 09:21:42 delete
e-mail:
 
Děkujuuu Jsem rád že už je to za mnou. Připadalo mi to jako věčnost
Už můžu dohrát většinu her na co jsem neměl čas.

On byl restart LEVELu? Aby se jednou nevyresetoval celý svět. Teď už jsem vůči časopisům a hrám docela skeptický. Na druhou stranu teď vyšlo docela dost dobrých her - ovšem starých klasik (Brány Skeldalu, Brány Skeldalu II) a The Fall:Last days of Gaia (silně doporučuju, sice je to německý dabing, ale český překlad obstojný).

Ve vzdálené budoucnosti možná, ale momentálně si raději zahraju starší gamesy (nejpozději z 1998 a nejdříve 2008).
Jméno: StriderCZ 28. 6. 2013, 21:36:32 delete
e-mail:
 
Tak dnes vyšel Level 231 a můžu zodpovědně říci, že splnil vše co jsem očekával. Skvělé čtení, příznivá cena, a plná hra přesně podle mého dusta: Giana Sisters Twisted Derams. Navíc komentáře, retro sekce. Prostě vše, co jsem si myslel, že by restart časopisu mohl a SAKRA MĚL obsahovat. Proto vyzývám všechny, kterým není líto utratit jedno kilo měsíčně, aby si LEVEL koupili. A i když mají rádi RETRO a současné hry jim moc neříkají, tak aby si uvědimili, že za nějakých pět let budou současné pecky tak nějak patřit mezi "old games".
HOWGH domluvil jsem, StriderCZ...
Jméno: Yuyana 27. 6. 2013, 01:08:39 delete
e-mail:
 
Naši psi blechy nemaj, ale občas někdo šlápne na "borůvku". Klíšťat mraky, psi slouhosrstý... :-D Pravda, Ajenka už má taky za sebou plešatý období, ale teď v paneláku jí to dorostlo.
Jméno: JCMurphy 26. 6. 2013, 23:51:15 delete
e-mail:
 
tss, tak si pes kvůli blechám vytrhal další chomáč chlupů, spíš má teď pořádnou plešku na krku.. ale pořád lepší než před týdnem, to jsem měl chuť zrovna zavolat hvězdnou pěchotu... díru na zadku co se mu zanítila se skvěle spravila třezalkovým olejem inspirovalo mě to a zítra zkusím trochu alchymie.. udělám supersilnej odvar z ořechovejch listů a totálně tím zacákám psa a jeho okolí a pak udělám odvar/lihový extrakt z kopřivy aby mu rychle dorostla srst
jsem rád, že je venkovní a ne v baráku když čtu ty lidi na fórech co s tím bojujou několik měsíců a musej každej den vysávat..
Jméno: Yuyana 24. 6. 2013, 21:33:17 delete
e-mail:
 
To je fakt, orkové jsou drsnější. Ale člověk na ně nemusí před Ravenem jít. Defensivu jsem moc neužila, ten blesk jí směle ignoruje :-p. Jak se říká, nejlepší obrana je útěk. Nebo to bylo jinak?
Jméno: JCMurphy 24. 6. 2013, 18:07:31 delete
e-mail:
 
tak samozřejmě to nebylo zas tak jednoznačný, zůstala mi cca jedna sedmina života, ale takovej orkskej válečník byl pro mě mnohem větší problém.. stačilo vykrýt 2-3 seky, zasadit mu 2 a zase přejít do defenzivy a nemusel jsem se ani pohnout z místa
Jméno: Yuyana 24. 6. 2013, 16:56:20 delete
e-mail:
 
Náhodou, Raven mě málem dostal. Ten jeho náhodnej meč je docela štvací. Bum, blesk, bum, blesk, blesk, blesk, blesk... Naštěstí moje metoda boje proti orkům na něj byla velmi vhodná. .. Taková ta kdy vypijete poťák na rychlost a když to vypadá špatně, tak zdrháte pryč :-D. Dobrý na zabíjení šamanů.
Jméno: Elemir 22. 6. 2013, 17:41:12 delete
e-mail:
 
Raven je béčko ... i když, zkoušel jsem ten souboj několikrát, protože jsem tomu prostě nemohl uvěřit a v jednom pokusu se mi podařilo opravdu dostat do situace, kdy měl Raven značně navrch
Jméno: JCMurphy 22. 6. 2013, 01:44:48 delete
e-mail:
 
jo a taky gratuluju Wintersonovi... narozeniny, vánoce, svátky a velikonoce sice neuznávám, ale progres ve vzdělání považuju jako lvl up
Jméno: JCMurphy 22. 6. 2013, 01:43:08 delete
e-mail:
 
hmm, teď mi došlo kde jsem viděl podobnej konec... anime Wolfs rain a celkově to bylo taky depresivní

jinak se musím přiznat... nainstaloval jsem zase Gothica dojel jsem datadiskovou část, bylo to docela kratičký, za jeden den jsem to měl hotový, Ravena jsem zabil napoprvé, jediný co mi na tom datadisku přijde těžší je systém dovedností a mírně přehnaná odolnost orků proti zbraním, jinak spíš umírám na pády při horské turistice... no, 2. kapitola mě nikdy moc nebavila, na orky slabej na zbytek moc silnej, tak to nebude moc odvádět pozornost..
Jméno: Elemir 21. 6. 2013, 23:42:00 delete
e-mail:
 
4Winterson: Gratuluju

Ad Witcher ... co máte s těma prostitutkama? Na obalu je čarodějka Triss a ta opravdu nezemře, byť mívá kolikrát na mále ... no, když tak nad tím uvažuju, ony čarodějky nebývají moc věrné, navíc jsou podobně jako zaklínači neplodné ... Ale k příběhu, hra jako taková má s knížkama málo co společného, je to spíš bráno jako volné pokračování. Triss je sice hezká, ale v jedničce jsem si víc oblíbil Shani, kterou ve dvojce postrádám. Když to tak vemu, někdy jsem uvažoval, jestli to hraju opravdu kvůli zabíjení potvor, nebo mě prostě baví víc sledovat život kolem. Docela se těším na trojku, která by se právě na to druhé měla víc zaměřit.

Ad depresivní ... celý Witcher je ve skutečnosti depresivní
Jméno: Adam23 21. 6. 2013, 17:21:29 delete
e-mail:
 
Winterson, gratuluju!
Jméno: Winterson 21. 6. 2013, 17:06:04 delete
e-mail:
 
Hurááá, mám to za sebou Absolventská práce za jedna, odborný za dvě a anglina za jedna. Poprvý v životě jsem prospěl s vyznamenáním xD
Jméno: Yuyana 21. 6. 2013, 16:44:52 delete
e-mail:
 
Pokud to končí depresivně, tak je dobře, že jsem to nečetla :-D. (Nech mě hádat, ta prostitutka zemře, že jo :-D.) Já dřív četla všechno, ale časem jsem zpřísnila kritéria. Dneska už většinu knížek zahazuju, protože je nesplňujou. Asi mám vysoký (a poněkud specifický) nároky, ale dneska píše tolik lidí...
Jméno: Adam23 21. 6. 2013, 15:59:17 delete
e-mail:
 
No tak ta prostitutka na plagátu či co, to je samozřejmě ten hlavná důvod, proč jsem to koupil.
Jméno: JCMurphy 21. 6. 2013, 15:07:27 delete
e-mail:
 
já přečetl celou pětidílnou ságu i dvě knížky povídek.. docela mě to bavilo, bohužel si z toho dneska nepamatuju ani ťuk, akorát ten konec, kterej byl takovej depresivní
Jméno: Yuyana 21. 6. 2013, 12:47:30 delete
e-mail:
 
(Sakra, proč tu neni edit? :-D) Jo jo, lehký děvy. Celý je to takový... moc chlapský :-D. Já si na prostituci moc nepotrpim :-D.