Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Winterson 5. 7. 2013, 22:11:02 delete
e-mail:
 
Zrovna se mi podařilo rozjet Lands of Lore 3 . Ještě v hooodně starém LEVELu, tuším kde na obal byl anděl z hry Requiem:Avenging angel (a který za boha nemůžu rozjet) tak psali že to byla ostuda této série. Ponořil jsem se do toho a musím tvrdit opak (ale zase jsem zatím nenarazil na bugáče). Docela se mi to líbí.
Jméno: Adam23 5. 7. 2013, 21:18:02 delete
e-mail:
 
Všimnul jsem si že studna v Kriegspire, co vymýcuje a přidává +10 k mag. res. tak ta resistence se nesčítá s +10 all resist. z prstenu např...
Jméno: Marcel 5. 7. 2013, 19:10:23 delete
e-mail:
 
Čauves!
Na stránce:
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_relikv ...

chybí u štítu slávy slovo Zbroj.
Jinak parádní stránky!
Jméno: Elemir 4. 7. 2013, 19:05:47 delete
e-mail:
 
Gratuluju Tedy nepamatuju si, že by mě zkoušky takhle stresovaly, za což jsem celkem rád.
Jméno: JCMurphy 4. 7. 2013, 16:16:19 delete
e-mail:
 
jedna dobrá a jedna špatná zpráva

z toho stresu z biochemie jsem dostal brutální gastrointestinální infekci a neudržím v sobě ani suchej rohlík

dobrá zpráva je ta, že jsem dostal trojku, alespoň teď vím, že netrpím zbytečně
Jméno: Adam23 4. 7. 2013, 16:12:34 delete
e-mail:
 
Tak LEVEL sehnanej, napodruhý, a ještě se na mě Vietnamka mile usmála, tak dostala za to tu korunu
Jméno: Elemir 4. 7. 2013, 05:15:45 delete
e-mail:
 
Ad Witcher 2 ... od patche 3.1 nebo 3.2 došlo k vybalancování obtížnosti. Na lehkou to nemá význam hrát, na střední je to teď tak akorát.
Jméno: Winterson 3. 7. 2013, 23:00:13 delete
e-mail:
 
Adame, myslím že se ti bude líbit. Zaklínač mě vůbec nebavil (knižní) a občas si říkám čím to je že se těší takový popularitě.
Ale obě hry se mi líbily, jednička je hodně dlouhá a zábavná, dvojka je extra nevybalancovaná a zapotíš se.
Jméno: Adam23 3. 7. 2013, 21:19:28 delete
e-mail:
 
Tak právě instaluju Witchera I, musím mu dát znova šanci, když mám koupenou i dvojku
Jméno: Elemir 3. 7. 2013, 19:58:49 delete
e-mail:
 
Let´s play jsem využil 2x a to u PS verze Crusaders of Might and Magic. Důvod byl prostý, PS nevlastním, v emulátoru se mi to hrát nechtělo a samozřejmě mě zajímalo, jak ta PS verze vypadá Druhou hrou bylo jakési volné pokračování CMM - teď si nevzpomenu. Z tohoto pohledu Let´s play ano, jinak je to prakticky k ničemu. Tedy ještě jedno pozitivum to má a to bych vlastně naopak vyzdvihl. Pokud nějakou hru neznám (grafika, rozhraní apod., tedy obecně starší tituly), je tohle celkem příjemný způsob, jak letmo nahlídnout pod pokličku a poté se rozhodnout. K tomu plně postačí pár minut.

Spíš mě překvapilo, kolik lidí se tvorbě Let´s play věnuje. Ostatně neni to tak dlouho, co nám to tu bylo nabízeno usilovně skoro v každém příspěvku Při představě, že např. koukám na nějaký 100 hodinový seriál z Oblivionu, by mě spíš kleplo Pochopil bych, kdyby si někdo dal poté ještě tu práci se střihem a vyzdvihl podstatné věci. Pořád mi přijde významnější popadnout tužku a papír ...

Jinak většina LEVELU za mnou, prakticky mi zbyly už jen recenze. Ne se vším plně souhlasím , ale splnilo to původní avízo. Je to víc kecací a objevuje se tam plno různých témat. Musím říci, že u herního webu nebo blogu bych asi řadu témat minul už jen z lennosti. Chybí mi tam jen nějaký jasný tahoun, který by mě to nutil koupit i příště. Na druhou stranu člověk neriskuje, že by mu asi utekla nějaká souvislost. Jinak je mi to opravdu bližší tím, že redakce zestárla a s podivem se tam objevuje mnohdy shodný nebo alespoň podobný pohled na hry, jaký tu popisujeme my (Kniha návštěv/Fórum) Recenze vypadají standardně zpracované, sručné, jasné, výstižné ... předpokládám, že stejný názor budu mít i po jejich pečlivém pročtení Jen bych rád věděl, jestli se budou do budoucna konat i podrobnější (několikastránkové) recenze?

Edit: Finiš ... jen ještě musím upřesnit, několikastránkovou recenzí jsem myslel tu, která má více jak dvě stránky :) Jinak za pozornost stojí, že se recenze netýkají jen PC verze her, což pro někoho může mít význam, pro mě je to spíše zajímavost. Ovšem věc, která mě překvapila, byla korektura. Obzvláště v recenzích je docela citelné množství překlepů apod. Nic zásadního, ale přehlédnout to prostě nejde. Celkový dojem z restartu tedy dobrý, pro mě to bude ale spíše jen občasník.
Jméno: Winterson 3. 7. 2013, 00:37:47 delete
e-mail:
 
JC, s tím souhlasím Právě proto si vybírám jenom ty kteří nedělají kraviny a hra odsejpá. Spíš se to týká her který jsem ještě dřív hrál, ale z nějakýho důvodu nedohrál (zákys,nedostatek času,...), už nemám možnost si je zahrát a chtěl jsem vidět jak dopadnou. Jasný, některý hry jsem si potom taky chtěl zahrát sám (případ Portal 2). Nekoukám pravidelně, jenom když na to mám chuť, čas a náladu.

Obdivuju lidi, kteří se vyznají v chemii - pro mě byla peklem horoucím. Matyka,chemie, fyzika, to byla má zkáza.
U tebe se sice neobjevily, ale u mě za domem, vyplenlili mi ledničku a zmizeli za obzorem, vandráci jedni.
Takže jsi měl dobrodružný den xD
Jméno: JCMurphy 2. 7. 2013, 20:44:26 delete
e-mail:
 
pasivní sledování her k tomu jsem byl donucenej za mlada když se mnou ještě bydlel bratr a my měli jenom jeden počítač.. abych se díval na něco na youtube dobrovolně tak to teda ne.. jednou jsem dal jak někdo dohrál Fallout 2 za 20 minut, to bylo tak ideální.. nechci koukat na někoho jak hraje, když to prostě můžu hrát já, navíc si člověk občas klepe na čelo a co že to ten člověk vlastně blbne..

včera jsem si dál dvouhodinovou meditaci v mém oblíbeném lesíku s učivem na biochemická cvičení, bohužel tam kdosi ořezával větve, tak jsem šel kousek dál, pak jsem šel na náš židelní kopec Chocholík a vyšlápl jsem si i tu rozhlednu.. dřív jsem se bál výšek a pavouků, teď už jenom výšky když člověk po cestě pronáší zaklínadla typu kyselina dichlor-hydroxybenzen sulfonová, tak je nahoře ani neví jak... žádnou skřetí invazi jsem nezaregistroval
pak jsem šel na cestru utrpení lesem kde na mě dorážely krvavé mouchy

Jméno: StriderCZ 2. 7. 2013, 19:54:40 delete
e-mail:
 
Mně třeba potěšila recenze na hru Attack of the Mutant Camels. Pokud budou tahle pokračovat, tak mají mou nehynoucí oddanost. Recenze na hry o kterých jsem z pochopitelných důvodů nikdy neslyšel, nikdy je hrát nebudu prostě miluji.
Jméno: Winterson 2. 7. 2013, 19:04:27 delete
e-mail:
 
I já jsem neodolal a nový Level (provokativně vystavený v Albertu) mě přesvědčil o koupi. Za 99 káblí českých to bylo docela dobrý počtení. Jenom jsem si to nekupoval kvůli tý hře, spíš mě zajímalo jak se s tím poprali. S jedním z témat se můžu sžít a to pasivní sledování her. Používám aTube Catcher a sem tam si z kanálu cubex55 stáhnu longplay (ne let´s play, když jsou udělaný špatně tak jsou nekoukatelný a komentátor otravuje). Jojo, někdo kouká na seroše, jiný na mega filmy a já si raději pustím nějaký dlooouhý adventury nebo FPS na odreagování.
Jméno: Elemir 2. 7. 2013, 19:01:56 delete
e-mail:
 
Teď jen, aby tu nasazenou laťku udrželi. Každopádně je to krok správným směrem. Včera jsem si dal i první level Giana Sister a na to, že plošinovky moc nemusim, tak mě to zaujalo. Hlavně jsou tohle hry pro celou rodinu, je vidět, že i redakce LEVELU už má svobodná léta za sebou

Ale teď ještě něco jiného. Dneska jsem si dal párhodinový výšlap na Úhošť (naše stolová hora). Za svůj život jsem tam byl už několikrát, vždy s velkým odstupem, takže je krásně vidět, jak se to tam mění. Ovšem na jeden pohled a pocit nezapomenu ... jedná se o SZ cíp a pohled z něj na jih (směrem do středu doupovských hor). Ostře ohraničená planina, ne nepodobná skřetímu území v kolonii v Gothicu Tím, že je to náhorní plošina, tu vše vynikne násobně. S trochou fantazie si tu člověk připadá jako na ostrově kdesi v oceánu. Před lety by to pro měl byl nejspíše Vernův Tajůplný ostrov.
Jméno: Adam23 1. 7. 2013, 20:46:02 delete
e-mail:
 
Jste mě s tím Levlem navnadili.
Jméno: Elemir 30. 6. 2013, 17:29:56 delete
e-mail:
 
Podle všeho za tím stojí přímo Atari, které stoplo jak vývoj (hry jako takové včetně patchů), tak i prodej na Beamdogu (na Atari shopu se údajně prodává dál). Mělo jít o nesrovnalosti v právních ujednáních. Overhaul to zatím označil za odložené. Mě to přijde docela přitažené za vlasy, vzhledem k tomu, jak dlouho je BG:EE už v distribuci, ale těžko říct. Může to tak být a taky nemusí. Věřil bych spíš té variantě, že Overhaul se snadno napakoval (v podstatě neprovedli s tou hrou nic zas tak světoborného) a někdo z majitelů práv se rozhodl kohoutek zavřít.

Edit: A mám ho :) Koho? No LEVEL :) Chvilku to vypadalo, že to bude u nás nesehnatelný. Hned jsem se taky ukázal jako nemehlo, jako kód pro stažení hry jsem šel zadat ten vzor :D Ale jinak jsem to zatím jen prolítl a už od pohledu to vypadá dobře. Nejspíš si LEVEL zase jednou konečně přečtu od začátku do konce.
Jméno: Yuyana 30. 6. 2013, 16:40:36 delete
e-mail:
 
Uvedli důvod zastavení? Ale fakt je, že kupování prototipů a polotovarů nemusí být zrovna dobrá investice, no.
Jméno: Elemir 30. 6. 2013, 15:35:18 delete
e-mail:
 
Jen ještě jedno rýpnutí bokem - jdu se po dlouhé době kouknout na fórum o Baldur´s Gate EE a co nevidím? BG EE a BG 2 EE zastaveno

Edit: Ten smajlík neni míněn jako posměšek, ale je výrazem zoufalství ... tahle nastálá situace je přesně ten důvod, proč nemám v úmyslu podobné projekty finančně sponzorovat. Myslet už si teď o tom můžu cokoliv. Na disku se mi válí celkem drahý nedodělek, který nejspíše nedodělkem i zůstane ...
Jméno: Elemir 30. 6. 2013, 15:21:32 delete
e-mail:
 
Hra mě nijak extra neláká, ale pročíst si časopis jo. Ráno jsem projel kolem nejbližší trafiky a holt musím opravdu počkat. Dneska už je ráno málokde otevřeno a ještě k tomu v neděli ...