Let´s play jsem využil 2x a to u PS verze Crusaders of Might and Magic. Důvod byl prostý, PS nevlastním, v emulátoru se mi to hrát nechtělo a samozřejmě mě zajímalo, jak ta PS verze vypadá Druhou hrou bylo jakési volné pokračování CMM - teď si nevzpomenu. Z tohoto pohledu Let´s play ano, jinak je to prakticky k ničemu. Tedy ještě jedno pozitivum to má a to bych vlastně naopak vyzdvihl. Pokud nějakou hru neznám (grafika, rozhraní apod., tedy obecně starší tituly), je tohle celkem příjemný způsob, jak letmo nahlídnout pod pokličku a poté se rozhodnout. K tomu plně postačí pár minut.
Spíš mě překvapilo, kolik lidí se tvorbě Let´s play věnuje. Ostatně neni to tak dlouho, co nám to tu bylo nabízeno usilovně skoro v každém příspěvku Při představě, že např. koukám na nějaký 100 hodinový seriál z Oblivionu, by mě spíš kleplo Pochopil bych, kdyby si někdo dal poté ještě tu práci se střihem a vyzdvihl podstatné věci. Pořád mi přijde významnější popadnout tužku a papír ...
Jinak většina LEVELU za mnou, prakticky mi zbyly už jen recenze. Ne se vším plně souhlasím , ale splnilo to původní avízo. Je to víc kecací a objevuje se tam plno různých témat. Musím říci, že u herního webu nebo blogu bych asi řadu témat minul už jen z lennosti. Chybí mi tam jen nějaký jasný tahoun, který by mě to nutil koupit i příště. Na druhou stranu člověk neriskuje, že by mu asi utekla nějaká souvislost. Jinak je mi to opravdu bližší tím, že redakce zestárla a s podivem se tam objevuje mnohdy shodný nebo alespoň podobný pohled na hry, jaký tu popisujeme my (Kniha návštěv/Fórum) Recenze vypadají standardně zpracované, sručné, jasné, výstižné ... předpokládám, že stejný názor budu mít i po jejich pečlivém pročtení Jen bych rád věděl, jestli se budou do budoucna konat i podrobnější (několikastránkové) recenze?
Edit: Finiš ... jen ještě musím upřesnit, několikastránkovou recenzí jsem myslel tu, která má více jak dvě stránky :) Jinak za pozornost stojí, že se recenze netýkají jen PC verze her, což pro někoho může mít význam, pro mě je to spíše zajímavost. Ovšem věc, která mě překvapila, byla korektura. Obzvláště v recenzích je docela citelné množství překlepů apod. Nic zásadního, ale přehlédnout to prostě nejde. Celkový dojem z restartu tedy dobrý, pro mě to bude ale spíše jen občasník. |